logo
infoyed@gmail.com

Tercih edilen İngilizce kursu ve konaklama seçeneğine göre Malta Dil Okulları Fiyatları değişmektedir. Malta dil okulları fiyatları 2018 yaz sezon farkı uygulanır. Yaz aylarında Malta’da dil eğitimi almak istiyorsanız Malta dil okulları ücretleri 2018 kış aylarına göre daha yüksektir. Yaz farkı İngilizce kurs ve konaklamaya ilave edilir.

İngilizce kursları her pazartesi günleri başlamaktadır. Malta dil okulları TOEFL, IELTS, Cambridge, genel, yoğun, bire-bir İngilizce kursu vermektedir. Malta dil okulları aile yanı, hostel, apart, otel konaklama hizmeti vermektedir. Malta dil okulları konaklamalarına giriş ve çıkış her pazartesi günü yapılmaktadır.

Malta Dil Okulları Fiyatları 2018 Dâhil Hizmetler Nelerdir? 

Kayıt Ücreti

Seçilen İngilizce Kursu

Seçilen Konaklama

Seviye Tespit Sınavı

Hoşgeldin Paketi

Kurs Mataryelleri

Kurs Sertifikası

Vodafone Sim Kart

Gidiş – Geliş Havaalanı Transferleri

Okulda ve Apartmanda Ücretsiz Wi-Fi İnternet

24 Saat Destek

Malta dil okulları kış aylarında kampanyalar düzenlemektedir. Aralık ayı sonuna kadar kesin kayıt yapıldığında ertesi yılın okulun güncel fiyatları geçerli değildir.

Bazı Malta dil okulları ücretleri 2018 (kurs ve konaklama) sezona göre değişmesine rağmen 24 hafta kayıtlarında yaz farkı uygulamamaktadır.

Malta dil okulları ücretleri 2018 Aile yanı konaklamada çift kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği dahil edilmiştir.

Malta Dil Okulları Fiyatları 2018, seçilen İngilizce Kursu + Konaklama *  hafta sayısı olarak hesaplanmaktadır.

Malta Dil Okulları Fiyatları 2018 etkileyen faktörler;

* Malta Dil Okulları Fiyatları Aile Yanı Konaklama diğerlerine göre biraz pahalı seçenektir. Aile yanı konaklama fiyatları, Tam Pansiyon (sabah kahvaltı + paketlenmiş öğle yemeği + akşam yemeği) olarak verilir. Çok az Malta Dil Okulu Yarım Pansiyon (sabah kahvaltı+ akşam yemeği) seçeneği vardır.

* Malta Dil Okulları Fiyatları 2018, Yurt Konaklama en ekonomik olanıdır.

* Malta Dil Okulları Fiyatları 2018, 4* Otel konaklamaları en pahalı seçenektir.

* Malta Dil Okulları Fiyatları 2018, apart daireler tek odalı, iki odalı konaklama ücreti farklılıklar göstermektedir. Apart dairelerde mutfak ve WC-Banyo ortak kullanılmaktadır. Bazı Malta dil okulları apart daire konaklama odalarında özel banyo ve WC bulunmaktadır.

* Haftalık 20 ders Genel İngilizce Kursu en ekonomik seçenektir. 30 ders seçeneğinde öğleden sonra ilave 2 ders verilmektedir.

6 aylık kış aylarında Malta Dil Okulları Ücretleri 2018,  (kurs ücreti+ konaklama ve İstanbul-Malta- İstanbul gidiş dönüş uçak bileti dâhil) 5.500 € -7.500 € ya kadar değişebilmektedir. Bu fiyatlar Ekim -mayıs ayına kadar geçerli olmaktadır.

Öğrencilerin Malta Dil Okulları’na gitmeden yaklaşık 2-3 ay önce Malta Dil Okulları Fiyatları araştırmalarında yarar vardır. Aynı şartlarda birkaç Yurtdışı Eğitim Danışmanlıklarından da Malta Dil Okulları Fiyatları teklifleri almanızı ve bizim Malta Dil Okulları fiyatları karşılaştırmanızı tavsiye ederiz.

Daha önce araştırdığınız fiyatlar ile gitmek istediğiniz tarihte Malta Dil Okulları Fiyatları, 2018, arasında farklıklar olabilir. Bazen öğrencilerin gitmek istedikleri tarihlerde uygun Malta Dil Okulları kampanyaları da olabilir.

Malta Dil Okulları Ücretleri, 2018, içinde seçilen İngilizce kurs ve konaklama dahildir. Malta Dil Okulları Ücretleri içinde bazen aktivitelerde bulunmaktadır.

Malta Dil Okulları Ücretleri 2018, yıl içinde belirli aylarda kampanyalar nedeniyle diğer ülkelere göre cazip olmaktadır. Malta Dil Okulları Ücretleri 2018,  Eylül-Mayıs aylarında çok ekonomik olmaktadır.

Malta Dil Okulu Yaz Fiyatları

Malta Dil Okulları İngilizce kurslarına ve konaklama seçeneklerine yaz farkı uygulamaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları 2018, sonbahar, kış, ilkbahar dönemlerinde ve yaz aylarında farklılık gösterebilmektedir. Haziran-Temmuz-Ağustos aylarında Malta Dil Okulu Fiyatları en yüksektir. Malta Dil Okulu Ücretleri  genelde 8 hafta ve üzeri İngilizce kursları için yaz farkı uygulaması yoktur.

Malta İngilizce Dil Eğitimi

Malta İngilizce dil eğitim kalite ve içeriği olarak İngiltere ile aynıdır. Malta’da İngilizce dil eğitiminin maliyeti (kurs + konaklama) İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelerinden çok daha ekonomiktir. Malta, İngilizce dil eğitimini ekonomik olarak almak isteyenler için iyi bir seçenektir.

Malta İngilizce Kursları

Malta Dil Okulları İngilizce kursları başlangıç seviyesinden ileri seviyeye kadar tüm öğrencilere hizmet vermektedirler. Genelde öğrenciler Malta Dil Okulları 20 ders/hafta İngilizce programını tercih etmektedirler. TOEFL, IELTS, Cambridge gibi sınavlara hazırlık kurslarına veya İş İngilizcesi kurslarını da devam edebilirler. Malta Dil Okulu Fiyatları içinde seçilen kurs ücreti bulunmaktadır.

Malta Konaklama

Malta Dil Okulları öğrenci yurtları bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2018, içinde yurt konaklamaları dâhildir.

Malta Dil Okulları apart daireleri bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2018, içinde apart konaklamaları dahildir.

Malta Dil Okulları çevresinde anlaştıkları birçok aileler vardır. Bu aileler özenle seçilmekte Malta Dil Okulları yöneticileri tarafından sık sık denetlenmektedir. Malta Dil Okulu Fiyatları, 2018,  içinde aile konaklama ücreti dâhildir.

Malta Dil Okulları’nın anlaşmalı oldukları 3*,4* oteller de bulunmaktadır. Malta Dil Okulu Ücretleri, 2018, içinde otel konaklamaları dâhildir.

Malta Dil Okulları konaklamalarında öğrenciler Yarım Pansiyon (Y.P); Sabah Kahvaltı + Akşam Yemeği veya Tam Pansiyon (T.P) ; Sabah Kahvaltı + Hafta İçi Paketlenmiş Öğle Yemeği + Akşam Yemeği, hafta sonu ise öğrencilere öğle yemekleri sıcak servis olarak yapılmaktadır.  Malta Dil Okulu Fiyatları 2018, içinde seçilen konaklama ve kurs, Y.P veya T.P ücreti dâhildir.

Malta Dil Okulları Fiyatları 2018 Net Rakamının Belirlenebilmesi İçin;

Kurs başlangıç tarihi,
Kurs süresi,
Kurs çeşidi (genel, yoğun…)
Konaklama seçeneklerinin (aile yanı, yurt, apart, hostel…) bilinmesi gerekir.

Gitmek istediğiniz ay, kurs süresini, haftalık İngilizce ders sayısı ve konaklama seçeneklerinizi BİLGİ İSTEK FORMU doldurarak bize ulaştırdığınızda size en kısa zamanda Malta Dil Okulları 2018 İndirimler ve Kampanyalar hakkında telefon ve mail ile bilgi verilecektir.

Malta Dil Okulları Fiyatları, 2018

Clubclass Malta Dil Okulu Fiyatları

Link Malta Dil Okulu Fiyatları

ESE Malta Dil Okulu Fiyatları

EC Malta Dil Okulu Fiyatları

İnlingua Malta Dil Okulu Fiyatları

ELA Malta Dil Okulu Fiyatları

Linguatime Malta Dil Okulu Fiyatları

Lal, IELS, Malta Dil Okulu Fiyatları

NSTS Malta Dil Okulu Fiyatları

IH Malta Dil Okulu Fiyatları

GV Malta Dil Okulu Fiyatları

AM Malta Dil Okulu Fiyatları

Sprachcaffe Malta Dil Okulu Fiyatları

EF Malta Dil Okulu Fiyatları

Chamber College Malta Dil Okulu Fiyatları

 

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla