logo
infoyed@gmail.com

LİNGUATİME MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Linguatime Malta Dil Okulu aile yanı, self catering daireler ve otel (Sliema ve St Julian’s) konaklama seçenekleri vardır. Linguatime Malta Dil Okulu öğrencileri İngilizce konuşan bir aile ve paylaşımlı odada veya self catering dairelerde 2-3 kişilik odalarda konaklayabilirler. Linguatime Malta öğrencileri isterlerse 4* veya 5* otellerde de konaklayabilirler.

Aile Yanı Konaklama

Linguatime Malta öğrencileri Malta’da aile yanı konaklaması ile Malta kültürünü tanıyabilirler. Aynı zamanda İngilizce pratik yapabilirler. Linguatime Malta Dil Okulu Aile yanında konaklama paylaşımlı konaklama bir odada maksimum 4’dür.  Linguatime Malta Dil Okulu fiyatlarına kahvaltı ve akşam yemekleri dâhildir. Bir öğle yemeği (tam pansiyon) ve tek bir oda ekstra bir ücret karşılığında rezervasyon yapılabilir.

Tüm ev sahibi aileler özenle seçilmiştir. Ev sahibi aileler merkezde ve St Julians’s & Sliema çevresinde Linguatime Malta Dil Okulu’na (10 ila 25 dakika yürüyüş ya da 5 ila 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu) kolay erişim vardır. Tüm aile İngilizce konuşan ve evlerinde samimi bir atmosfer sunmaktadır.

Sıcak aylarda bir fan ve soğuk aylarda bir ısıtıcı odalarda bulunmaktadır. Yatak çarşafları ve havlular her iki haftada bir kez değiştirilir.

Çay / kahve, tahıl ve tosttan oluşan kahvaltı ve akşam yemeği, günlük olarak Linguatime Malta aile yanı konaklama paketinde yer almaktadır. İsteğe bağlı ekstra olarak sandviç, maden suyu ve meyve içeren dolu bir öğle yemeği rezerve edilebilir. Akşam yemeği genellikle 18: 00-20: 00 saatleri arasında servis edilir.

Self Catering Daireler

Mutfaklı paylaşımlı daireler bağımsızlık isteyen öğrenciler için idealdir. Bir apartman dairesinde yaşayan öğrencilerin diğer Linguatime öğrencileri ile arkadaş olma fırsatı verir. Mutfaklı paylaşımlı daireler bakımlı ve tam bir mutfak ve tüm pişirme tesisleri, bıçak ve mutfak eşyaları ile donatılmıştır. Dairelerde bir TV bulunmaktadır. Her yatak odası ve banyo her 2 haftada bir kez temizlenir. Çamaşır makinesi küçük bir ücret karşılığında jetonla kullanılabilir.

Kendi pişir-kendin ye daireler, okuldan kolayca yürüyerek kolayca ulaşabileceğiniz Sliema ve St. Julians bölgesinde bulunmaktadır. Su ve elektrik faturaları, yatak çarşafları, Wi-Fi ve dairenin ortak kullanım alanlarının haftalık temizliği konaklama fiyatı içindedir. Linguatime, Malta daireleri öğrencilerin gelmeden önce ve kalış süresince her iki haftada bir temizlenir.

Oteller

Linguatime Malta Dil Okulu çevresinde çok sayıda 3* ve 5* Oteller vardır. Çoğu otel odasında, klima bir TV bulunmaktadır. Sliema ve St Julians otellerin çoğu sahil boyunca yer almaktadır ve Akdeniz’in geniş manzarasına sahiptir ve hepsine Linguatime Malta dil okulundan kolayca ulaşabilirsiniz.

Carlton 3 * Otel

Plaza 3 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 2-3 dakikadır. Carlton Otel Sliema yerleşim bölgesinde yer almaktadır.

Plaza 3 * Otel

Plaza 3 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 2 dakikadır. Plaza ve Plaza Regency Otel St Julian Koyu’nun nefes kesen manzarasına sahiptir.

New Tower Palace 3 * Otel

New Tower Palace 3 * Otel Malta Dil Okulu’na yürüyerek 15 dakikadır. New Tower Palace oteli Akdeniz’in muhteşem manzarasına sahiptir.

Howard Johnson Diplomat 4 * Otel

Howard Johnson Diplomat 4 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 15 dakikadır. Howard Johnson Diplomat Hotel, prestijli Sliema kordonunda muhteşem bir konuma sahiptir.

Preluna 4 * Otel

Preluna 4 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 10 dakikadır. Preluna 4 * Otel Sliema’nın kalbinde ve alışveriş merkezine sadece 180 metre mesafede yer almaktadır. Tüm odalar tamamen yenilenmiş ve yeni tesisler eklenmiştir.

Le Meridien 5 * Otel

Le Meridien 5 * Otel Linguatime Malta Dil Okulu’na yürüyerek 10 dakikadır. Balluta Koyu’na bakan ve 276 konforlu konuk odaları vardır. Le Meridien 5 * Oteli buhar odaları, sauna, jakuzi ve rahatlatıcı bir ısıtmalı havuz vardır.

LİNGUATİME MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama 

Tek Odalı Apartman Dairesi 

Self Catering Apartman 

Oteller

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla