Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

MALTA İNGİLİZCE

1

Malta İngilizce / Genel İngilizce Kursları

Malta Dil Okulu genel İngilizce kursu başlangıcında her öğrencinin uygun sınıfa yerleşimi için yerleştirme sınavı yapılır. Malta Dil Okulu genel İngilizce kursu sonunda öğrencilere Sertifika verilmektedir.

Malta Dil Okulu genel İngilizce kursu tüm yıl boyunca, Pazartesi- Cuma günleri 9:00-00:30 arasında haftada 20 dersten oluşmaktadır. Malta Dil Okulu genel İngilizce kursu öğrencileri 8-12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta Dil Okulu genel İngilizce kursu seviyeleri; Başlangıç- Orta – İleri

Malta İngilizce / Yoğun İngilizce Kursları

Malta Dil Okulu yoğun İngilizce kursu tüm yıl boyunca, Pazartesi- Cuma günleri 9:00-14:30 arasında haftada 30 dersten oluşmaktadır. Malta Dil Okulu yoğun İngilizce kursu öğrencileri 8-12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta Dil Okulu genel İngilizce kursu seviyeleri; Başlangıç- Orta – İleri

Malta İngilizce / Bire Bir Dersler 

Malta Dil Okulu Bire Bir Dersler bir öğretmen ile etkileşim fırsatı verir. Öğretmen öğrencinin ihtiyaçlarına odaklanır. Haftada 10-20-30 bire bir ders alınabilir.

Malta İngilizce / Kombine İngilizce  (Genel + Bire Bir İngilizce) Kursları

Malta Dil Okulu Kombine İngilizce kursları öğrencilerin okuma, yazma, konuşma, anlama ve dinleme becerilerinin geliştirilmesi amaçlanır.

Malta Dil Okulu Kombine genel İngilizce kursları ile birlikte bire-bir hukuk, hemşirelik, tıp, havacılık, turizm ve otelcilik İngilizce  dersleri Pazartesi’den Cuma’ya kadar yıl boyunca verilmektedir.

2Malta İngilizce / Sınava Hazırlık Kursları

Malta Dil Okulu sınav hazırlık kursları Ocak, Nisan, Temmuz ve Ekim aylarında yılda dört kez sunulmaktadır. 6-8 hafta boyunca öğrencinin isteklerine göre haftada 20-30 ders verilmektedir. Sınav hazırlık kursları sonunda öğrenciler Malta’da TOEFL, IELTS, Cambridge sınavlarına girebilirler.

MALTA DİL OKULU ÖZEL İNGİLİZCE KURSLARI

Malta Dil Okulu Havacılık, Hukuk ve İş İngilizcesi, Tıbbi, Yöneticiler için İngilizce, Otel Yönetimi İngilizce, İngilizce kursları verilmektedir.

4Malta İngilizce / Havacılık İngilizce Kursları

Uluslararası Sivil Havacılık Örgütü (ICAO) pilotlar ve denetleyicileri için Havacılık İngilizce kurslarına devam edebilmeleri için İngilizcelerinin orta-ileri seviyede olması gerekir.

Malta İngilizce / İş İngilizcesi Kursları

İş İngilizcesi Malta Dil Okulu iş deneyimi öğretmenler tarafından verilmektedir. İş İngilizcesi derslerin ilk gününde detaylı bir ihtiyaç analizi yoluyla öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre tasarlanır.

Malta Dil Okulu iş İngilizcesi kursu tüm yıl boyunca, Pazartesi- Cuma günleri 9:00-00:30 arasında haftada 20 dersten oluşmaktadır. Malta Dil Okulu iş İngilizcesi kursu öğrencileri 8-12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

Öğrencileri isteklerine göre 20 ders Genel İngilizce+ 10 ders İş İngilizcesi şeklinde de alınabilir.

5Malta İngilizce / Yöneticiler için İngilizce Kursları

Yöneticiler için İngilizce derslerin ilk gününde detaylı bir ihtiyaç analizi yoluyla öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına göre tasarlanır.

Malta Dil Okulu yöneticiler için İngilizce Kursları iş deneyimi öğretmenler tarafından verilmektedir.

Malta İngilizce / Otel Yönetimi İngilizce Kursları 

Deneyimli, nitelikli İngilizce öğretmenler tarafından yönetilir. Öğrencilerin ihtiyaçlarına göre tasarlanmıştır. İnsan kaynakları yönetimi, iş yazışmaları, iletişim ve müşteri hizmetleri gibi konular anlatılmaktadır.

Malta Dil Okulu Otel Yönetimi İngilizce kursu öğrencileri haftada 20 ders ve 8-12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

6Malta İngilizce / Hukuk İngilizcesi Kursları

Hukuk çalışmaları ve mesleki faaliyetleri yürütmek için gerekli olan İngilizce dil becerilerinin geliştirilmesi amaçlanır.

İngiliz, Amerikan ve Avrupa hukuku, uluslararası iş hukuku alanlarındaki mevzuat ile ilgili hukuki terimler anlatılmaktadır. Şirketler Hukuku, Finansal Hizmetler Mevzuatı, Tahkim Hukuku, Sözleşme Hukuku, Deniz Hukuku ve İş Hukuku gibi konular işlenmektedir.

Malta Dil Okulu Hukuk İngilizce kursu öğrencileri haftada 20 ders ve 8-12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

7Malta İngilizce / Tıbbi İngilizce Kursları

Tıp fakültesi ile yakın bağlantıları olan Malta Dil Okulu deneyimli akademisyenler tarafından Tıbbi İngilizce ersleri verilir.

Tıbbi terminoloji, Doktor- hasta iletişimi, şikayetler-belirtiler, vaka çalışmaları gibi konular anlatılmaktadır.

Malta Dil Okulu Tıbbi İngilizce kursu öğrencileri haftada 20 ders ve 8-12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

Malta İngilizce / Hemşirelik İngilizce Kursları

Hemşirelik İngilizce hasta iletişim becerileri ve sağlık ile ilgili İngilizce dil bilgilerini geliştirmek için tasarlanmıştır. Dinleme ve konuşma, hasta gibi hemşireliğin temel alanları kapsamaktadır.

Otantik görevleri ve faaliyetleri günlük hemşirelik senaryoları dayalı – yaşam tarzı değişiklikleri tartışmaya yönelik konular anlatılmaktadır.

Malta Dil Okulu Tıbbi İngilizce kursu öğrencileri haftada 20 ders ve 8-12 kişilik sınıflarda eğitim alırlar.

8Malta İngilizce / İngilizce ve Futbol Kursları

Malta Dil Okulu İngilizce ve Futbol programı ile futbol severler için heyecan verici bir kombinasyon kursları verilmektedir.

Futbol oynama veya dil eğitim birlikte verilmektedir.

Malta Dil Okulu İngilizce ve Futbol programı haftada 20 ders, 7 gün seçilen konaklama (yurt, aile yanı, otel), 5 iş günü sabahları 2-3 saat futbol çalışmaları vardır.

Malta Dil Okulu Futbol kursu 11-16 yaş arasındaki erkek ve kız yöneliktir. En fazla 15 öğrenci grupları olarak verilir. Milan Junior Camp (MJC) AC Milan futbol programının resmi adıdır.

MALTA İNGİLİZCE FİYATLARI, ÜCRETLERİ, 2013

Malta İngilizce Fiyatları net rakamının belirlenebilmesi için;

Kurs başlangıç tarihi,
Kurs süresi,
Kurs çeşidi (genel, yoğun…)
Konaklama seçeneklerinin (aile yanı, yurt, apart, hostel…) bilinmesi gerekir.

Gitmek istediğiniz ay, haftalık İngilizce ders sayısı ve konaklama seçeneklerinizi BİLGİ İSTEK FORMU doldurarak bize ulaştırdığınızda size en kısa zamanda Malta Dil Okullarının şirketimize verdiği İndirimler ve Kampanyalar hakkında telefon ile bilgi verilecektir.

Malta İngilizce Fiyatları, Ücretleri, 2013

1

MALTA İNGİLİZCE FİYATLARI, 2013

Clubclass Malta İngilizce Fiyatları
Chamber College Malta İngilizce Fiyatları
Link Malta İngilizce Fiyatları
ESE Malta İngilizce Fiyatları
EC Malta İngilizce Fiyatları
İnlingua Malta İngilizce Fiyatları
ELA Malta İngilizce Fiyatları
Linguatime Malta İngilizce Fiyatları
Lal, IELS, Malta İngilizce Fiyatları
NSTS Malta İngilizce Fiyatları
IH Malta İngilizce Fiyatları
GV Malta İngilizce Fiyatları
AM Malta İngilizce Fiyatları
Sprachcaffe Malta İngilizce Fiyatları
EF Malta İngilizce Fiyatları