logo
infoyed@gmail.com

Malta Yaz Okulları

Malta yaz okulları İngilizce kursları boş zaman aktiviteleri ile sunmaktadır. Malta yaz okulları  Malta’da İngiliz Dili Öğretimi Federasyonu üyesidir. (FELTOM)

Malta yaz okulları, her İngilizce seviyesine uygun kurslar vermektedir. Malta ve Gozo’da 40 üzerinde Malta yaz okulu vardır.

Malta, 160 yılı aşkın bir süredir bir İngiliz kolonisiydi. Mükemmel bir iklim ve İngilizce öğrenmeyi tatile dönüştürme seçeneği ile birlikte Malta’yı İngilizce eğitimi için ideal bir yer haline getirir.

Malta’da İngilizce öğrenmek ve ders sonraları Malta’da yaşayan dilin uygulanması için bol bol fırsatı bulacaksınız. İngilizce dil gazeteleri, kitaplar ve dergiler her yerde satılıyor, pek çok TV ve radyo kanalı İngilizce yayınlıyor, filmler İngilizce ve Adaların kültür programının büyük bölümü İngilizcedir.

Malta yaz okulları, ülkeyi ve insanlarını tanımak suretiyle daha fazla konaklamanın sağlanmasına yardımcı olmak için öğleden sonraları ve akşamları aktivite programları düzenler.

Malta Yaz Okulları Genel İngilizce Kursları

Akıcılığınızı ve doğruluğunuzu iyileştirmek için, tüm temel İngilizce becerilerinizi geliştirmeniz sağlanacaktır. Malta yaz okulları genel İngilizce kursu ile sizin odaklanacağınız derslerinizden en iyi şekilde yararlanacaksınız. Konuşma ve dinleme, telaffuz, okuma ve yazma, dil bilgisi ve kelime hazineniz artacaktır. Malta yaz okulları genel İngilizce kursu sabahları günde 4 ders ve haftada 20 ders şeklinde verilir. Öğleden sonraları, akşamları ve hafta sonları aktivite programları vardır.

Malta yaz okulları fiyatları 2018 İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere oldukça düşüktür. Malta yaz okulları İngilizce dil eğitimi İngiltere’deki yaz okulları programının ayısıdır. Malta yaz okulları ücretleri 2018 içinde İngilizce kursu ve konaklama dâhildir. Malta Yaz Okulları fiyatları 2018, 2 hafta ve üzeri paket olarak sunulmaktadır. Malta Yaz Okulları 8-17 yaş öğrencileri aile yanı veya otel konaklaması yapması zorunludur.

EC, ESE, IH gibi Malta yaz okulu şubeleri İngiltere Londra’da bulunmaktadır. Malta Yaz Okulları fiyatları 2018 İngiltere’de yüksektir. Malta yaz okulları aile yanı, otel, yurt konaklama seçenekleri sunar. Malta yaz okulları genel, yoğun ve bire-bir İngilizce kursları vardır.

MALTA YAZ OKULLARI

Malta Yaz Okulları, Clubclass Malta Yaz Okulu, EC Malta Yaz Okulu, ESE Malta Yaz Okulu, Link Malta Yaz Okulu, Chamber Malta Yaz Okulu, İnlingua Malta Yaz Okulu, LAL IELS Malta Yaz Okulu, Linguatime Malta Yaz Okulu, İnlingua Malta Yaz Okulu, NSTS Malta Yaz Okulu, Sprachcaffe Malta Yaz Okulu, AM Malta Yaz Okulu, ELA Malta Yaz Okulu, IH Malta Yaz Okulu, GV Malta Yaz Okulu, LSI Malta Yaz Okulu Malta FELTOM üyesidir..

CLUBCLASS MALTA YAZ OKULLARI

Malta Yaz Okulları, Clubclass Malta Yaz Okulları, Clubclass Malta Yaz Okulu 10 -13 yaş Juniors – 14- 16 yaş Teenskool programı vardır.

ESE MALTA YAZ OKULLARI

Malta Yaz Okulları, ESE Malta Yaz Okulu 8 – 11 Yaş, 12-14, 13-17 Yaş İngilizce Programı nitelikli öğretmenleri ile verilir.

 EC MALTA YAZ OKULLARI

Malta Yaz Okulları, EC Malta Yaz Kampı 8-13 yaş, EC Malta Classic Yaz Okulu 13- 17 yaş, EC Malta Freestyle Yaz Okulu 16-20 Yaş grupları vardır.

LİNK MALTA YAZ OKULLARI

Malta Yaz Okulları, Link Malta Yaz Okulu çocuk grubu (8, 9, 10, 11, 12, yaş) İngilizce okuma yazma, konuşma ve dinleme odaklı eğitim verilir.

CHAMBER COLLEGE MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, Chamber College Malta Yaz Okulu 13, 14, 15, 16,17 yaş grubu ingilizce kursları haftada 20 derstir.

 İNLİNGUA MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, İnlingua Malta Yaz Okulu paketi kurs, konaklama, transferler ve eğlence programını içerir.

LAL, IELS MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, LAL IELS Mata Yaz Okulu Tatil İngilizce Kursları gençlerin ihtiyaçlarını karşılamak için tasarlanmıştır.

 LİNGUATİME MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, Linguatime Malta Yaz Okulu Gençler (8-18 Yaş) için İngilizce öğrenme sadece dil ile ilgili değildir.

 NSTS MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, NSTS Malta Yaz Okulu maksimum 15 öğrenci uluslararası sınıflarda 45 dakikalık haftada 20 derstir.

 SPRACHCAFFE MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, Sprachcaffe Malta Yaz Okulu bireysel ve grup dersler yanı sıra, standart ve yoğun kurslar, yeni başlayanlar için dil kursları sunmaktadır.

AM MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, AM Malta Yaz Okulu İngilizce dersleri yaz sezonunda (Temmuz ve Ağustos) sunulmaktadır.

ELA MALTA YAZ OKULLARI

Malta Yaz Okulları, ELA Malta Yaz Okulu 4 – 12 Yaş Çocuk Programı yaz aylarında (Haziran-Temmuz-Ağustos) bulunur.

 INTERNATIONAL HOUSE MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, International House Malta 2001 yılında International House Gozo 2005 yılında kurulmuştur.

 GV MALTA YAZ OKULU

Malta Yaz Okulları, International House Malta Yaz Okulu Paradise Bay JuniorsKOOL (10 – 13 yaş) programı vardır.

LSI MALTA YAZ OKULU

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla