EC Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Mini Grup İş İngilizce Kursları kısa bir sürede daha yüksek bir düzeyde olmak isteyenler için uygundur. EC Malta Mini Grup İş İngilizce Max 6 öğrencisi bulunan küçük sınıflar ile öğretmenler size daha fazla bireysel ilgi gösterecektir.

EC Malta Dil Okulu Mini Grup İş İngilizce Kursu ile İngilizcenizi geliştirmek için hızlı ve kolay bir şekilde daha fazla öğretmenizle vakit geçireceksiniz. EC Malta Mini Grup İş İngilizce küçük sınıf mevcudu ve 30 ders haftada seçeneği sayesinde, öğretmen desteği ve harika bir sınıf atmosferinde İngilizce becerinizin artması sağlanacaktır.

Daha fazla kişisel ilgi ve daha hızlı gelişme istiyorsanız, bu sizin için mükemmel bir seçenektir. EC Malta dil okulu mini grup genel İngilizce sınıfı öğrenci sayısı max 6’dır, böylece öğretmenler öğrencilerin dil ihtiyaçlarına göre dersler hazırlayabilir. Buna karşın size gereken kişisel ilgi için daha fazla zaman tanınır.

EC Malta dil okulu mini grup genel İngilizce sadece altı öğrenciden oluşan bir sınıfta, öğretmeninizle daha fazla bireysel iletişimden yararlanabilirsiniz. Tartışmalara katıldığınızda ve derslerde tam ve aktif bir rol alarak en iyi şekilde öğrenirsiniz

EC Malta öğretmenleri esnekliği ve küçük bir sınıf boyutu, daha hızlı ilerleyeceğiniz anlamına gelir. Daha küçük bir grupta, sınıfınızda daha güçlü ilişkilerin tadını çıkaracaksınız. Sınıf arkadaşlarınızla ve öğretmeninizle etkileşimde bulunmak için daha fazla fırsatınız olduğu için güveni artıracaktır.

Daha fazla bireysel ilgi, İngilizcede daha hızlı bir gelişme ve kariyer beklentilerinizi geliştirmek istiyorsanız, bu sizin için çok iyi bir seçenektir.

EC Malta mini grup iş İngilizcesi sınıfı 6 öğrencili, böylece öğretmenlerin dil ihtiyaçlarınıza göre dersler hazırlayabilir, buna karşın size gereken kişisel ilgi için daha fazla zaman tanınır. EC Malta, heyecan verici sosyal aktiviteleri vardır.

*Kariyerinizi geliştirebilirsiniz

**Güveninizi arttırmak istiyorsanız

*İş dili becerilerinizi artırabilirsiniz

*Orta – ileri seviyeye

*23 yaşında veya daha üstünde

*Tüm yıl boyunca her pazartesi

*Ders 45 dakika

*Kurs süresi: 1 + hafta

*Minimum yaş: 23

*Sınıf öğrenci sayısı en fazla 6

*Kısa sürede seviyenizi önemli derecede artırmak istiyorsanız

Esnek ve Kişisel

Daha az sayıda sınıf mevcudu, derslerin doğal bir akış izlemesine izin verir. Artan bir katılım ve dersinize odaklanmanız gereken dil alanlarını ve becerileri kapsayacak şekilde adapte olacaktır. Küçük bir sınıf, daha hızlı ilerleyeceğiniz anlamına gelir. Daha küçük bir grupta, sınıfınızda daha güçlü ilişkilerin tadını çıkaracaksınız. Sınıf arkadaşlarınızla ve öğretmeninizle etkileşimde bulunmak için daha fazla fırsatınız olduğu için güveni artıracaktır.

EC MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

EC Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Bire- Bir İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

EC Malta Mini Grup İş İngilizcesi Kursu

EC Malta Dil Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi

EC Malta Dil Okulu Uzun Dönem İş İngilizcesi

EC Malta Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu TOEFL İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

EC Malta Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Cambridge Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Tam Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı

EC Malta Dil Okulu 30 + Yaş İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu 50 + Yaş İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu İngilizce Eğitim & Staj Programı

EC Malta Dil Okulu Cambridge ESOL Yaz Kursu

EC Malta Dil Okulu TESOL Kursu

EC Malta Dil Okulu Öğretmen Eğitimi