AM MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE – SPOR KURSLARI

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Spor Kursları: Malta Akdeniz’in berrak suları ile çevrilidir, Malta Adaları dalış, yelken, rüzgâr sörfü öğrenme ve becerileri geliştirmek için mükemmeldir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Spor Kursları tüm yıl içinde düzenlenmektedir. AM Malta  İngilizce & Spor Kursları (dalış, yelken, rüzgâr sörfü) fiyatları kurs sürelerine göre değişmektedir. Öğrenciler Dalış, Yatçılık veya Rüzgâr Sörfü ile AM Malta Dil Okulu İngilizce derslerini birlikte devam edebilirler.

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Dalış Kursu

Tüplü dalış sualtı dünyasını keşfetmek için en iyi sporlardan birisidir. Malta dünyanın en iyi dalış merkezlerinden birisidir.

AM Malta Dil Okulu öğrencileri tam donanımlı 5 * tüplü dalış merkezi Açık Su veya PADI Dalış Kursu ile herhangi bir İngilizce Dil Kursu birleştirme fırsatı sunmaktadır.

AM Malta Dil Okulu PADI Open Water Dalış Kursu

AM Malta Dil Okulu PADI Advanced Dalış Kursu

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Dalış Kursu Fiyatları

Dalış, Hafta Sayısına ve İngilizce Kurs derslerine göre fiyatlar çok çeşitlidir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Dalış Kursu Fiyatları Detay Bilgi için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz.

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Yelken Kursu

Malta Adaları’nda yelken sörfü şartları çok iyidir.  Malta’da İngilizce dil becerilerini geliştirirken yelken sörfü öğrenmek için ideal bir yerdir.

AM Malta Dil Okulu Yelken Sörfü Kursu ile herhangi bir İngilizce Dil Kursu birleştirebilirler. AM Malta Dil Okulu Yelken Sörfü Kursu ISSA (Uluslararası Yelken Okulları Birliği) tarafından belirlenen mesleki kurallara tamamen uyumludur.

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Yelken Kursu Başlangıç (Seviye 1)

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Orta Yelken Kursu (Seviye 2)

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Yelken Kursu Fiyatları

Yelken Kursları, Hafta Sayısına ve İngilizce Kurs derslerine göre fiyatlar çok çeşitlidir. AM Malta Dil Okulu İngilizce &Yelken Kursu Fiyatları Detay Bilgi için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz.

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu

Malta Adalarında rüzgâr sörfü şartları çok uygundur. Serin rüzgâr ve sakin denizlerde rüzgâr sörfü öğrenmek için Malta’yı ideal bir yer haline getirmektedir. İngilizce dil becerilerini geliştirirken AM Malta Dil Okulu kurslarına devam edebilirsiniz.

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Başlangıç Kursu (Seviye 1)

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu (Seviye 2)

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Rüzgâr Sörfü Kursu Fiyatları

Rüzgâr Sörfü Kursları, Hafta Sayısına ve İngilizce Kurs derslerine göre fiyatlar çok çeşitlidir. AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu Fiyatları Detay Bilgi için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz.

am malta dil okulu konaklama (3)

AM Malta öğrencileri İngilizce konuşan bir Malta’lı aile ile konaklama yapabilirler. AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama öğrencilere İngilizce pratik yapmak ve kültürel deneyim sağlayacaktır.  Malta’lı bir ailenin yaşam tarzlarının içinde olacağınız için Malta gelenek ve görenekleri hakkında bilgi edinmek sizin için bir fırsat olacaktır.

Aile Yanı Konaklama için Tıklayın
am malta dil okulu konaklama (2)

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir.  Daha fazla bağımsızlık ve farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışmak, kendi yemeklerini pişirmek için fırsat sunmaktadır. AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı daireleri kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Paylaşımlı Daire Konaklama
am malta dil okulu konaklama (1)

Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireler Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir. Öğrenciler farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışırken mutfaklarında kendi yemeklerini pişirebilirler. AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Dairelere yakın kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar bulunmaktadır.

AM Apart Konaklama
am malta dil okulu (7)

AM Malta Dil Okulu öğrencilerin 3, 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde konaklama seçenekleri vardır. 3 * Oteller 2 yıldızlı bir otelden biraz daha fazla konfor sunan tüm 3 yıldızlı oteller AM Malta Dil Okulu ve Sliema ana alışveriş bölgesine yürüme mesafesindedir.  Valletta ve St Julian, Malta’nın tarihi yerleridir. Bu şehirlere Otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıktadır.

AM Otel Konaklama