Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

NSTS MALTA YAZ OKULU

21

Malta genç öğrenciler için çok zevkli ve modern eğlence olanakları ile canlı bir ülkedir. Malta İngilizcenizi geliştirmek ve pratik İngilizce yapmak için ideal bir adadır.

NSTS Malta akademik tecrübesi olan 45 yılı aşkın Malta’nın en eski ve en saygın dil okuludur.  NSTS Malta arkadaş canlısı öğretmenlerle iletişimsel öğretim metodolojisi kullanırken, rol oynama, röportaj, alan çalışmaları ve projeler geliştirerek öğrencilerin İngilizcelerini geliştirmesi amaçlanır.

NSTS Malta Yaz Okulu maksimum 15 öğrenci uluslararası sınıflarda 45 dakikalık haftada 20 derstir. NSTS Malta Yaz Okulu hem bireylere ve gruplara hizmet vermektedir.

NSTS Malta Yaz Kampı

10 – 13 Yaş

NSTS Malta Yaz Kampı 10 – 13 Yaş grubu çocuklar için 10 Haziran-13 Eylül arasında 1-3 hafta İngilizce kursları vardır. 13 yıldır NSTS Malta liderleri ile bu programlar başarılı bir şekilde sürdürülmektedir.

NSTS Malta Macera Kampı

14 – 19 Yaş

NSTS Malta Yaz Macera Kampı 14 – 19 Yaş grubu gençler için 10 Haziran-13 Eylül arasında 1-3 hafta İngilizce kursları vardır.

NSTS Malta Yaz Macera Kampı heyecan verici ve motive edici dersler ile yaz ve kış tatilleri süresince öğleden ve hafta sonraları gün boyunca eğlenceli aktivitelerle dolu programları bulunmaktadır.

NSTS Malta Yaz Okulu Macera Kampı öğrencileri kendilerinin çok ihtiyacı olan güven kazanmak ve dili akıcı konuşmaya teşvik edilir.

NSTS Malta Yaz Okulu Aile Yanı Konaklama

NSTS Malta Yaz Okulu öğrenciler aile yanı konaklama ile tatil keyfini çıkarabilirler. Öğrenciler sabah kahvaltı ve akşam yemeklerini birlikte yiyebilirler.

 NSTS Malta Yaz Okul Grubu Programı

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencileri yazma becerileri, okuma, konuşma, dinleme ile İngilizce yeteneklerini geliştirebilirler. NSTS Malta Yaz Okulu öğretmenleri eğlence, kültür ve spor programı ile öğrencilerin konuşma becerilerini artırırlar.

22

NSTS Malta Yaz Okulu öğrencilerinin Aile Yanı, Yurt ve College konaklama seçenekleri vardır. NSTS Malta Yaz Okulu aile yanı konaklama seçeneği en ekonomik olanıdır.

NSTS Malta Yaz Okulu Fiyatları

1

NSTS MALTA YAZ OKULU

NSTS Malta Yaz Tatil Kursları