Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

MALTA DİL OKULU FİYATLARI

Soldes

Malta Dil Okulları Fiyatları 2017, seçilen İngilizce Kursu+Konaklama *  hafta sayısı olarak hesaplanmaktadır.

Malta Dil Okulları Fiyatları 2017 etkileyen faktörler;

* Malta Dil Okulları Fiyatları Aile Yanı Konaklama diğerlerine göre biraz pahalı seçenektir. Aile yanı konaklama fiyatları, Tam Pansiyon (sabah kahvaltı+paketlenmiş öğle yemeği+akşam yemeği) olarak verilir. Çok az Malta Dil Okulu Yarım Pansiyon (sabah kahvaltı+ akşam yemeği) seçeneği vardır.

* Malta Dil Okulları Fiyatları 2017, Yurt Konaklama en ekonomik olanıdır.

* Malta Dil Okulları Fiyatları 2017, 4* Otel konaklamaları en pahalı seçenektir.

* Malta Dil Okulları Fiyatları 2017, apart daireler tek odalı, iki odalı konaklama ücreti farklılıklar göstermektedir. Apart dairelerde mutfak ve WC-Banyo ortak kullanılmaktadır. Bazı Malta dil okulları apart daire konaklama odalarında özel banyo ve WC bulunmaktadır.

* Haftalık 20 ders Genel İngilizce Kursu en ekonomik seçenektir. 30 ders seçeneğinde öğleden sonra ilave 2 ders verilmektedir.

6 aylık Malta Dil Okulları Ücretleri 2017,  (kurs ücreti+ konaklama ve İstanbul-Malta- İstanbul gidiş dönüş uçak bileti dahil) 5.500 € -7.500 € ya kadar değişebilmektedir. Bu fiyatlar Ekim ayı başlangıcından itibaren geçerli olmaktadır.

Öğrencilerin Malta Dil Okulları’na gitmeden yaklaşık 2-3 ay önce Malta Dil Okulları Fiyatları araştırmalarında yarar vardır. Aynı şartlarda birkaç Yurtdışı Eğitim Danışmanlıklarından da Malta Dil Okulları Fiyatları teklifleri almanızı ve bizim Malta Dil Okulları fiyatları karşılaştırmanızı tavsiye ederiz. Daha önce öğrendikleri  Malta Dil Okulları Fiyatları ile gitmek istediği tarihte Malta Dil Okulları Fiyatları, 2017,  arasında farklıklar olabilir. Bazen öğrencilerin gitmek istedikleri tarihlerde Malta Dil Okulları kampanyaları da olabilir.

Malta Dil Okulları Ücretleri, 2017, içinde seçilen İngilizce kurs ve konaklama dahildir. Malta Dil Okulları Ücretleri içinde bazen aktivitelerde bulunmaktadır.

Malta Dil Okulları Ücretleri yıl içinde belirli aylarda kampanyalar nedeniyle diğer ülkelere göre cazip olmaktadır. Malta Dil Okulları Ücretleri, 2017,  Eylül-Mayıs aylarında çok ekonomik olmaktadır.

Malta Dil Okulu Yaz Fiyatları

Malta Dil Okulları İngilizce kurslarına ve konaklama seçeneklerine yaz farkı uygulamaktadır.   Malta Dil Okulu Ücretleri, 2017, sonbahar, kış, ilkbahar dönemlerinde ve yaz aylarında farklılık gösterebilmektedir. Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında Malta Dil Okulu Ücretleri en yüksektir.

Malta Dil Okulu Ücretleri  genelde 8 hafta ve üzeri İngilizce kursları için yaz farkı uygulaması yoktur.

Malta İngilizce Dil Eğitimi

Malta İngilizce dil eğitim kalite ve içeriği olarak İngiltere’ye denktir. Malta’da İngilizce dil eğitiminin maliyeti (kurs+konaklama) İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelerinden çok daha ekonomiktir. Malta, İngilizce dil eğitimini ekonomik olarak almak isteyenler için iyi bir seçenektir.

İngilizce Kursları

Malta Dil Okulları İngilizce kursları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm öğrencilere hizmet vermektedirler. Genelde öğrenciler Malta Dil Okulları 20 ders/hafta İngilizce programını tercih etmektedirler. TOEFL, IELTS, Cambridge gibi sınavlara hazırlık kurslarına veya İş İngilizcesi kurslarını da devam edebilirler. Malta Dil Okulu Fiyatları içinde seçilen kurs ücreti bulunmaktadır.

Konaklama

Malta Dil Okulları öğrenci yurtları bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2017, içinde yurt konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları apart daireleri bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2017, içinde apart konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları çevresinde anlaştıkları birçok aileler vardır. Bu aileler özenle seçilmekte Malta Dil Okulları yöneticileri tarafından sık sık denetlenmektedir. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2017,  içinde aile konaklama ücreti dahildir.

Malta Dil Okulları’nın anlaşmalı oldukları 3*,4* oteller de bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Ücretleri, 2017, içinde otel konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları konaklamalarında öğrenciler Yarım Pansiyon (Y.P); Sabah Kahvaltı + Akşam Yemeği veya Tam Pansiyon (T.P) ; Sabah Kahvaltı + Hafta İçi Paketlenmiş Öğle Yemeği + Akşam Yemeği, hafta sonu ise öğrencilere öğle yemekleri sıcak servis olarak yapılmaktadır.  Malta Dil Okulu Fiyatları, 2017, içinde seçilen konaklama ve kurs, Y.P veya T.P ücreti dahildir.

Malta Dil Okulları Fiyatları net rakamının belirlenebilmesi için;

Kurs başlangıç tarihi,
Kurs süresi,
Kurs çeşidi (genel, yoğun…)
Konaklama seçeneklerinin (aile yanı, yurt, apart, hostel…) bilinmesi gerekir.

Gitmek istediğiniz ay, kurs süresini, haftalık İngilizce ders sayısı ve konaklama seçeneklerinizi BİLGİ İSTEK FORMU doldurarak bize ulaştırdığınızda size en kısa zamanda Malta Dil Okulları  İndirimler ve Kampanyalar hakkında telefon ve mail ile bilgi verilecektir.

Malta Dil Okulları Fiyatları, 2017

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları
Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları
Link Malta Dil Okulu Fiyatları
ESE Malta Dil Okulu Fiyatları
EC Malta Dil Okulu Fiyatları
İnlingua Malta Dil Okulu Fiyatları
ELA Malta Dil Okulu Fiyatları
Linguatime Malta Dil Okulu Fiyatları
Lal, IELS, Malta Dil Okulu Fiyatları
NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları
IH Malta Dil Okulu Fiyatları
GV Malta Dil Okulu Fiyatları
AM Malta Dil Okulu Fiyatları
Sprachcaffe Malta Dil Okulu Fiyatları
EF Malta Dil Okulu Fiyatları