Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

NSTS MALTA DİL OKULU

1

NSTS Malta Dil Okulu 1963 yılında kurulmuştur.  Malta’da faaliyet veren İlk İngilizce dil okuludur.  NSTS Malta Dil Okulu 45 yıllık bir geçmişe sahiptir. NSTS Malta ulusal kalite standartlarını teşvik etmek için 1989 yılında İngiliz Dili Eğitimi Örgütleri Federasyonu (FELTOM) kurmuştur.

NSTS Malta Dil Okulu 16 derslik, bir öğretmen odası, ücretsiz Wi-Fi Internet Hizmetleri, Bilgisayar Destekli Dil Öğrenimi (CALL) ve diğer yazılım programları olan geniş bir kütüphane bulunmaktadır. NSTS Malta Dil Okulu geniş güneşlenme terasları ve bir meyve bahçesi vardır.

NSTS Malta Dil Okulu 15 dakika uzaklıkta Hibernia Residence & Hostel ve 15-20 dakika uzaklıkta Sliema sahili, Campus Residence 5 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

NSTS Malta Dil Okulu Cambridge ESOL CELTA veya DELTA öğretmen kursları vardır. Eğitim, kariyer ve mesleki gelişim için iyi derecede İngilizce bilmek avantajdır.

NSTS Malta Dil Okulu öğretmenleri büyük ölçüde dil becerilerinin geliştirilmesine odaklanan bir yaklaşımla iletişimsel dil öğretimi metodolojisi uygulanmaktadırlar.

NSTS Malta öğretmen Eğitim Merkezidir. Cambridge Üniversitesi (CELTA) uluslararası öğretmenlik sertifikası için öğretmen adaylarının hazırlamaktadır. NSTS 1963 yılından bu yana Malta İngilizce Öğretmenliği kurslarını başarı ile vermektedir.

NSTS İngilizce Dil Enstitüsü Malta’da öğrencilerin çeşitli ihtiyaçlarını karşılamak için komple dil kursları bir yelpazesi sunmaktadır.

2

NSTS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

NSTS Malta İngilizce Kursları
NSTS Malta Genel İngilizce Kursları
NSTS Malta Yoğun İngilizce Kursları
NSTS Malta İş İngilizcesi Kursları
NSTS Malta Yoğun İş İngilizcesi Kursları
NSTS Malta Bire-Bir Yetişkin İngilizce Kursları
NSTS Malta Bireysel Dersler
NSTS Malta Sınav Hazırlık İngilizce Kursları
NSTS Malta Dil Okulu ESOL CELTA Kursları
NSTS Malta Dil Okulu TEFL Eğitimi
NSTS Malta Uluslararası Öğretmen Kursları
NSTS Malta Yaz Tatil Kursları

3

NSTS MALTA YAZ OKULU

NSTS Malta Yaz Okulu
NSTS Malta Yaz Yoğun İngilizce Kursları

NSTS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

NSTS Malta Aile Yanı Konaklama
NSTS Malta Residence Konaklama
NSTS Malta Otel Konaklama