logo
infoyed@gmail.com

Linguatime Malta Otel Konaklama

Sliema ve St Julians otellerin çoğu sahil boyunca yer almaktadır ve Akdeniz’in geniş manzarasına sahiptir ve hepsine Linguatime Malta dil okulundan kolayca ulaşabilirsiniz.

Plaza Hotel

Plaza 3 yıldızlı otel – Sliema

Linguatime Malta dil okulu iki dakikadan daha az bir yürüme mesafesindeki Plaza Hotel, hemen hemen okulun bitişiğindedir. Plaza ve Plaza Regency Otelleri yakın zamanda yenilenmiştir ve konuklarına, St Julians Körfezi’nin muhteşem manzarasını sunan tüm yerel olanaklara mükemmel bir konum sunmaktadır.

Plevne 3 Yıldız

Plevna, Sliema’nın sakin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır. Canlı alışveriş merkezi ve çok sayıda mağaza, restoran ve kafeden sadece beş dakikalık yürüme mesafesinde olan Plevna, mükemmel bir konuma sahiptir.

Preluna Malta 4 Yıldızlı

Preluna Hotel, Linguatime Malta dil okulu 15 dakikalık bir yürüme mesafesindedir. Deniz kıyısında ve alışveriş merkezine sadece 180 metre mesafede mükemmel bir konumdadır.

Le Meridien 5 Yıldız

Le Meridien, Linguatime Malta dil okulu sadece 10 dakika uzaklıktaki pitoresk Balluta Körfezi manzaralıdır. Otelde sauna, dinlendirici jakuzi ve dinlendirici bir ısıtmalı havuz bulunan lüks bir spa tesisi bulunmaktadır. 276 konforlu oda bulunmaktadır.

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla