Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

MALTA YAZ OKULLARI FİYATLARI

Yaz tatilinde, anne ve babalar çocuklarının yurtdışında dil eğitimi almalarını istemektedir. Malta Yaz Okulları İngilizce programları sayesinde öğrencilerin yabancı dillerini geliştirmenin yanı sıra, diğer ülkelerden gelen öğrencilerle arkadaşlar edinip geleceğe bakış açılarını zenginleştirmeleri sağlamaktadır.

Malta Yaz Okulları İngilizce Programları öğleden ve hafta sonları sosyal aktiviteler içerir. Malta Yaz Okulları İngilizce Programları 8-16 yaş arası gençlerin, güvenli bir ortamda 1-8 hafta arası değişebilen bir sürede katılabilecekleri programlardır.

Malta Yaz Okulları İngilizce Programları, 6-7, 8-11, 12-14, 15-16,16+ Yaş gibi gruplara ayrılırlar. Malta Yaz Okulları İngilizce Programları, haftada 20-30 ders İngilizce dil eğitimi alırlar. Malta Yaz Okulları öğrencileri öğleden sonraları ve hata sonraları aktivitelere katılırlar.

Malta Yaz Okulları öğrencileri özenle seçilmiş Aile yanında tek ve çift kişilik odalarda, Yurtlarda ise genelde 2, 3 ya da 4 kişilik odalarda konaklayabilirler.

Malta Yaz Okulları Fiyatları 2016, İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere oldukça düşüktür. Malta Yaz Okulları İngilizce dil eğitimi İngiltere’deki yaz okullarının ayısıdır.

Malta Yaz Okulları Ücretleri 2016, içinde İngilizce kursu ve konaklama dahildir. EC, IH gibi Malta Yaz Okulu şubeleri İngiltere Londra’da bulunmaktadır. İngilizce Yaz Okulu Ücretleri İngiltere’de yüksektir. Malta Yaz Okulu aile yanı, 3* -4* otel, yurt konaklama seçenekleri vardır. Malta Yaz Okulları Genel, Yoğun, Bire-Bir İngilizce Kursları vardır.

Malta Yaz Okulları Fiyatları, 2016, genel İngilizce, yoğun İngilizce, bire-bir İngilizce ders sayılarına göre farklılıklar gösterebilmektedir. Malta Yaz Okulu Fiyatları konaklama seçeneklerine göre de değişmektedir.

Malta Yaz Okulları Fiyatları, 2016, genel olarak 20 ders/hafta kurs ücreti, seçilen konaklama, sosyal aktiviteleri içerir.

Malta Yaz Okulları Ücretleri, 2016, İngilizce kurs başlangıç tarihlerine göre farklılıklar gösterir. Malta Yaz Okulu Fiyatları genelde 2 haftalıktır. Öğrenciler isterse bazı Yaz Okullarında 3.ve 4. hafta kurslarına ve konaklamalarına devam edebilirler.

Öğrenci Ebeveyn ile birlikte Malta Yaz Okulları’na gitmişse Malta Yaz Okulu Ücretleri 2016, içine ebeveynin İngilizce kursu ve konaklama ilave edilebilir.

Malta Yaz Okulu İngilizce programlarına grup olarak ta katılmak mümkündür. Katılan öğrenci sayısı 10 -15 ise 1 öğretmen ücretsizdir. Lider öğretmen ücreti (konaklama, aktivite) Malta Yaz Okulu Ücretleri, 2016 içindedir.

Gitmek istediğiniz ay, haftalık İngilizce ders sayısı ve konaklama seçeneklerinizi BİLGİ İSTEK FORMU doldurarak bize ulaştırdığınızda size en kısa zamanda Malta Yaz Okullarının şirketimize verdiği İndirimler ve Kampanyalar hakkında telefon ile bilgi verilecektir.

MALTA YAZ OKULLARI FİYATLARI, 2016

Clubclass Malta Yaz Okulu Fiyatları
Chamber College Malta Yaz Okulu Fiyatları
Link Malta Yaz Okulu Fiyatları
ESE Malta Yaz Okulu Fiyatları
EC Malta Yaz Okulu Fiyatları
İnlingua Malta Yaz Okulu Fiyatları
ELA Malta Yaz Okulu Fiyatları
Linguatime Malta Yaz Okulu Fiyatları
Lal, IELS, Malta Yaz Okulu Fiyatları
NSTS Malta Yaz Okulu Fiyatları
IH Malta Yaz Okulu Fiyatları
GV Malta Yaz Okulu Fiyatları
AM Malta Yaz Okulu Fiyatları
Sprachcaffe Malta Yaz Okulu Fiyatları
EF Malta Yaz Okulu Fiyatları