13 – 17 Yaş  / 16 Haziran – 30 Ağustos

EC Malta Classic yaz okulu 13-17 yaş İngilizce dil eğitimi zengin bir aktivite programı ile birlikte verilmektedir. EC Malta Klasik Yaz Okulu gidişleri pazartesi, dönüşleri yine pazartesi günleridir. Malta Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in mavi sularının ortasında bir adadır. EC Malta Klasik Yaz Okulu 13- 17 yaş grubundaki öğrenciler keyifli bir yaz tatili geçirebilirler.

St. Martin’s College / Chiswick House School İngilizce Kursları 

St Martin’s Koleji

EC Malta Classic yaz okulu 13-17 yaş St. Martin Koleji İngilizce dil öğrenimine oldukça elverişli, güvenli ve rahat bir ortam sağlar. Malta St. Martin Koleji sıcak yaz aylarında ideal olan tamamen klimalıdır.

En yoğun yaz aylarında, EC Malta yaz okulu 13-17 yaş sınıfları yerine Chiswick House’da da İngilizce kursları verilmektedir. Bu programın ilk iki haftasında, İngilizce dersler Pembroke – STC Higher Education’da yapılacaktır.

Malta St. Martin Koleji İngilizce Kursu

EC Malta Classic yaz okulu 13-17 yaş, St. Martin Koleji genel İngilizce – Haftada 20 ders dinleme, konuşma, okuma ve yazma gibi temel alanlara odaklanarak İngilizce dil becerilerini geliştirmeye yardımcı olacaktır. Konuşmaya ve dili kendine güvenle ve akıcı bir biçimde kullanarak güçlü bir odaklanma yapılacaktır.

EC Malta klasik yaz okulu 13-17 yaş, St. Martin Koleji İngilizce dersler, öğrenciler için ilgi çekici olacak şekilde tasarlanmıştır. St. Martin Koleji öğretmenleri, İngilizceyi kullanırken öğrencilerin güvenini arttırmak için iletişim odaklı olması amaçlamaktadır. Amaç, düzenli testler ve konuşma sınıfları, öğrencilerin İngilizce bilgilerini mümkün olduğunca geliştirmesini sağlamaktadır.

EC Malta klasik yaz okulu 13-17 yaş, konaklama tam pansiyon (sabah kahvaltı + öğle yemeği + akşam yemeği) olarak yapılmaktadır, Yaz Kampı yemek saatleri aşağıdaki gibidir:

Suncrest Hotel – Topaz Hotel – Canifor Hotel -Kahvaltı: 07:30 – 09:30

Malta St. Martin Koleji Yemekleri – Sıcak öğle yemeği: 12: 45-13: 30

Suncrest Hotel – Topaz Hotel – Canifor Hotel – Akşam yemeği: 18: 00-19: 00

EC Malta Classic yaz okulu 13-17 yaş, öğrencileri genel İngilizce, haftada 20 ders, Uluslararası klimalı sınıflarda (max 15 öğrenci) sabahları veya öğleden sonraları St. Martin’s Kolejde İngilizce kurslarına devam ederler. Aktivitelere ulaşım EC otobüsleri ile ücretsiz olarak sağlanmaktadır. EC Malta Classic yaz okulu Fiyatları 2018, her şey dâhil olan bir pakettir.

EC Malta Classic Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri (13-17 Yaş)

EC Malta Classic Yaz Okulu Aile Yanı Konaklama

Aile yanı konaklama ile Malta kültürü öğrenme, İngilizce pratik yapma imkânları vardır. EC Malta Klasik Yaz Okulu Aileler okula 10-20 dakika otobüs veya yürüme mesafesindedir.

İki veya üç kişilik odalar
Ortak banyo
Tam pansiyon (kahvaltı, sıcak veya paket öğle yemeği ve akşam yemeği)

EC Malta Classic Yaz Okulu Konaklama

EC Malta Yaz Okulu Fiyatları, 2020, Klasik Dâhil Olan Hizmetler

Haftada 20 İngilizce dersi (St. Martin Koleji)

Ders Materyalleri

Hoşgeldin Paketi

Kurs sonu sertifikası

Havalimanı transferlerini karşılama – uğurlama

Suncrest Hotel – Topaz Hotel – Canifor Hotel Konaklama

Tam pansiyon (kahvaltı + paket öğle yemeği + akşam yemeği)

Aktivite programı (haftalık)

5 yarım gün etkinlik ve 3 akşam etkinliği

1 tam gün gezi (minimum 2 hafta kalan öğrenciler için)

Tüm etkinliklere ve okullara EC otobüsü

Canifor Otel  –  Suncrest Otel

Diğer EC Malta öğrencileri ile birlikte bir otelde kalmak, öğrencilerin İngilizce pratik yapmaları ve bağımsız bir yaşam tarzı yaşamaları için mükemmel bir yoldur. Öğrenciler, restoranlar, kafeler ve mağazalar dâhil olmak üzere eğlence yerlerine yürüme mesafesinde Qawra ya da St. Paul’s Koyu’nda bulunan bir otelde kalacaklar.

EC malta denetçileriler otelde kalacaklar. Havaalanından hareket saati: 40 dakika

Oda Tipi

Öğrenciler, bir arkadaşıyla kalmayı istemedikçe, aynı cinsiyetteki (farklı vatandaşlık) diğer öğrencilerle birlikte üçlü / dörtlü odalara yerleştirilir.

Banyolar

Ensuite Banyo (Oda içi banyo)

Okula gidiş – geliş ve aktiviteler EC Malta otobüsleri ile yapılır.

Malta Uluslararası Havaalanı’ndan ulaşım süresi: 40 dakika

Öğrenciler, okula ve aktivitelere, özel EC otobüsü servisiyle, ortalama yolculuğa 25 dakikalık bir yolculukla taşınırlar.

Yemekler

Kahvaltı

Otelde Kontinental Kahvaltı: Çay, kahve, süt ve meyve suyu / taze ekmek, tereyağı, reçel ve marmelat / jambon ve peynir / yoğurt

Öğle Yemeği

St Martin’s College de servis edilir.

St. Martin’s College, pazartesiden cumaya kadar öğrenciler yemek çeşitleri seçecekleri ve her gün farklı yemek verilecektir. Seçenekler, taze salatalar, pizza, makarna, çorba, suşi ve daha fazlasını içerebilir.

Akşam Yemeği

Otelde açık büfe tarzı akşam yemeği, marşlar, şebeke ve tatlı seçenekleri sunar. Su akşam yemeği ile servis edilecek.

Su

Yaz boyunca Malta’daki sıcaklıklar oldukça yüksektir ve bu nedenle öğrencilerin bol miktarda su içmeleri gerekmektedir. Yemekler sırasında su verilirken, öğrencilerin diğer saatlerde, aktivitelerde ve okulda şişelenmiş su içmeleri tavsiye edilir.

EC MALTA YAZ OKULLARI

EC Malta Yaz Kampı (8-13 Yaş)

EC Malta Classic Yaz Okulu (13 – 17 Yaş)

EC Malta Freestyle Yaz Okulu (16-20 Yaş)