logo
infoyed@gmail.com

Linguatime Malta Aile Yanı Konaklama 

Linguatime Malta aile yanı konaklama ile Malta’da İngilizce öğrenin ve bir ev sahibi ailesi ile birlikte yaşayın.

Ev sahibi bir aile, size Malta’lı bir aileyle birlikte yaşama, kültürümüzü ve yaşam tarzımızı ilk elden deneyimleme imkânı sunar ve aynı zamanda iletişim kurmak için İngilizce dilini kullanmaya fırsatı verir.

Linguatime Malta ev sahibi aileleri ortak konaklama sağlar. Bir odada en fazla dört öğrenci konaklayabilir; Alternatif olarak ek bir ücret karşılığında tek kişilik oda rezervasyonu yapılabilir.

Çay / kahve, tahıl ve tosttan oluşan kahvaltı ve akşam yemeği, günlük olarak Linguatime Malta aile yanı konaklama paketinde yer almaktadır. İsteğe bağlı ekstra olarak sandviç, maden suyu ve meyve içeren dolu bir öğle yemeği rezerve edilebilir. Akşam yemeği genellikle 18: 00-20: 00 saatleri arasında servis edilir.

Linguatime Malta aile yanı konaklama, Sliema ve St.Julians civarı ve okuldan yürüme mesafesinde bulunmaktadır.

Linguatime Malta ev sahibi aileler, Malta Turizm Otoritesi tarafından lisanslanır. Bütün ev sahibi aileleri, ana dili İngilizce olan öğrencilerin, İngilizce pratik yapmaları sağlar. Linguatime Malta dil okulu yöneticileri ev sahibi aileleri düzenli olarak izler ve ziyaret eder.

Aile Yanı Konaklama İmkânları:

Linguatime Malta öğrencileri ailelerinin bir parçası olarak onları evlerine davet ettiklerini unutmamalarını öneririz. Konaklama, bir misafirhane veya otel değildir. Bu konaklama türünde Wi-Fi standart değildir. Bu seçeneği rezervasyon sırasında talep etmenizi öneririz. Çamaşırhane haftalık olarak bir kez verilir ve kendi havlularınızı getirmeniz gerekir.

Linguatime Malta ev sahibi aileleri okula yürüme mesafesindedir. Onlar Sliema ve St. Julians bölgesinde ya da yakın çevrede bulunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama Seçenekleri:

-Tek yataklı oda

-İki yataklı oda

-3-4 yataklı odalar

Tek oda

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla