Chamber College Malta İş İngilizcesi Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu İş İngilizcesi kursları ekonomi, finansal terimler, vergi, pazarlama, lojistik, iş görüşmeleri gibi konular işlenir. Chamber College Malta İş İngilizcesi Programı haftada 5 gün ve 20 dersten (45 dakika) oluşur. Chamber Malta İş İngilizcesi en fazla 6 kişilik sınıflarında iş ile ilgili sunumlar yapılmaktadır.

Chamber College Malta İş İngilizcesi Zaman Tablosu

09:00-10:30 / 10:45-12:15

Chamber College Malta Yoğun İş İngilizcesi

Chamber College Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi kursları uluslararası bir iş ortamında öğrencilerin etkileşim yeteneklerini geliştirerek, kendi İş İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye ihtiyacı olan bireyler için tasarlanmıştır. Chamber Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi Programı haftada 5 gün ve 30 dersten (45 dakika) oluşur. Chamber Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi kursları maksimum 6 öğrenci ile özel iş alanında maksimum etkiyi alması sağlanır.

Chamber College Malta yüksek nitelikli öğretmenleri gerçek yaşamda kullanılan özgün materyaller kullanmaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi kursları ile öğrencilerin iş becerileri (örneğin, telefon aramaları, toplantılar, iş sunumları ve müzakere) geliştirilir.

Chamber College Malta Yoğun İş İngilizcesi Zaman Tablosu
09:00-10:30 / 10:45-12:15 / 12:45-14:15

Chamber College Malta Bir-Bir İş İngilizcesi

Chamber College Malta Dil Okulu Bir-Bir İş İngilizcesi iletişim alanında kişisel gereksinimlerine odaklanılmıştır. Chamber College Malta Dil Okulu Bir-Bir İş İngilizcesi her dersi 60 dakika oluşur ve okul saatleri dışında herhangi bir zamanda alınabilir. Bir-Bir İş İngilizcesi 10, 20, 30 ders olarak programlanmıştır.

Chamber College Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları

Chamber College Malta İş İngilizcesi Kursları

Chamber College Malta Yoğun İş İngilizcesi

Chamber College Malta Bir-Bir İş İngilizcesi