EC Malta Yaz Kampı ( 8-13 Yaş )

8 – 13 Yaş

Haziran – Ağustos

Minimum Kalış Süresi: Bir Hafta

EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş İngilizce dil eğitimi zengin bir etkinlik programı ile birlikte verilmektedir. EC Malta Yaz Kampı gidişleri pazartesi, dönüşleri yine pazartesi günleridir.

Malta Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in mavi sularının ortasında bir adadır. EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş grubundaki öğrenciler keyifli bir yaz tatili geçirebilirler.

EC Malta Yaz Okulu 8-13 yaş genç öğrenciler, Malta’da eğlenceli ve heyecan verici bir yaz kampı yaşayabilirler. Deniz kenarındaki yaz eğlencesi ve güvenli bir ortamda İngilizce öğrenmeyi içerir. Her gün öğlene kadar alınan dersler, çok sayıda öğleden sonra ve akşam heyecan verici etkinlikle doludur.

St. Martin’s College 

Malta St. Martin Koleji İngilizce dil öğrenimine oldukça elverişli, güvenli ve rahat bir ortam sağlar. St Martin’in özel bir koordinatörü vardır. Malta St. Martin Koleji sıcak yaz aylarında ideal olan tamamen klimalıdır.

En yoğun yaz aylarında, EC Malta dil okulu sınıfları yerine Chiswick House’da da İngilizce kursları verilmektedir. Bu programın ilk iki haftasında, İngilizce dersler Pembroke – STC Higher Education’da yapılacaktır.

Malta St. Martin Koleji İngilizce Kursu

Malta St. Martin Koleji genel İngilizce – Haftada 20 ders dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel alanlara odaklanarak İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Konuşmaya ve dili kendine güvenle ve akıcı bir biçimde kullanarak güçlü bir odaklanma yapılacaktır.

Malta St. Martin Koleji İngilizce dersler, özellikle EC Malta yaz kampı 8-13 yaş genç öğrenciler için ilgi çekici olacak şekilde tasarlanmıştır. Malta St. Martin Koleji öğretmenleri, İngilizceyi kullanırken öğrencilerin güvenini arttırmak için iletişim odaklı olması amaçlamaktadır. Amaç, düzenli testler ve konuşma sınıfları, öğrencilerin İngilizce bilgilerini mümkün olduğunca geliştirmesini sağlamaktadır.

Malta St. Martin Koleji profesyonel öğretmenler öğrencilerin İngilizce konuşmaya olan güvenini geliştirmelerine yardımcı oluyor.

Malta St. Martin Koleji Yemekleri

EC Malta yaz kampı 8-13 yaş konaklama tam pansiyon (sabah kahvaltı + öğle yemeği + akşam yemeği) olarak yapılmaktadır, Yaz Kampı yemek saatleri aşağıdaki gibidir:

Kahvaltı: 07:30 – 09:30

Sıcak öğle yemeği: 12: 45-13: 30

Akşam yemeği: 18: 00-19: 00

Yemek saatleri biraz farklı olabilir. Öğrencilerin erken test / ders alması durumunda restoran 7: 30’dan önce açılır. Paketli öğle yemekleri tam günlük gezilerde servis edilir. Geç varışlar için soğuk bir yemek / atıştırmalık da verilmektedir.

EC Malta Yaz Kampı Fiyatları 2018, Dâhil Olan Hizmetler

Haftada 20 İngilizce Dersi (St. Martin Koleji)

Ders Kitabı

24 Saat Denetimi

Konaklama

Kurs Sonu Sertifikası

Tam Pansiyon (Sabah Kahvaltı + Öğle Yemeği + Akşam Yemeği)

Havalimanı Transferleri (Karşılama –Uğurlama)

5 Yarım Günlük Etkinlik Ve 5 Akşam Etkinliği (Haftalık)

2 Tam Günlük Gezi (Minimum 2 Hafta Kalan Öğrenciler İçin)

Tüm Faaliyetlere EC Otobüsü İle Ulaşım

EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş öğrencileri genel İngilizce, haftada 20 ders, Uluslararası klimalı sınıflarda (max 15 öğrenci) sabahları veya öğleden sonraları St. Martin’s Kolejde İngilizce kurslarına devam ederler. Aktivitelere ulaşım EC otobüsleri ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır. EC Malta Yaz Kampı Fiyatları 2018, her şey dâhil olan bir pakettir.

EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş Örnek Aktiviteler

EC Malta yaz kampı 8-13 yaş aktiviteleri 2 hafta için aynıdır. EC Malta yaz kampı 8-13 yaş aktiviteleri EC Malta yaz kampı fiyatları 2020 içindedir.

EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş Konaklama

MARTIN’S COLLEGE RESIDENCE (8-13 Yaş)

Malta St. Martin Koleji Konaklama

Öğrenciler İngilizce öğrendikleri yerde St. Martin’s College’da konaklama yaparlar. EC Malta liderleri 24 saat öğrencileri kontrol ederler. 10 öğrenci başına bir EC lider görevlidir. Malta Uluslararası Havaalanı’ndan ulaşım süresi: 40 dakika

St. Martin’s College – Oda tipi çok katlı yataklar – öğrenciler aynı cinsiyetteki diğer öğrencilerle, normalde farklı bir vatandaşı olan bir odaya yerleştirilir. (ancak bu kişiler önceden bir arkadaşıyla kalmayı istemezse) Odalarda klima bulunmaktadır. Banyolar paylaşılan banyolar (5 öğrenci için 1 banyo). Tam pansiyon- (kahvaltı, sıcak öğle ve akşam yemeği)

4-10 kişilik odalar
Klimalı odalar
Tam pansiyon (kahvaltı, sıcak veya paket öğle yemeği ve akşam yemeği)
10 öğrenci için 1 lider
Varış-Ayrılış günleri Cumartesi-Pazar

EC MALTA YAZ OKULLARI

EC Malta Yaz Kampı (8-13 Yaş)

EC Malta Classic Yaz Okulu (13 – 17 Yaş)

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş)