logo
infoyed@gmail.com

MALTA YAZ OKULLARI İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Yaz Okulları İngilizce Kursları, 8-12 Yaş, 12-14 Yaş, 17+yaş, İngilizce kursları aktiviteler ile verilmektedir.

Malta Yaz Okulları 8 – 11 Yaş İngilizce Kursları

Malta Yaz Okulu 8 – 11 Yaş İngilizce Programı özel olarak tasarlanmıştır. Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 – 11 yaş Programı İngilizce dersler, yaşına uygun etkinlikleri içeren her şey dâhil pakettir.

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 – 11 Yaş Programı İngilizce dersler yaşa göre gruplandırılmış dinamik ve faaliyet tabanlı İngilizce öğrenme programıdır. Aktiviteler ve oyun ile öğrenme birleştirilerek sadece çocuklar için tasarlanmıştır. İkili ve grup çalışması aktiviteleri çok uluslu arkadaşlarla İngilizce eğitim verilmektedir.

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 8 – 11 Yaş İngilizce Kursları nitelikli öğretmenleri çocuğunuzun motive ve İngilizce dil öğrenme konusunda heyecanlı tutmak için pek çok yenilikçi teknikler kullanırlar. Şarkılar ile İngilizce öğrenme, müzik, film içerir.

Malta Yaz Okulları 12 – 14 Yaş İngilizce Kursları

İngilizce seviyesi: Başlangıç -İleri
Minimum yaş: 12 yaş
Maksimum yaş: 14 yaş
Dersin Süresi: 2 hafta
Ders sayısı; 20 ders (15 saat) / 30 ders (22,5 saat) / 20 ders+10 bire-bir ders
Sınıf mevcudu: Max. 15
Denetleme: 7/24

Malta Yaz Okulları, Malta Yaz Okulu 12 – 14 Yaş İngilizce Kursları özellikle bu yaş grubu için seçilmiş aktiviteler ile İngilizce kursları verilmektedir. Genel İngilizce 20 ders (15 saat),Yoğun İngilizce 30 ders (22,5 saat) veya 10 bireysel ders (7,5 saat) olarak verilmektedir.

Genel İngilizce

Malta Yaz Okulu 15 öğrenci maksimum sınıfları, temel becerilerine (dinleme, konuşma, okuma ve yazma) odaklanan bir İngilizce öğrenme programıdır.

Yoğun İngilizce

Malta Yaz Okulları Genel İngilizce 20 grup dersi ve alanlarına uygun10 bireysel ders ile birleştirilir.

Aktivite Programı

Malta Yaz Okulu 12 – 14 Yaş İngilizce Kursları öğrencilerin, pazartesiden cumartesiye kadar kendi yaş grubu için bir faaliyet programı vardır.

Malta Yaz Okulları çocuğunuza İngilizce pratik ve güvenli ve keyifli bir ortamda diğer öğrenciler ile arkadaş olmak için fırsatlar sunmaktadır. Örnek aktiviteler arasında Eğlence Parkı, Comino kumlu plajlarından birinde yüzme, Valetta, Mdina, Gozo bulunmaktadır.

ESE Malta Yaz Okulları 17+ Yaş İngilizce Kursları

Malta Yaz Okulları 17+ Yaş İngilizce Kursları Malta’da İngilizce dil eğitimi almak isteyen gençler içindir.

Malta Yaz Okulu 17+ Yaş İngilizce Kursları Genel İngilizce 20-30 ders/hafta olarak alınabilir. Alternatif olarak Yoğun İngilizce 20 grup dersi ve 10 bire-bir ders /hafta olarak tercih edilebilir.

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla