Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

MALTA DİL OKULU KAMPANYALARI

Malta Dil Okulu Fiyatları Ücretleri, 2016, Malta Dil Okulları Fiyatları Ücretleri, 2016,  Malta Dil Okulları Kampanyaları 2016, Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları, Link Malta Dil Okulu Fiyatları, Sprahcaffe Malta Dil Okulu Fiyatları, Linguatime Malta Dil Okulu Fiyatları, Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları, ESE Malta Dil Okulu Fiyatları, ELA Malta Dil Okulu Fiyatları, İnlingua Malta Dil Okulu Fiyatları, LAL, IELS Malta Dil Okulu Fiyatları, EC Malta Dil Okulu Fiyatları, AM Malta Dil Okulu Fiyatları, EF Malta Dil Okulu Fiyatları, İH Malta Dil Okulu Fiyatları, GV Malta Dil Okulu Fiyatları, Malta Dil Okulu Fiyatları.

1

Yukarıdaki belirtilen Malta Dil Okulları Kampanyaları 2016 öğrencilerimize bilgi açısından sunulmuştur.

Malta Dil Okulları Genel İngilizce Kursu Fiyatları, 2016

1

Malta dil okulu fiyatları net rakamının belirlenebilmesi için;

Kurs başlangıç tarihi,
Kurs süresi,
Kurs çeşidi (genel, yoğun…)
Konaklama seçeneklerinin (aile yanı, yurt, apart, hostel…) belirlenmesi gerekir.

Öğrencilerin Malta Dil Okulları’na gitmeden yaklaşık 2 ay önce Malta Dil Okulu Fiyatları’nı araştırmalarında yarar vardır. Aynı şartlarda birkaç Yurtdışı Eğitim Danışmanlıklarından da Malta Dil Okulu Fiyatları teklifleri almanızı ve karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Daha önce öğrendikleri Malta Dil Okulu Fiyatları ile gitmek istediği tarihte Malta Dil Okulu Fiyatları arasında farklıklar olabilir. Bazen gitmek istedikleri tarihlerde Malta Dil Okulları kampanyaları olabilir.

Malta Dil Okulu Ücretleri içinde seçilen İngilizce kurs ve konaklama dahildir. Malta Dil Okulu Ücretleri içinde bazen aktivitelerde bulunmaktadır.

Malta Dil Okulu Ücretleri 2016, yıl içinde belirli aylarda kampanyalar nedeniyle diğer ülkelere göre cazip olmaktadır. Malta Dil Okulu Ücretleri Eylül-Mayıs aylarında çok ekonomik olmaktadır.

Malta Dil Okulu Yaz Fiyatları

Malta Dil Okulları İngilizce kurslarına ve konaklama seçeneklerine yaz farkı uygulamaktadır. Malta Dil Okulları Ücretleri, 2016, sonbahar, kış, ilkbahar dönemlerinde ve yaz aylarında farklılık gösterebilmektedir. Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında Malta Dil Okulu Ücretleri en yüksektir.

Malta Dil Okulu Fiyatları 2016, genelde 8 hafta ve üzeri İngilizce kursları için yaz farkı uygulaması yoktur.

Malta İngilizce Dil Eğitimi,

Malta İngilizce dil eğitim kalite ve içeriği olarak İngiltere’ye denktir. Malta’da İngilizce dil eğitiminin maliyeti (kurs+konaklama) İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelerinden çok daha ekonomiktir. Malta, İngilizce dil eğitimini ekonomik olarak almak isteyenler için iyi bir seçenektir.

Malta Dil Okulları İngilizce Kursları

Malta Dil Okulları İngilizce kursları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm öğrencilere hizmet vermektedirler. Genelde öğrenciler Malta Dil Okulları 20 ders/hafta İngilizce programını tercih etmektedirler. TOEFL, IELTS, Cambridge gibi sınavlara hazırlık kurslarına veya İş İngilizcesi kurslarını da devam edebilirler. Malta Dil Okulu Fiyatları içinde seçilen kurs ücreti bulunmaktadır.

Malta Dil Okulları Konaklama

Malta Dil Okulları öğrenci yurtları bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2016, içinde yurt konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları apart daireleri bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2016, içinde apart konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları çevresinde anlaştıkları birçok aileler vardır. Bu aileler özenle seçilmekte Malta Dil Okulları yöneticileri tarafından sık sık denetlenmektedir. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2016,  içinde aile konaklama ücreti dahildir.

Malta Dil Okulları’nın anlaşmalı oldukları 3*,4* oteller de bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Ücretleri, 2016, içinde otel konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları konaklamalarında öğrenciler Yarım Pansiyon (Y.P); Sabah Kahvaltı + Akşam Yemeği veya Tam Pansiyon (T.P) ; Sabah Kahvaltı + Hafta İçi Paketlenmiş Öğle Yemeği + Akşam Yemeği, hafta sonu ise öğrencilere öğle yemekleri sıcak servis olarak yapılmaktadır.  Malta Dil Okulu Fiyatları, 2016, içinde seçilen konaklama ve kurs, Y.P veya T.P ücreti dahildir.

Gitmek istediğiniz ay, kurs süresini, haftalık İngilizce ders sayısı ve konaklama seçeneklerinizi BİLGİ İSTEK FORMU doldurarak bize ulaştırdığınızda size en kısa zamanda Malta Dil Okullarının şirketimize verdiği İndirimler ve Kampanyalar hakkında telefon ve mesaj ile bilgi verilecektir.

Malta Dil Okulları Fiyatları, 2016

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları

Link Malta Dil Okulu Fiyatları

İnlingua Malta Dil Okulu Fiyatları

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

ELA Malta Dil Okulu Fiyatları

EC Malta Dil Okulu Fiyatları

Linguatime Malta Dil Okulu Fiyatları

Lal, IELS, Malta Dil Okulu Fiyatları

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Fiyatları

NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları

IH Malta Dil Okulu Fiyatları

GV Malta Dil Okulu Fiyatları

AM Malta Dil Okulu Fiyatları

EF Malta Dil Okulu Fiyatları