Chamber College Malta ELTS, Cambridge, TOEFL İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu TOEFL, IELTS, Cambridge PET, FCE, CAE, CPE kursları yüksek nitelikli öğretmenleri tarafından verilmektedir. Chamber College Malta TOEFL, IELTS, Cambridge PET, FCE, CAE, CPE kursları İngilizce eğitim veren Üniversitelere girmek ya da yüksek lisans yapmak isteyenler tercih etmektedirler.

Chamber College Malta TOEFL, IELTS, Cambridge PET, FCE, CAE, CPE kursları öğrencileri İngilizce okuma, yazma, konuşma, anlama becerilerini geliştirirler. Öğrenciler IELTS, TOEFL, Cambridge kurs seviye testleri alarak gelişimleri değerlendirebilirler. Kurs sonunda uluslararası düzeyde tanınan IELTS, TOEFL, Cambridge sınavlarına girebilirler.

Chamber College Malta IELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu ELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları haftada 5 gün ve 20 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta Dil Okulu Yoğun ELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları haftada 5 gün ve 30 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu Cambridge KET, PET, FCE, CAE, CPE Sınav Hazırlık İngilizce Kursları haftada 5 gün ve 20 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta Dil Okulu Cambridge KET, PET, FCE, CAE, CPE Yoğun Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 5 gün haftada 30 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları haftada 5 gün ve 20 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır. Chamber College Malta Dil Okulu Yoğun TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları haftada 5 gün ve 30 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta Sınav Hazırlık İngilizce Zaman Tablosu
09:00-10:30  / 10:45-12:15

Chamber College Malta Yoğun Sınav Hazırlık İngilizce Zaman Tablosu
09:00-10:30 / 10:45-12:15 / 12:45-14:15

Chamber College Malta Bir-Bir Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Chamber Malta uluslararası tanınmış sınavlara hazırlanmasında kişisel gereksinimlerine odaklanılmıştır. Chamber College Malta Dil Okulu Bir-Bir Sınav Hazırlık İngilizce Kursları her dersi 60 dakika oluşur ve okul saatleri dışında herhangi bir zamanda 10, 20, 30 ders alınabilir.

Chamber College Malta Akademik Yıl İngilizce Programları

Chamber College Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı 24 hafta veya daha uzun zamanı olan öğrenciler için uygundur. İngilizce eğitim veren Üniversitelere girmek ya da yüksek lisans yapmak isteyenler tercih etmektedirler. Chamber College Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı başlangıçtan ve İleri seviye arasındadır.

CHAMBER MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Chamber College Malta Genel İngilizce Kursları

Chamber College Malta ELTS, Cambridge, TOEFL İngilizce

Chamber College Malta İş İngilizcesi