Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

Malta Yaz Okulu

t1

 Sicilya’nın güneyinde, Akdeniz’ in ortasında bir ada olan Malta İngilizce öğrenmek ve yaz tatilini geçirmek için ideal bir yerdir. Malta, 3 adadan oluşan bir adalar ülkesidir. En büyük ada Malta, diğer adalar ise Gozo ve Comino adalarıdır. Malta İngilizce eğitim ve tatil cenneti denilebilir.

Malta yaz okulu programları Haziran – Eylül dönemleri 8-12 yaş / 12-14 Yaş / 13-17 yaş / 17 yaş üzeri gruplarından oluşan dünyanın farklı ülke öğrencilerinin bir araya geldiği, İngilizce’yi eğlenceli, öğleden sonraları ve akşamları sosyal aktivitelerle zevkli hale getirilmesi amaçlanmış programlardır.

Malta yaz okulu grupları, aynı yaş aralıklarına göre sınıflandırılmıştır. Malta yaz okullarına bireysel katılım olabileceği gibi grup halinde katılmak da mümkündür.

13-17 Yaş Malta Yaz Okulu Grupları Genel İngilizce Eğitimi

t2

Malta yaz okulu grupları 13-17 yaş öğrencileri kursun ilk gününde ingilizce sevilerinin belirlenmesi için sınava girerler. Seviyelerine uygun uluslararası sınıflarda İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma pratikleri deneyimli öğretmenler  ile verilir.

Malta yaz okulu derslerinde İngilizceyi maksimum derecede kullanmanızı sağlamakla birlikte İngilizce pratiğinizi geliştirmenize imkân sunulmaktadır. Malta yaz okulu genel İngilizce dil eğitimi 45 dakikalık  günlük 4 ders (haftada 20 ders) olarak farklı milletlerden gelen öğrencilerin oluşturduğu karma sınıflarda verilen eğitim programıdır.

4* Coastline Otel Konaklama (13-17 Yaş Grubu)
t3

ESE Malta Yaz Okulu, EC Malta Yaz Okulu  13-17 yaş Junior Club konaklama için Coastline 4* otel kullanır. Otel odaları 3-4 kişiliktir. EC Malta Yaz Okulu,  ESE Malta Yaz Okulu 4* otel konaklama paketi tam pansiyondur. (sabah kahvaltı +paket öğle yemeği+akşam yemeği)

EC Malta Yaz Okulu, ESE Malta Yaz Okulu,  13-17 yaş Junior Club Konaklama, otelde öğrencilerle birlikte kalan EC ve ESE çalışanlarınca 24/7 gözetimlidir. EC, ESE grup liderleri öğrencileri havaalanında karşılamaktadır. Malta’dan ayrılıncaya kadar öğrenciler EC ve ESE denetimindedir. EC Malta Yaz Okulu,  ESE Malta Yaz Okulu öğrencileri kahvaltı ve akşam yemeği otelde alırken öğle yemeği için sandöviç paketleri verilir. Okula ve aktivitelere EC ve ESE servisi vardır.

12-14 Yaş Malta Yaz Okulu Grupları

t4

Malta’da İngilizce öğrenmek isteyen öğrenciler için ESE Malta Yaz Okulu 12-14 Yaş İngilizce kursları idealdir. 12-14 yaş grupları San Gwann Koleji tesislerinde İngilizce derslerini alırlar. ESE Malta Yaz Okulu 12-14 yaş programları İngilizce eğitimi başlangıç, orta  ve ileri seviyelerde haftada 20 ders, max 15 öğrencili uluslararası sınıflarda eğlence dolu aktivitelerle birlikte 2 hafta olarak verilmektedir. Öğrencilerin İngilizce  4 dil temel becerileri (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) geliştirilmektedir.

College Camp Konaklama (12-14 Yaş Grubu)

t5

ESE Malta Yaz Okulu 12-14 yaş öğrenci grupları San Gwann Koleji içinde özel bir okulun okul tesislerinde İngilizce derslerini alırlar. Okul sadece 10 dakika uzaklıkta Paceville ana ESE Malta dil okulu bulunmaktadır. Odalar büyük, klimalı ve 3-5 tam-boy ranza yatak, ( 6-10 öğrencili), bir TV ile bir oturma alanı, dolap ve çalışma masası ile donatılmıştır.

Malta Yaz Okulu Grupları Fiyatları Dahil Hizmetler

Haftada 20 ders İngilizce eğitimi
Seçilen Konaklama (13-17 yaş grubu 4 *  Coastline Otel Konaklama / 12-14 yaş grubu College Camp)
Havaalanı Çift Yön Transferleri (Karşılama ve Uğurlama)
Kayıt ücreti
Kurs Materyalleri
E-learning Paketi
Yerleştirme Sınavı
Ücretsiz WİFİ Kullanımı
Plaj Kulübü üyeliği
Malta SIM Kartı
Öğrenci kimliği
Etkinlikler
Spor Aktiviteleri
Öğrenci Partileri
Yarım ve Tam Gün gezileri
Bot Gezisi
Kültürel Turlar
Vize Danışmanlığı
İNFOYED Yurtdışı Eğitim 7 / 24 Desteği

t7