AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu: Malta Adalarında rüzgâr sörfü şartları çok uygundur. Serin rüzgâr ve sakin denizlerde rüzgâr sörfü öğrenmek için Malta’yı ideal bir yer haline getirmektedir. İngilizce dil becerilerini geliştirirken AM Malta Dil Okulu kurslarına devam edebilirsiniz.

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Başlangıç Kursu (Seviye 1)

  • Yeni başlayanlar için tasarlanan bu ders, rüzgâr sörfçü olmak isteyenler temel bilgiler öğretilir.
  • Öğrenciler nitelikli eğitmen ile pratik rüzgâr sörfü temellerini yaşayarak öğrenirler.
  • 2 ardışık gün veya 4 yarım gün 3 saat ders olarak (toplam 12 saat)

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu (Seviye 2)

  • Başlangıç Kursu (Düzey 1) devamıdır.
  • Navigasyon ve güvenlik konularında kapsamlı bilgi verilir.
  • 2 ardışık gün veya 4 yarım gün 3 saat ders olarak (toplam 12 saat

AM Malta Dil Okulu İngilizce – Rüzgâr Sörfü Kursu Fiyatları

Rüzgâr Sörfü KurslarıHafta Sayısına ve İngilizce Kurs derslerine göre fiyatlar çok çeşitlidir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Rüzgâr Sörfü Kursu Fiyatları Detay Bilgi için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz

am malta dil okulu konaklama (3)

AM Malta öğrencileri İngilizce konuşan bir Malta’lı aile ile konaklama yapabilirler. AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama öğrencilere İngilizce pratik yapmak ve kültürel deneyim sağlayacaktır.  Malta’lı bir ailenin yaşam tarzlarının içinde olacağınız için Malta gelenek ve görenekleri hakkında bilgi edinmek sizin için bir fırsat olacaktır.

Aile Yanı Konaklama için Tıklayın
am malta dil okulu konaklama (2)

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir.  Daha fazla bağımsızlık ve farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışmak, kendi yemeklerini pişirmek için fırsat sunmaktadır. AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı daireleri kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Paylaşımlı Daire Konaklama
am malta dil okulu konaklama (1)

Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireler Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir. Öğrenciler farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışırken mutfaklarında kendi yemeklerini pişirebilirler. AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Dairelere yakın kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar bulunmaktadır.

AM Apart Konaklama
am malta dil okulu (7)

AM Malta Dil Okulu öğrencilerin 3, 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde konaklama seçenekleri vardır. 3 * Oteller 2 yıldızlı bir otelden biraz daha fazla konfor sunan tüm 3 yıldızlı oteller AM Malta Dil Okulu ve Sliema ana alışveriş bölgesine yürüme mesafesindedir.  Valletta ve St Julian, Malta’nın tarihi yerleridir. Bu şehirlere Otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıktadır.

AM Otel Konaklama