Clubclass Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Clubclass Malta Dil Okulu Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce

Haftada 30 ders
Her pazartesi başlar
Sınıf mevcudu – ortalama 8 öğrenci (max12)
Asgari kurs süresi – 4 hafta
Minimum yaş – 18 yaş
Kurs seviyeleri – Orta – İleri

Clubclass Malta Dil Okulu Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce Kursları öğrencileri 20 ders Genel İngilizce Standart Kursuna devam ederler. İngilizce yazma, dinleme, konuşma, okuma yeteneklerini geliştirirler.

Öğrenciler 10 ders Cambridge sınav stratejisi İngilizce kursu alırlar. Düzenli test sınavları yapılarak öğrencinin ilerlemesi takip edilir. Öğrencilerin eksik konuları belirlenir. O konuların ilerlemesi sağlanır.

Clubclass Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce

Haftada 30 ders
Her pazartesi başlar
Sınıf mevcudu – ortalama 8 öğrenci (max 12)
Asgari kurs süresi – 2 hafta
Minimum yaş – 18 yaş
Kurs seviyeleri – Orta ve İleri Seviye

Clubclass Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları yanı sıra öğrencinin genel dil becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Clubclass Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce TOEFL Sınavın tüm yönleri işlenir. Düzenli test sınavları yapılarak öğrencinin ilerlemesi takip edilir. Öğrencilerin eksik konuları belirlenir. O konuların ilerlemesi sağlanır.

TOEFL Amerika İngilizcesi için en popüler sınavdır ve dünyadaki en yaygın İngilizce dil sınavıdır. Clubclass Malta TOEFL ve Akademik İngilizce Sınav Hazırlık kursu, sınavınızda becerilerini iyi yapmanız için gerekli olan test becerilerini ve İngilizce seviyesini artıracaktır.

Sınava girme stratejilerine odaklanır ve TOEFL sınav başarısı için gereken akademik İngilizce becerileriniz ilerletilir. Clubclass Malta TOEFL kursu, TOEFL odaklı okuma, yazma, dinleme ve konuşma, uygulama sınavı soruları ve geçmiş senelerde sorulan gerçek TOEFL soruları üzerinde çalışılır.

Clubclass Malta Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık İngilizce

Haftada 30 ders
Kurslar her pazartesi başlar
Sınıf mevcudu – ortalama 8 öğrenci (max 12)
Asgari kurs süresi – 2 hafta
Minimum yaş – 18 yaş
Kurs seviyeleri – Orta – İleri

Clubclass Malta Dil Okulu IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları öğrencileri 20 ders Genel İngilizce Standart Kursuna devam ederler. IELTS Sınava özel 10 ders hazırlık sınıflarına katılırlar. Öğrenciler Malta’da IELTS sınavına katılabilirler.

IELTS, özellikle İngiltere, Avustralya, İrlanda, Yeni Zelanda ve Kanada’da üniversiteye gitmek isteyen öğrenciler için, İngilizce dil becerilerinin eğitim ve mesleki amaçlı bir sınavıdır.

Clubclass Malta IELTS hazırlık kursu size daha iyi bir puan elde etmenize yardımcı olan, IELTS sınavına girmek için İngilizce becerileri ve stratejileri öğreneceksiniz. Clubclass Malta IELTS farklı sınav bölümlerini, sınav zamanınızı en üst düzeye çıkarma yollarını ve IELTS sınavındaki soru türlerini öğreneceksiniz.

CLUBCLASS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Clubclass Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

Clubclass Malta Dil Okulu Kombine İngilizce Kursları

Clubclass Malta Dil Okulu Tam Yoğun Kursları

Clubclass Malta Dil Okulu İki Öğrenci- 1 Öğretmen Kursları

Clubclass Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları

Clubclass Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık İngilizce Kursları