logo
infoyed@gmail.com

LSI Malta Konaklama Seçenekleri

LSI Malta dil okulu İngilizce eğitim alırken konaklama için rahat ve güvenli bir yer bulmanın önemli olduğunun farkındayız. Konaklama yerinizi kendiniz bulmanız can sıkıcı bir deneyim olabilir. LSI Malta konaklama görevlilerimiz, ihtiyaçlarınıza ve bütçenize uygun doğru konaklama yerini bulmanıza yardımcı olur.

Ek olarak, rahatlık ve temizlik açısından yüksek bir standardı koruduklarından emin olmak için düzenli olarak konaklama yerler teftiş edilir. Apart daireler, oteller, aile yanı konaklama en iyi seçenekler olabilir.

LSI Malta Aile Yanı Konaklama

Oda (tek veya paylaşılan) ve banyo olanaklarının (özel veya paylaşılan) seçimi

Çeşitli yiyecek seçenekleri

Yerel dil ve kültürü öğrenme açısından en iyi seçenek

İngilizce eğitimini Destekleyici ortam

Ekonomik

Yerel bir ailenin yanında dili yaşayarak öğrenin! LSI Malta aile yanı konaklama İngilizce kursunuz sırasında yoğunlaşma olanağını sağlar. Malta’da dil öğrenmek için komple bir İngilizce kursunun parçası olarak tüm öğrencilere evde konaklamayı öneriyoruz.

LSI Malta aile yanı konaklama, yabancı ülkeye ilk defa gelenlere özellikle tavsiye ediyoruz. LSI Malta evde konaklama öğrencilerin yerel dili ve kültürü daha yoğun tecrübe etmelerini ve genellikle öğrenci ağırlayan aileyle uzun vadeli yakınlık kurmalarını sağlar.

Öğrenci ağırlayan ailelerin seçiminde konforlu bir eve sahip ve dost canlısı olmalarına dikkat edilir. Bazı aileler evlerinde birden fazla öğrenciyi barındırırlar ancak çoğu durumda bu öğrenciler farklı ülkelerdendir.

LSI Malta Öğrenci Evleri

Diğer uluslardan öğrencilerle birlikte yaşama

Daha çok özgürlük

Çoğunlukla yemeğinizi kendiniz hazırlarsınız veya yalnızca kahvaltı verilir

İyi konumlar

Genç, bağımsız öğrenciler için uygun

Minimum yaş genellikle 18

Ekonomik

LSI Malta öğrenci evleri büyüklük bakımından çok farklılık gösterir ancak hepsinin ortak noktası mükemmel uluslararası öğrenci karışımıdır. Genel olarak merkezi konumlarda veya bir LSI Malta dil okulu yakınında bulunurlar.

LSI Malta evlerin büyük çoğunluğu öğrencilerin sosyalleşebileceği ortak alanlar içerir. Sunduğu bağımsız yaşam tarzı nedeniyle genç öğrencilerimizden çoğunun bu seçeneği tercih ettiğini görülmektedir.

LSI Malta Hosteller ve Paylaşılan Daireler

Her meslekten, her ulustan insanlarla kaynaşma fırsatı

Ekonomik

Daha çok özgürlük

En çok kısa süreli kurslara katılan öğrenciler için uygun

Bazı büyük hosteller ek eğlence ve spor imkânları sağlar

Çoğunlukla yemeğinizi kendiniz hazırlarsınız

LSI Malta Paylaşılan Daireler ve Stüdyolar

Öğrenci evlerine benzer şekilde, hosteller de kısıtlı bütçeler için iyi ve sağlıklı bir konaklama standardı sağlar. Ana fark hostelde konaklayanlar arasında çeşitliliğin daha yüksek olmasıdır. Hosteller uluslararası öğrencilerin yanı sıra yolculara da konaklama sağladığından hostel sakinleri genellikle daha sık değişir. Hosteller öğrenci yurdu tarzı konaklama yanında tek veya çift kişilik oda seçenekleri içerir.

Paylaşılan Daireler ve Stüdyolar

Paylaşılan daireler ve stüdyolar tamamen özgür olmak isteyen öğrenciler için orta fiyat aralığında bir seçenek sunar. Paylaşılan daireler, tek kişilik veya paylaşılan odalarda 4 ila 10 kişiyi barındırabilir ve bazı odalarda banyo bulunur. Olanaklar her dairede farklıdır ancak tüm dairelerde ortak bir mutfak ve genellikle büyük salonlar bulunur.

Buna karşılık stüdyo daireler bir veya iki kişiye yönelik bağımsız dairelerdir ve hepsinin kendi mutfak ve banyoları vardır. Stüdyo seçeneği genellikle daha pahalıdır.

LSI MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

LSI Malta Aile Yanı Konaklama

LSI Malta Öğrenci Evleri

LSI Malta Hosteller ve Paylaşılan Daireler

LSI Malta Paylaşılan Daireler ve Stüdyolar

Paylaşılan Daireler ve Stüdyolar

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla