Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

MALTA DİL OKULU FİYATLARI, ÜCRETLERİ

Malta’da yaklaşık 50’ye yakın dil okulu vardır.  16 Malta Dil Okulu FELTOM üyesidir. Malta Dil Okulları Fiyatları 2013 seçilen İngilizce Kursu+Konaklama *  hafta sayısı olarak hesaplanmaktadır.

Malta Dil Okulları Fiyatları 2013 etkileyen faktörler;

*  Malta Dil Okulları Fiyatları Aile Yanı Konaklama diğerlerine göre biraz pahalı seçenektir. Aile yanı konaklama fiyatları Tam Pansiyon (sabah kahvaltı+paketlenmiş öğle yemeği+akşam yemeği) olarak verilir. Çok az Malta Dil Okulu Yarım Pansiyon (sabah kahvaltı+ akşam yemeği) seçeneği vardır.

*  Malta Dil Okulları Fiyatları Yurt Konaklama en ekonomik olanıdır.

*  Malta Dil Okulları Fiyatları 4* Otel konaklamaları en pahalı seçenektir.

*  Malta Dil Okulları Fiyatları apart daireler tek odalı, iki odalı konaklama ücreti farklılıklar göstermektedir.

*  Haftalık 20 ders Genel İngilizce Kursu en ekonomik seçenektir.

6 aylık Malta Dil Okulları Ücretleri 2013  (İstanbul-Malta- İstanbul gidiş dönüş uçak bileti dahil) 3.500 € -4.500 € ya kadar değişebilmektedir. Bu fiyatlar Ekim ayı başlangıcından itibaren geçerli olmaktadır.

Öğrencilerin Malta Dil Okulları’na gitmeden yaklaşık 2 ay önce Malta Dil Okulu Fiyatları’nı araştırmalarında yarar vardır. Aynı şartlarda birkaç Yurtdışı Eğitim Danışmanlıklarından da Malta Dil Okulu Fiyatları teklifleri almanızı ve karşılaştırmanızı tavsiye ederiz.

Daha önce öğrendikleri Malta Dil Okulu Fiyatları ile gitmek istediği tarihte Malta Dil Okulu Fiyatları arasında farklıklar olabilir. Bazen gitmek istedikleri tarihlerde Malta Dil Okulları kampanyaları olabilir.

Malta Dil Okulu Ücretleri içinde seçilen İngilizce kurs ve konaklama dahildir. Malta Dil Okulu Ücretleri içinde bazen aktivitelerde bulunmaktadır.

Malta Dil Okulu Ücretleri yıl içinde belirli aylarda kampanyalar nedeniyle diğer ülkelere göre cazip olmaktadır. Malta Dil Okulu Ücretleri, 2013, Eylül-Mayıs aylarında çok ekonomik olmaktadır.

Malta Dil Okulu Yaz Fiyatları

Malta Dil Okulları İngilizce kurslarına ve konaklama seçeneklerine yaz farkı uygulamaktadır.   Malta Dil Okulu Ücretleri, 2013, sonbahar, kış, ilkbahar dönemlerinde ve yaz aylarında farklılık gösterebilmektedir. Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında Malta Dil Okulu Ücretleri en yüksektir.

Malta Dil Okulu Fiyatları genelde 8 hafta ve üzeri İngilizce kursları için yaz farkı uygulaması yoktur.

Malta Dil Eğitimi

Malta dil eğitim kalite ve içeriği olarak İngiltere’ye denktir. Malta’da İngilizce dil eğitiminin maliyeti  (kurs + konaklama)  İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelerinden çok daha ekonomiktir. Malta dil eğitimini ekonomik olarak almak isteyenler için iyi bir seçenektir.

İngilizce Kursları

Malta Dil Okulları İngilizce kursları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm öğrencilere hizmet vermektedirler. Genelde öğrenciler Malta Dil Okulları 20 ders/hafta İngilizce programını tercih etmektedirler.

TOEFL, IELTS, Cambridge gibi sınavlara hazırlık kurslarına veya İş İngilizcesi kurslarını da devam edebilirler. Malta Dil Okulu Fiyatları içinde seçilen kurs ücreti bulunmaktadır.

Konaklama

Malta Dil Okulları öğrenci yurtları bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2013, içinde yurt konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları apart daireleri bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2013, içinde apart konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları çevresinde anlaştıkları birçok aileler vardır. Bu aileler özenle seçilmekte Malta Dil Okulları yöneticileri tarafından sık sık denetlenmektedir. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2013,  içinde aile konaklama ücreti dahildir.

Malta Dil Okulları’nın anlaşmalı oldukları 3*,4* oteller de bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Ücretleri, 2013, içinde otel konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları konaklamalarında öğrenciler Yarım Pansiyon (Y.P); Sabah Kahvaltı + Akşam Yemeği veya Tam Pansiyon (T.P) ; Sabah Kahvaltı + Hafta İçi Paketlenmiş Öğle Yemeği + Akşam Yemeği, hafta sonu ise öğrencilere öğle yemekleri sıcak servis olarak yapılmaktadır.  Malta Dil Okulu Fiyatları, 2013,içinde seçilen konaklama ve kurs, Y.P veya T.P ücreti dahildir.

Malta Dil Okulları fiyatları net rakamının belirlenebilmesi için;

Kurs başlangıç tarihi,
Kurs süresi,
Kurs çeşidi (genel, yoğun…)
Konaklama seçeneklerinin (aile yanı, yurt, apart, hostel…) bilinmesi gerekir.

Gitmek istediğiniz ay, haftalık İngilizce ders sayısı ve konaklama seçeneklerinizi BİLGİ İSTEK FORMU doldurarak bize ulaştırdığınızda size en kısa zamanda Malta Dil Okullarının şirketimize verdiği İndirimler ve Kampanyalar hakkında telefon ile bilgi verilecektir.

Malta Dil Okulları Genel İngilizce Kursu Fiyatları, 2013

1

MALTA DİL OKULLARI FİYATLARI, 2013

Clubclass Malta Dil Okulları Fiyatları
Chamber College Malta Dil Okulları Fiyatları
Link Malta Malta Dil Okulları Fiyatları
ESE Malta Malta Dil Okulları Fiyatları
EC Malta Malta Dil Okulları Fiyatları
İnlingua Malta Dil Okulları Fiyatları
ELA Malta Dil Okulları Fiyatları
Linguatime Malta Dil Okulları Fiyatları
Lal, IELS, Malta Dil Okulları Fiyatları
NSTS Malta Dil Okulları Fiyatları
IH Malta Dil Okulları Fiyatları
GV Malta Dil Okulları Fiyatları
AM Malta Dil Okulları Fiyatları
Sprachcaffe Malta Dil Okulları Fiyatları
EF Malta Dil Okulları Fiyatları