logo
infoyed@gmail.com

MALTA YAZ OKULLARI FİYATLARI

Malta Yaz Okulları Fiyatları 2018, aile yanı, yurt, daire, 3* ve 4* Otel konaklamalarına göre farklılıklar göstermektedir. Malta Yaz Okulları İngilizce dil eğitimi aktiviteler ile birlikte verilmektedir. Malta Yaz Okulu ve Malta Yaz Kampı programları içerikleri 8-12 Yaş / 13-16 Yaş / 16+ Yaş gruplarına göre hazırlanmıştır.

Malta Yaz Okulları programları ile öğrencilerin eğlenceli bir yaz tatili geçirmesi, İngilizcelerini geliştirmeleri amaçlanır. Malta Yaz Okulu öğrencileri farklı yaş aralıklarına göre Ana binada veya farklı kolejlerde İngilizce dil eğitimi alırlar.

Malta Yaz Okulu Fiyatları 2018, Tam veya Yarım pansiyon seçeneklerine göre de değişmektedir. Malta Yaz Okulları Ücretleri 2018, içinde kurs ve seçilen konaklama dâhildir. Malta Yaz Okulları Ücretleri içinde haftalık aktivite programı da dâhil edilebilmektedir.

Malta Yaz Okulu Fiyatları 2018, öğrenci grup sayısına göre de değişebilmektedir. Malta Yaz Okulu Fiyatları 2018 Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında diğer aylara göre daha yüksek olmaktadır.

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla