logo
infoyed@gmail.com

LİNGUATİME MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

 Linguatime Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları amacı, genel, günlük yaşamda İngilizce etkili ve akıcı kullanmayı sağlamaktır. Bu dersler, konuşma, telaffuz, dinleme, yazma ve okuma üzerine özel bir vurgu ile tüm pratik iletişim becerilerini geliştirmelerini sağlayacaktır.

Linguatime Malta Dil Okulu Genel İngilizce Grup Kursu 20 kursu en çok tercih edilenler arasındadır. Linguatime Malta Dil Okulu Genel İngilizce Yoğun Kursu 30 kombine kurs sabah ve öğleden sonra 10 özel ders Genel İngilizce 20 ders oluşur.

İngilizce eğitimi için sınırlı zamanı olan öğrencilere özel dersler önerilir. Linguatime Malta Genel İngilizce Özel Ders yeni başlayanlar için tavsiye edilebilir. Her ders programı öğrencinin ihtiyaçlarına ve taleplerine göre planlanır.

Linguatime Malta Genel İngilizce 20

Genel İngilizce 20 ders, dört temel dil becerisine odaklanır: konuşma, dinleme, yazma ve okuma. En gelişmiş ekipman ve zorunlu ders kitabı öğretim hedeflerimizin gerçekleştirilmesini sağlar.

Linguatime Malta Genel İngilizce 25

Genel İngilizce 25 ders, dört temel dil becerisine odaklanır: sabah konuşma, dinleme, yazma ve okuma ve öğleden sonra haftada iki kez konuşma, akıcılık ve gramer desteğine odaklanan ek dersler bulunur.

25 ders

09:00 – 14:30

Maksimum 12 öğrenci

Linguatime Malta Genel İngilizce 30

Bu İngilizce kursu, genel İngilizce 20 ders sabahları, daha çok konuşma, akıcılık ve iletişim becerileri ile dilbilgisi desteğine odaklanan öğleden sonraları 10 ders şeklinde oluşturmaktadır. Daha yoğun bir İngilizce dil kursu arıyorsanız bu en uygun seçenektir.

30 ders

09:00 – 14:30

Maksimum 12 öğrenci

Linguatime Malta Genel İngilizce Yoğun

Bu İngilizce kursu sabahları yapılan 20 ders ve öğleden sonra 10 ders öğrencinin ihtiyaçlarına göre hazırlanmış bireysel derslerle birleştirilir.

30 ders

09:00 – 14:30

Maksimum 12 öğrenci

Malta’daki İngilizce Linguatime Malta dil okulu standart İngilizce kursları en popüler yerlerden biridir.

Genel İngilizce kursu şunları kapsar:

– Dört temel beceri: konuşma, dinleme, yazma ve okuma

– Dilbilgisi doğruluğu (mevcut İngilizce seviyenize göre)

– İyi bir kelime dağarcığı (mevcut İngilizce seviyenize göre)

– Sosyal İngilizce becerileri ve yararlı dil teknikleri

– Kendi kendine çalışmayı teşvik etmek için öğrenme becerileri

Yukarıda, kanıtlanmış öğretim yöntemleri ve zorunlu ders kitabı kullanılarak ele alınmıştır.

Linguatime Malta İş İngilizcesi Kursları

İhtiyaçlara göre İş ve profesyonel İngilizce eğitimi verilir. Öğrencilerin gelişim alanlarına odaklanan ve mümkün olan en kısa sürede İngilizcelerinin gelişmesi sağlanır. Linguatime Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursu 6 kişi maksimum bir mini-grupta verilmektedir.

Mesleki ihtiyaçları karşılamak için tasarlanmış bir özel ders alarak maksimize edilebilir. Linguatime Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Özel Ders İngilizce pratik için zaman sınırı olan iş profesyonelleri için idealdir.

Linguatime Malta İş İngilizcesi Mini Grup 20

Bu dersin amacı gündelik çalışma ortamında İngilizce öğrenmektir. İngilizceyi hızlı ve profesyonel bir şekilde öğrenmesini isteyen kuruluşların çalışanları, Linguatime Malta İş İngilizcesi kursunun herhangi birine kayıt yaptırmaları önerilir. Bu ders haftada 20 dersten oluşur.

20 ders

09:00 – 12:30 veya 13:00 – 16:30

Maksimum 8 öğrenci

Linguatime Malta İş İngilizcesi Mini Grup 30

Bu dersin amacı gündelik çalışma ortamında İngilizce öğrenmektir. 20 mini grup dersi + öğleden sonra özel bireyselleştirilmiş 10 derslerden oluşur.

20 grup + 10 özel ders

09:00 – 12:30 + 13:00 /  14:30 / 14.45 – 16:15

Maksimum 8 öğrenci

Bu İş İngilizcesi Kursları, öğrencilerinin ihtiyaçları için özel olarak hazırlanmıştır. Birinci ders sırasında kapsamlı bir ihtiyaç analizi yapılır ve ilgili konuların ve işlevlerin en iyi nasıl birleştirileceği üzerine bir plan hazırlanır.

İletişim yetenekleri

– Etkin sunum sunumu

– Toplantılara etkin katılım

– Müzakerelerle uğraşmak

– Telefon becerilerinin geliştirilmesi

– Kültürler arası farkındalık ve iletişimin iyileştirilmesi

– İş görüşmesi becerilerinin geliştirilmesi

– Etkin iş yazısı – raporlar, iş mektupları, CV’ler, e-postalar

– İş dünyasındaki güncel olaylarla ilgili tartışmalar

– İş dünyasında sosyal becerilerin geliştirilmesi

Linguatime Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık Kursları

İngilizce uluslararası kabul görmüş bir yeterlilik belgesine ihtiyacı olan öğrenciler Linguatime Malta Dil Okulu IELTS, TOEFL, Cambridge sınav hazırlık kurslarında birisini alabilir.

Linguatime Malta Dil Okulu ESOL FCE, CAE ve CPE, IELTS ve TOEFL gibi sınav hazırlık kursları sunmaktadır. Linguatime Malta Dil Okulu  % 100’lük bir başarı oranı ile yüksek kalite ve profesyonel IELTS sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.

Linguatime Malta Dil Okulu  % 100’lük bir başarı oranı ile yüksek kalite ve profesyonel TOEFL sınav hazırlık kursları bulunmaktadır. Lunguatime Malta Dil Okulu ESOL Sınavları (Cambridge ESOL) İngilizce yeterlilik sınav kursları sunmaktadır.

Linguatime Malta Dil Okulu  % 100’lük bir başarı oranı ile yüksek kalite ve profesyonel FCE Cambridge sınav hazırlık kursları bulunmaktadır. Linguatime Malta Dil Okulu  % 100’lük bir başarı oranı ile yüksek kalite ve profesyonel CAE Cambridge sınav hazırlık kursları bulunmaktadır.

LİNGUATİME MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI 

Linguatime Malta Genel İngilizce Kursları

Linguatime Malta Genel İngilizce Grup Kursu 20

Linguatime Malta Genel İngilizce Yoğun Kurs 30

Linguatime Malta Genel İngilizce Özel Ders

Linguatime Malta İş İngilizcesi Kursları

Linguatime Malta İş İngilizcesi Mini Grup 20

Linguatime Malta İş İngilizcesi Mini Grup 30

Linguatime Malta Sınav Hazırlık Kursları

Linguatime Malta IELTS Kursu

Linguatime Malta TOEFL Kursu

Linguatime Malta Cambridge Kursu

Linguatime Malta FCE Cambridge Kursu

Linguatime Malta CAE Cambridge Kursu

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla