Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

Linguatime Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

Linguatime Malta Dil Okulu aile yanı, self catering daireler ve otel (Sliema ve St Julian’s) konaklama seçenekleri vardır. Linguatime Malta Dil Okulu öğrencileri İngilizce konuşan bir aile ve paylaşımlı odada veya self catering dairelerde 2-3 kişilik odalarda konaklayabilirler. Linguatime Malta öğrencileri isterlerse 4* veya 5* otellerde de konaklayabilirler.

Aile Yanı Konaklama

Linguatime Malta öğrencileri Malta’da aile yanı konaklaması ile Malta kültürünü tanıyabilirler. Aynı zamanda İngilizce pratik yapabilirler.

Linguatime Malta Dil Okulu Aile yanında konaklama paylaşımlı konaklama bir odada maksimum 4’dür.  Linguatime Malta Dil Okulu fiyatlarına kahvaltı ve akşam yemekleri dahildir. Bir öğle yemeği (tam pansiyon) ve tek bir oda ekstra bir ücret karşılığında rezervasyon yapılabilir.

Tüm ev sahibi aileler özenle seçilmiştir. Ev sahibi aileler merkezde ve St Julians’ın & Sliema çevresinde Linguatime Malta Dil Okulu’na (10 ila 25 dakika yürüyüş ya da 5 ila 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu) kolay erişim vardır. Tüm aile İngilizce konuşan ve evlerinde samimi bir atmosfer sunmaktadır.

Sıcak aylarda bir fan ve soğuk aylarda bir ısıtıcı odalarda bulunmaktadır. Yatak çarşafları ve havlular her iki haftada bir kez değiştirilir.

Kahvaltı kahve / çay, tereyağı veya reçel ile süt veya tost ile ekmekten oluşur. Paketlenmiş öğle yemeği isteğe bağlıdır ve akşam tatlı ve maden suyu üç yemek çeşidi dahildir. Akşam yemeleri 18.00-20.00 arasındadır.

Tek Odalı Apartman Dairesi

Self Catering Apartman

Mutfaklı paylaşımlı daireler bağımsızlık isteyen öğrenciler için idealdir. Bir apartman dairesinde yaşayan öğrencilerin diğer Linguatime öğrencileri ile arkadaş olma fırsatı verir.

Mutfaklı paylaşımlı daireler bakımlı ve tam bir mutfak ve tüm pişirme tesisleri, bıçak ve mutfak eşyaları ile donatılmıştır. Dairelerde bir TV bulunmaktadır.

Her yatak odası ve banyo her 2 haftada bir kez temizlenir. Çamaşır makinesi küçük bir ücret karşılığında jetonla kullanılabilir.

Oteller

Linguatime Malta Dil Okulu çevresinde çok sayıda 3* ve 5* Oteller vardır. Çoğu otel odasında, klima bir TV bulunmaktadır.

Carlton 3 * Otel

Plaza 3 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 2-3 dakikadır. Carlton Otel Sliema yerleşim bölgesinde yer almaktadır.

Plaza 3 * Otel

Plaza 3 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 2 dakikadır. Plaza ve Plaza Regency Otel St Julian Koyu’nun nefes kesen manzarasına sahiptir.

New Tower Palace 3 * Otel

New Tower Palace 3 * Otel Malta Dil Okulu’na yürüyerek 15 dakikadır. New Tower Palace oteli Akdeniz’in muhteşem manzarasına sahiptir.

Howard Johnson Diplomat 4 * Otel

Howard Johnson Diplomat 4 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 15 dakikadır. Howard Johnson Diplomat Hotel, prestijli Sliema kordonunda muhteşem bir konuma sahiptir.

Preluna 4 * Otel

Preluna 4 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 10 dakikadır. Preluna 4 * Otel Sliema’nın kalbinde ve alışveriş merkezine sadece 180 metre mesafede yer almaktadır. Tüm odalar tamamen yenilenmiş ve yeni tesisler eklenmiştir.

Le Meridien 5 * Otel

Le Meridien 5 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 10 dakikadır. Balluta Koyu’na bakan ve 276 konforlu konuk odaları vardır. Le Meridien 5 * Oteli buhar odaları, sauna, jakuzi ve rahatlatıcı bir ısıtmalı havuz vardır.