EC MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

Bir aile yanı konaklama ile öğrenciler Malta’lı bir ailenin gündelik hayatını Malta kültürünün tüm çeşitliliğiyle birlikte paylaşma ve deneyimleme konusunda eşsiz bir fırsat bulmaktadır.

Öğrenciler iki ve tek kişi konaklama arasında seçim yapabilirler. İki kişilik oda konaklama seçen öğrenciler, farklı bir vatandaşlık öğrencisi ile yerleştirilmesini bekleyebilirler veya bir arkadaşınızla paylaşmayı seçebilirler.

Konaklama İçeriği

Ortak Mutfak

Kablo TV

Nevresim takımı

Çamaşırhane

Oda Tipi Standart (Tek veya Çift kişilik)

Yarım pansiyon (sabah kahvaltı + akşam yemeği) – Sadece Kahvaltı

EC Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler

EC Malta Standard Roulette – Paylaşımlı Daireler

Roulette Apartments, 2 adet üç kişilik ve 6 adet 1 özel yatak odasına sahip 5 daire vardır. Her katta 2 daire ve en üst katta 1 daire bulunur.

Her dairede fırın, ocak, mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi ve buzdolabı dondurucu, kablolu TV, duş odası ve yatak odası bulunan oturma ve yemek alanı içeren mutfak ve her dairede balkon vardır. EC Malta dil okuluna yürüyerek 5 dakika uzaklıktadır.

EC Malta Standard The Olives – Paylaşımlı Daireler

Daireler modern bir şekilde dekore edilmiş olup, fırın, ocak, mikrodalga fırın, buzdolabı / dondurucu ve ekmek kızartma makinesi gibi tam donanımlı bir mutfak ile açık plan mutfak / oturma / yemek alanına sahiptir. Tüm dairelerde Kablo TV bulunmaktadır.

Daireler, EC Malta’ya ve ana otobüs terminaline 10 dakikadan daha az bir yürüme mesafesinde harika bir konuma sahiptir. Daireler restoranlar, gece kulüpleri, alışveriş merkezi, sinema ve bowling salonu bulunan Malta’nın eğlence merkezi bulabilir.

EC Malta Standard The Hollies – Paylaşımlı Daireler

Daireler modern bir şekilde dekore edilmiştir, kablo TV, fırın, ocak, mikrodalga fırın, buzdolabı / dondurucu ve ekmek kızartma makinesi gibi tam donanımlı bir mutfağa ve açık plan mutfak / oturma / yemek alanına sahiptir.

Daireler haftalık olarak temizlenir; Ortak banyo- bir banyoyu maksimum 4 öğrenci kullanır. Yatak çarşafları ve havlular haftalık olarak değiştirilir. Her dairede ütü ve ütü masası mevcuttur Ortak kullanılan alanlardaki çamaşır yıkama makineleri bulunur.

EC Malta Standard Torri Katur – Paylaşımlı Daireler 

Standard Torri Katur EC malta dil okuluna yürüme mesafesinde bulunmaktadır. Öğrenciler, özel kullanımları için bir stüdyo, bir yatak odası veya iki yatak odalı daire rezervasyonu yapabilir. Daireler ve stüdyolar geniş, iyi aydınlatılmış ve gerekli tüm imkânlar ve bir mutfak-yemek alanı ile donatılmıştır.

Yatak çarşafları ve havlular sağlanır ancak öğrenciler kendi plaj havlularını getirmeleri gerekir. Dairenin anahtarı için EC Malta dil okulundan bir depozito tahsil edilecektir.

EC Malta Standart Paylaşımlı Daireler

EC Malta konaklama ile çift yataklı oda paylaşarak yeni bir arkadaş edin veya tek bir odada kendi başınıza konaklama yapabilirsiniz. Bu yüzden rahat hissetmeniz önemlidir. İşte bu yüzden zevkinize, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun konaklama seçeneklerine sahiptir.

Standart Daire: Bu bütçe sınırlamanız var ise bu konaklama mükemmeldir. Bu tür konaklama, 18-29 yaşları için önerilir.

EC Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireler

Kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz daireler, okuldan sadece 5-15 dakika uzaklıkta elverişli bir konuma sahiptir. Daireler otellerden daha ucuzdur ve çok daha fazla karaktere sahiptir. Daireler iyi bir konaklama sunmak için ihtiyacınız olan her şeye sahiptir.

EC Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı

EC Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler

EC Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireler