Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

Link Malta Dil Okulu IELTS, TOEFL, CAMBRİDGE Sinav Hazırlık Kursları

LİNK MALTA DİL OKULU IELTS, TOEFL, CAMBRİDGE SINAV HAZIRLIK KURSLARI

LİNK MALTA DİL OKULU TOEFL (IBT) SINAV HAZIRLIK KURSLARI

Link Malta Dil Okulu öğrencilerine farklı İngilizce sınav hazırlık kursları sunulmaktadır. Link Malta Dil Okulu sınav hazırlık kursları tecrübeli ve nitelikli öğretmenler tarafından verilmektedir.

Link Malta Dil Okulu IELTS, TOEFL IBT, Cambridge PET, FCE, CAE, CPE sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.

Link Malta Dil Okulu TOEFL (IBT) sınavı 130’dan fazla ülkede 8000’den fazla yüksek öğrenim kurumları tarafından kabul edilmektedir. TOEFL Test bir kağıt tabanlı ve internet tabanlı alınabilir. Malta’da Link Malta Dil Okulu TOEFL internet tabanlı kursu verilmektedir.

Link Malta Dil Okulu TOEFL (IBT) sınavı İngilizce kullanmak ve anlamak için yeteneğini ölçmektedir. TOEFL sınavı öğrencilerin dinleme, okuma, yazma, konuşma becerilerini ölçer.

LİNK MALTA DİL OKULU IELTS SINAV HAZIRLIK KURSLARI

 Link Malta Dil Okulu IELTS sınav sonuçları 6000’den fazla meslek kuruluşları, üniversiteler ve hükümetler tarafından kabul edilmektedir. Link Malta Dil Okulu IELTS sınav 0’dan 9’a kadar derecelendirilir.

Link Malta Dil Okulu IELTS testi Kanada, Avustralya, İngiltere ve Yeni Zelanda üniversiteleri lisans veya lisansüstü eğitim veya çalışmak için gereklidir. 

LİNK MALTA DİL OKULU CAMBRİDGE SINAV HAZIRLIK KURSLARI

Link Malta Dil Okulu Cambridge PET Sınav Hazırlık Kursları

12.000 aşkın üniversiteler Cambridge İngilizce sertifikaları kabul eder ve 130 ülkede 2.700 sınav merkezleri bulunmaktadır.

Link Malta Cambridge PET sınavı günlük amaçlar için İngilizce iletişiminizi ölçer.

Link Malta Dil Okulu Cambridge PET Sınav Hazırlık Kursları Pre-Intermediate / Orta, B1 seviyesinde olan öğrenciler için uygundur.

Link Malta Dil Okulu Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursları

Link Malta Dil Okulu Cambridge FCE Sınav Hazırlık Kursları Pre-Intermediate- Intermediate / Orta, B2 seviyesinde olan öğrenciler için uygundur.

Link Malta Dil Okulu Cambridge CAE Sınav Hazırlık Kursları

Link Malta Dil Okulu Cambridge CAE Sınav Hazırlık Kursları Intermediate- Upper Intermediate / Orta, C1 seviyesinde Üniversite lisans düzeyinde bir ders takip etmek isteyen öğrenciler için uygundur.

Link Malta Dil Okulu Cambridge CPE Sınav Hazırlık Kursları

Link Malta Dil Okulu Cambridge CPE Sınav Hazırlık Kursları İleri Düzeyde, C2 seviyesinde Üniversite lisans düzeyinde bir ders takip etmek isteyen öğrenciler için uygundur.

Link Malta Dil Okulu Cambridge Sınav Hazırlık Kursları

Link Malta Cambridge PET Hazırlık Kursları

Link Malta Cambridge FCE Hazırlık Kursları

Link Malta Cambridge CAE Hazırlık Kursları

Link Malta Cambridge CPE Hazırlık Kursları