CHAMBER COLLEGE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama

Chamber College Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama Malta aile hayatı hakkında bilgi edinmek için en iyi yoldur. Ev sahibi aileler Chamber College Malta’ya 5 dakikalık yürüme veya 10-20 dakikalık bir otobüs yolculuğu arasında yer almaktadır.

Chamber College Malta öğrencileri, ev sahibi aileler ile okulda öğrendiklerini pratik yapabilirler. Kahvaltı ve akşam yemeği servisi fiyata dâhildir. Bütün aileler yürüme mesafesindedir. Odalarda 1-2 kişi konaklayabilir. İngilizce konuşma ortamında İngilizce dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

Chamber College Malta Ekonomik Daireler

Ekonomik Apartmanlar

Chamber College Malta Dil Okulu ekonomik yaz daireler okula 400-500 metre uzaklıktadır. Süpermarket, eczane, kırtasiye ve kitapçı ekonomik yaz dairelere yürüyüş mesafesinde yer almaktadır.

Standart Apartmanlar

Chamber College Malta Dil Okulu standart daireler Gzira, Msida, Sliema,  St.Julians’ta bulunur. 5 -15 dakika otobüs yolculuğu ile Chamber CollegeMalta’ya ulaşılır. Chamber College Malta Dil Okulu standart daireler iki ve üç yatak odalı ve 4 -7 öğrenci konaklamaktadır.

Chamber College Malta Oteller

Windsor Hotel (4*)

Windsor Hotel (4*) Malta en gözde sahil şehirlerinden biri sayılan Sliema’da bulunur. Sliema tüm alışveriş, yüzme ve gece hayatının kalbi konumdadır.  Windsor Otel 94 klimalı odaları, bağımsız banyo veya duş ile tüm, mini bar, radyo, uydu televizyon ve direkt hatlı telefon bulunmaktadır.

Diplomat Hotel (4*)

Diplomat Hotel (4*) Sliema merkezinde ve muhteşem bir deniz manzarası vardır. Mükemmel bir kaya plaj mesafe yürüme mesafesinde yüzme ve özel plaj sağlayan bir yerdedir. Diplomat otel de çeşitli barlar ve restoranlar yakın konumdadır.

CHAMBER COLLEGE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama

Chamber College Malta Ekonomik Daireler

Chamber College Malta Oteller