AM Malta Dil Okulu Cambridge İngilizce Kursları

AM Malta Dil Okulu Cambridge uluslararası kabul görmüş bir sınavlardır. AM Malta Cambridge kursları tüm yıl boyunca mevcuttur. AM Malta Dil Okulu Cambridge İngilizce Kursları başvuranın ihtiyaçlarına ve İngilizce düzeyine göre 4 – 12 hafta arasında değişmektedir. AM Malta Dil Okulu Cambridge İngilizce Kursları haftada 30 derstir. AM Malta Dil Okulu Cambridge kursları öğrencilerin dinleme, yazma ve konuşma, okuma gibi İngilizcenin dört becerilerini geliştirir.

AM Malta Dil Okulu FCE (First Certificate in English) İngilizce Kursları

FCE Cambridge 5 seviye sistemi Seviye 3’te verilmiştir. FCE Cambridge puanları ticaret, kamu, sekreterlik, bankacılık, havayolu, ikram ve ağırlama gibi sektörlerde tanınmaktadır. FCE Cambridge puanları bazı yüksekokul ve diğer eğitim kurumları tarafından kabul edilmektedir.

AM Malta Dil Okulu FCE İngilizce Kursları

Seviyeleri: Orta (B1/B2), Üst-orta (B2)
Haftalık Dersler: 20 Ders + 5 /10 Özel Bire-Bir Ders
Önerilen Süre: Minimum 12 hafta
Sınıf Öğrenci Sayısı: Ortalama 10 ( Maksimum 12 Öğrenci)
Yaş: Minimum 18

AM Malta Dil Okulu CAE (İleri İngilizce Sertifikası) İngilizce Kursları

CAE Cambridge beş seviye sistemi seviye 4 altındadır.  CAE Cambridge profesyonel ya da çalışma amaçlı İngilizce kullanmak isteyen adaylar için dil yeterlilik yüksek düzeyde gösterir. CAE Cambridge puanları İngiltere üniversite ve yükseköğretim kurumlarının büyük çoğunluğu tarafından kabul edilmektedir.

AM Malta Dil Okulu CAE İngilizce Kursları

Seviyeleri: İleri (C1)
Haftalık Dersler: 20 Ders + 5 /10 Özel Bire-Bir Ders
Önerilen Süre: Minimum 12 hafta
Sınıf Öğrenci Sayısı: Ortalama 10 ( Maksimum 12 Öğrenci)
Yaş: Minimum 18

AM Malta Dil Okulu CPE (İngilizce Yeterlilik Belgesi) İngilizce Kursları

CPE Cambridge beş seviye sistemi seviye 5 altındadır. CPE Cambridge İngiltere üniversiteleri ve diğer İngilizce konuşulan ülkelerde birçok üniversite İngilizce dil giriş şartları yerine getirmiş olarak kabul edilmektedir CPE Cambridge ileri düzeyde olduğunu gösterir ve işe kabul için yeterlidir.

AM Malta Dil Okulu CPE İngilizce Kursları

Seviyeleri: İleri (C1)
Haftalık Dersler: 30 Ders
Önerilen Süre: Minimum 12 hafta
Sınıf Öğrenci Sayısı: Ortalama 10 ( Maksimum 12 Öğrenci)
Yaş: Minimum 18

AM Malta Dil Okulu Cambridge İngilizce Kursları Fiyatları Neler İçerir?

  • Hoş geldin paketi
  • Çeşitli mağazalarda indirim
  • Okulda WIFI ücretsiz kullanımı
  • Sim Kart
  • 7/24 destek
  • Havaalanı Karşılama ve Uğurlama
  • Film İzleme ve tartışma
  • Beach Club
am malta dil okulu konaklama (3)

AM Malta öğrencileri İngilizce konuşan bir Malta’lı aile ile konaklama yapabilirler. AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama öğrencilere İngilizce pratik yapmak ve kültürel deneyim sağlayacaktır.  Malta’lı bir ailenin yaşam tarzlarının içinde olacağınız için Malta gelenek ve görenekleri hakkında bilgi edinmek sizin için bir fırsat olacaktır.

Aile Yanı Konaklama için Tıklayın
am malta dil okulu konaklama (2)

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir.  Daha fazla bağımsızlık ve farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışmak, kendi yemeklerini pişirmek için fırsat sunmaktadır. AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı daireleri kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar 15-20 dakika yürüme mesafesindedir.

Paylaşımlı Daire Konaklama
am malta dil okulu konaklama (1)

Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireler Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir. Öğrenciler farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışırken mutfaklarında kendi yemeklerini pişirebilirler. AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Dairelere yakın kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar bulunmaktadır.

AM Apart Konaklama
am malta dil okulu (7)

AM Malta Dil Okulu öğrencilerin 3, 4 ve 5 Yıldızlı Otellerde konaklama seçenekleri vardır. 3 * Oteller 2 yıldızlı bir otelden biraz daha fazla konfor sunan tüm 3 yıldızlı oteller AM Malta Dil Okulu ve Sliema ana alışveriş bölgesine yürüme mesafesindedir.  Valletta ve St Julian, Malta’nın tarihi yerleridir. Bu şehirlere Otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıktadır.

AM Otel Konaklama