logo
infoyed@gmail.com

MALTA AİLE YANI KONAKLAMA

Malta dil okulları Malta aile yanı konaklama ile hizmet verir. Malta ev sahibi aileler dikkatlice seçilmiş ve düzenli incelemelere tabidir. Samimi ve keyifli bir atmosfer sağlamaya yardımcı olur.

Malta Ev Sahibi Aileler

Ev sahibi bir aileyle yaşamak ile tipik bir Malta ailesinin günlük yaşamına katılabilir ve aynı zamanda eşsiz Malta mutfağının tadını çıkarabilirsiniz.

Malta aile yanı konaklama, bir veya iki tek kişilik / çift kişilik oda, kahvaltı ve akşam yemeği içerir. Tek kişilik odalar standart seçenektir, ancak tek başına seyahat eden katılımcılar ikiz odaları rezerve edebilir. Bu durumda, size aynı cinsiyetten ve tercihen farklı vatandaşlıktan uygun oda arkadaşı yerleştirilir. Yatak çarşafları ve havlular ev sahibi tarafından verilir ve haftada bir temizlenir; Ancak, kendi plaj havlunuzu getirmenizi rica edilir. Yaz aylarında aileler fanlar, kış aylarında ise ısıtma olanakları sağlar.

Malta aile yanı konaklama, çamaşırhane ihtiyaçlarınız için ev sahibi aile ile düzenlemeler yapılır. (çamaşırlar genellikle haftada bir kez yapılacaktır). Ev sahibi aileler misafirhane değil, evinizden uzakta sizin için bir ev sunmaktan mutluluk duyacaklardır. Malta ev sahibi aileler okula yakın yerlerde bulunur.

Ev Sahibi Aileyi Tecrübe Edin

İngilizce konuşan bir Malta ailesiyle kalmak, İngilizce eğitim deneyiminizi en üst düzeye çıkarmanın mükemmel bir yoludur. Malta bir aile ortamında yaşamak eğlenceli olabilir, size İngilizce pratiğinizi yapma fırsatı verir ve size hayatınızın geri kalanı için hatırlayacağınız kültürel bir deneyim sunacaktır.

Bir ailenin evinde yaşamak ve hayat tarzlarına entegre olmanız gerektiğini unutmayın. Açık fikirli, eğlenceli ve Malta’nın gelenekleri ve gelenekleri hakkında bilgi edinmeye hazır iseniz bu seçeneği değerlendirebilirsiniz.

Malta aile yanı konaklama, İngilizce pratik yapmak ve Malta’da uygun bir fiyatla yaşamak isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir. Öğrenciler Malta’ya gelmeden önce ev sahibi ailenin Aile Profilini alacaklardır. Herhangi bir öğrenci ev sahibi aile ile ilgili herhangi bir problem yaşarsa, Malta dil okulu yöneticileri 48 saat içinde sorunu çözmek için elimizden gelen her şeyi yaparlar.

  • Her zaman İngilizce konuşma
  • Malta’yı tanımak- Kültürel deneyim
  • Yabancı bir ülkeyken güvende ve güvenli hissedin

Malta ev sahibi ailesi rezervasyonu yaparken, kendi banyosuyla birlikte tek bir odaya yerleşebilir. İnternet Erişimi de sağlanacaktır. Ev sahibi aile ile daha fazla vakit geçirmekten keyif alın.

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla