EC MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

EC MALTA DİL OKULU GENEL İNGİLİZCE KURSLARI

EC Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları ile İngilizcenizi nasıl kullanılacağı anlatılır. İngilizce 4 becerisine ( yazma, konuşma, dinleme ve okuma) odaklanılır.  EC Malta Genel İngilizce ile İngilizce düzeyinizi yükseltmek ve İngilizce kullanma yeteneğinizi maksimize etmek amaçlanmıştır.

EC Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursu hızlı bir şekilde İngilizce hedeflerine ulaşmak isteyen öğrenciler için uygundur.  EC Malta Yoğun İngilizce Kursu seviyesi başlangıçtan- ileri seviyeye kadar verilmektedir. EC Malta Yoğun İngilizce Kursu ile öğrencilerin öz güvenleri ve akıcı konuşma tarzlarının geliştirmeleri sağlayacaktır.

EC Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursu kısa bir sürede daha yüksek bir düzeyde olmak isteyenler için uygundur. EC Malta Mini Grup İngilizce Max 6 öğrencisi bulunan küçük sınıflar ile öğretmenler size daha fazla bireysel ilgi gösterecektir.

EC Malta Dil Okulu Bire- Bir İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Bire- Bir İngilizce Kursu ile kısa bir dönemde maksimum ilerleme sağlanacaktır. EC Malta Bire- Bir İngilizce Kursu % 100 İngilizce dil ihtiyaçlarına odaklanmış ve İngilizce gereksinimlerini karşılamak için öğretmenler tarafından tasarlanmış yoğun bir kurstur. İngilizce hedeflerinize göre 2,4, 6, 8 veya 10 EC Malta Bire Bir ders alabilirsiniz.

EC MALTA DİL OKULU İŞ İNGİLİZCESİ

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi okuma, yazma, konuşma ve iş konuları geniş bir yelpazede anlatılacak, dinleme becerileriniz geliştirecektir. EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi haftada 30 derstir. EC Malta İş İngilizcesi Genel İngilizce 20 ders ve İş İngilizcesi 10 ders olarak verilmektedir.

EC Malta Mini Grup İş İngilizcesi Kursları

EC Malta Mini Grup İş İngilizcesi Kursu kısa sürede maksimum ilerleme isteyen öğrenciler için uygundur. EC Malta Mini Grup İş İngilizcesi kursu 6 kişilik küçük sınıflarda verilmektedir. EC Malta Mini Grup İş İngilizcesi kursu 23 yaşı ve üzeri gençler için orta seviyeden İleri seviyeye kadar verilmektedir. İş İngilizce kursun amacı, uluslararası iş iletişimi için gerekli becerilere odaklanmaktır.

EC Malta Dil Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi Kursları

EC Malta Dil Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi ile öğrencilerin ihtiyaçlarına özel iş İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi amaçlanır. EC Malta Bire-Bir İş İngilizcesi öğrenci-öğretmen bire bir dersler işlenir.  Bire-Bir İş İngilizcesi sizin ihtiyaçlarınıza özgü İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi sağlanacaktır.

EC MALTA DİL OKULU TAM YOĞUN İNGİLİZCE KURSLARI

EC Malta Dil Okulu Tam Yoğun İngilizce Kursu bir ya da iki haftalık süre için tasarlanmış en yoğun kurstur. EC Malta Tam Yoğun İngilizce Kursu bir öğretmen eşliğinde haftada 5, 10, 20 Bire Bir ders ve 20 ders genel İngilizce sınıflarında birleştirir.

EC MALTA DİL OKULU AKADEMİK YIL İNGİLİZCE PROGRAMI

EC Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı 24 hafta veya daha uzun zamanı olan öğrenciler için uygundur. İngilizce eğitim veren Üniversiteye girmek ya da yüksek lisans yapmak isteyenler tercih etmektedirler. EC Malta Akademik Yıl İngilizce Programı başlangıçtan ve İleri seviyeye kadar verilmektedir.

EC MALTA DİL OKULU SINAV HAZIRLIK KURSLARI

EC Malta Dil Okulu TOEFL İngilizce Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 

Üniversiteye girmek ya da kariyeriniz için TOEFL sınavına hazırlık kurslarına devam edebilirsiniz. İhtiyacınız olsun en iyi puanı EC Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık kurslarına devam ederek alabilirsiniz.. EC Malta TOEFL Sınavına Hazırlık kursları Upper Intermediate- Advanced sevilerindeki öğrenciler devam edebilirler. EC Malta Dil Okulu TOEFL Sınav İngilizce Hazırlık kursları ile TOEFL sınav beceri ve stratejilerini geliştirebilirler.

EC Malta Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Anadili İngilizce konuşulan bir ülkede üniversiteye girmek isteyen ya da gelecekteki kariyeriniz için IELTS mi ihtiyacınızmı var?  EC Malta IELTS sınav hazırlık kursu alarak ihtiyacınız olan puanı alabilirsiniz. EC Malta IELTS sınav hazırlık kursu başında, öğretim hedefleri belirlemek ve bir değerlendirme yapmak için öğrencilerle bireysel görüşme yapılır.

EC Malta Dil Okulu Cambridge Hazırlık İngilizce Kursları

Öğrenciler önce EC Malta Dil Okulu Cambridge FCE, CAE veya CPE kurslarına devam edebilirler.  Daha sonra Cambridge ESOL sınavlarına hazırlanabilirler. EC Malta Dil Okulu Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce Kursları öğretmenleri öğrencilerin hangi alanlarda güçlü ve zayıf yönlerini tespit ederler. Size geribildirim verirler ve ödevler aracılığıyla eksikliklerinizi tamamlarlar.

EC MALTA DİL OKULU 30+ YAŞ İNGİLİZCE KURSLARI

30 yaş ve üzerindeki öğrenciler EC Malta Dil Okulu Genel, Yoğun, İş İngilizcesi kurslarına devam edebilirler. EC Malta Dil Okulu 30 yaş üzerindeki öğrenciler için İngilizcenizi maksimize etmek için ihtiyaç duyacağınız tüm kaynaklara sahiptir. EC Malta Dil Okulu 30 yaşın üzerindeki öğrenciler için Genel İngilizce, Yoğun İngilizce, İş İngilizcesi kursları vardır.

EC MALTA DİL OKULU 50+ YAŞ İNGİLİZCE KURSLARI 

EC Malta Dil Okulu 50+ yaşın üzerindeki seyahat, yeni insanlarla tanışmak ve Akdeniz güneşi altında İngilizcenizi geliştirmek isteyenlere uygundur. EC Malta Dil Okulu 50 + Yaş İngilizce Kursları maksimum 6 öğrenci küçük bir gruplarda haftada 20 ders alabilirler.  EC Malta 50 + Yaş İngilizce Kursları gezi programı etkinlikleri içermektedir.

EC MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

EC Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Mini Grup İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Bire- Bir İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

EC Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

EC Malta Mini Grup İş İngilizcesi Kursu

EC Malta Dil Okulu Bire-Bir İş İngilizcesi

EC Malta Dil Okulu Uzun Dönem İş İngilizcesi

EC Malta Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu TOEFL İngilizce Sınav Hazırlık Kursları

EC Malta Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Cambridge Hazırlık İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Tam Yoğun İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı

EC Malta Dil Okulu 30 + Yaş İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu 50 + Yaş İngilizce Kursları

EC Malta Dil Okulu İngilizce Eğitim & Staj Programı

EC Malta Dil Okulu Cambridge ESOL Yaz Kursu

EC Malta Dil Okulu TESOL Kursu

EC Malta Dil Okulu Öğretmen Eğitimi