Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

MALTA DİL OKULLARI

Malta Dil Okulları, Malta Dil Okulu, Clubclass Malta Dil Okulu, EC Malta Dil Okulu, ESE Malta Dil Okulu, Link Malta Dil Okulu, Chamber Malta Dil Okulu, İnlingua Malta Dil Okulu, LAL IELS Malta Dil Okulu, Linguatime Malta Dil Okulu, İnlingua Malta Dil Okulu, NSTS Malta Dil Okulu, Sprachcaffe Malta Dil Okulu, AM Malta Dil Okulu, EF Malta Dil Okulu, ELA Malta Dil Okulu, IH Malta Dil Okulu, GV Malta Dil Okulu Malta FELTOM üyesidir., Malta Dil Okulları fiyatları İngiltere, Amerika, Kanada gibi ülkelere oldukça düşüktür. Malta Dil Okulları İngilizce dil eğitimi İngiltere’deki okullarının ayısıdır. Malta Dil Okulları Ücretleri içinde İngilizce kursu ve konaklama dahildir. EC, ESE, Clubclass, IH gibi Malta Dil Okulu şubeleri İngiltere Londra’da bulunmaktadır. İngilizce Dil Okulu Ücretleri İngiltere’de yüksektir. Malta Dil Okulu aile yanı, apart daire, hostel, otel,yurt konaklama seçenekleri vardır.Malta Dil Okulları Genel, Yoğun, İş İngilizcesi, IELTS, TOEFL, Cambridge sınav Kursları vardır.

Research Center

CLUBCLASS MALTA DİL OKULU

Clubclass Malta FELTOM ve WYSETC ve ALTO üyesidir. Malta Dil Okulları, Clubclass Malta Dil Okulu Özel Amaçlı Genel İngilizce, İş İngilizcesi, Mesleki İngilizce…

Research Center

ESE MALTA DİL OKULU

ESE 1996 yılında Malta’da kurulmuştur. Malta Dil Okulları, ESE Malta Dil Okulu St.Julians’ta ve Paceville eğlence merkezine çok yakındır.

Research Center

EC MALTA DİL OKULU

EC Malta Dil Okulu St Julian’s turizm beldesinde yer almaktadır. Malta Dil Okulları, EC Malta ISO 9001 kalite belgesine sahip bir okuldur.

Research Center

LİNK MALTA DİL OKULU

Link Malta Dil Okulu 1992 yılında Swieqi’de kurulmuştur. Malta Dil Okulları, Link Malta Dil Okulu her öğrenciye bireysel ilgi gösteren bir dil okuludur.

Research Center

CHAMBER COLLEGE MALTA DİL OKULU

Chamber Malta Dil Okulu yetişkinler ve çocuklar için yüksek kaliteli İngilizce kurslar sunan modern bir kurumdur.

Research Center

İNLİNGUA MALTA DİL OKULU

İnlingua Malta Dil Okulu 1980 yılından beri faaliyet göstermektedir. 44 farklı ülkede 345 merkezi olan, İnlingua uluslararası bir dil okuludur.

Research Center

LAL IELS MALTA DİL OKULU

Malta Dil Okulları, LAL IELS Malta Sliema Dil Okulu klimalı ve aydınlık ve tam donanımlı sınıfları, kütüphanesi, bir internet kafe…

Research Center

LİNGUATİME MALTA DİL OKULU

Linguatime Malta Dil Okulu Sliema’da bulunmaktadır. Malta Dil Okulları, Linguatime Malta Dil Okulu uluslararası bir profesyonel İngilizce dil okuludur.

Research Center

NSTS MALTA DİL OKULU

NSTS Malta Dil Okulu 1963 yılında kurulmuştur. Malta’da faaliyet veren İlk İngilizce dil okuludur. Malta Dil Okulları, NSTS Malta Dil Okulu 45 yıllık bir geçmişe sahiptir.

Research Center

SPRACHCAFFE MALTA DİL OKULU

Malta Dil Okulları, Sprachcaffe Malta St. Julian’s Dil Okulu St Julian’s sesiz bir bölümde konumlanmıştır. Gece yaşama merkezi olan Paceville’ye oldukça yakındır.

Research Center

AM MALTA DİL OKULU

AM Malta Dil Okulu 1987 yılında kurulmuş olup ISO 9001 belgeli ve FELTOM üyesidir.

Research Center

EF MALTA DİL OKULU

Malta Dil Okulları, EF Malta Dil Okulu yüksek kaliteye sahip İngilizce kurslarını, tatil ile bir araya getirmek için ideal bir okuldur.

Research Center

ELA MALTA DİL OKULU

ELA Malta Dil Okulu FELTOM akredite bir kurucu üyesidir. ELA Malta Dil Okulu 1988 yılından bu yana İngilizce dil eğitimi vermektedir.

Research Center

INTERNATIONAL HOUSE MALTA DİL OKULU

International House Malta 2001 yılında International House Gozo 2005 yılında kurulmuştur. Malta Dil Okulları, International House Malta Dil Okulu FELTOM üyesidir.

Research Center

GV MALTA DİL OKULU

Malta Dil Okulları, Elanguest Malta Dil Okulu yüksek kaliteye sahip İngilizce kursları vardır.