logo
infoyed@gmail.com

LAL IELS Malta Yaz Kampı 13-17 Yaş Tatil İngilizce Kursları

Haftalık Ders Sayısı:20
Aktiviteler: Hafta içi yarım gün, hafta sonları tam gün
Ders Süresi: 45 dakika
Sınıf Öğrenci Sayısı:15 (max)
Öğrenci Yaşı:13 -17
Kurs Süresi:1 hafta
Seviye:Başlangıç-İleri

LAL IELS Mata Yaz Kampı 13 -17 yaş genç öğrenciler için özenle tasarlanmıştır. 13 -17 Yaş gençler güvenli, kapalı ve denetlenen bir ortamda eğlence dolu aktivitelerle İngilizce öğrenme keyfini yaşayacaklardır. LAL IELS Mata Yaz Kampı dersler ile geleneksel öğrenme yöntemleri, faaliyetleri yanı sıra resimler, şarkılar, hikâyeler, oyunlar aracılığıyla İngilizce temel becerilerini geliştirmek için tasarlanmıştır.

LAL IELS Malta Yaz Kampı temel İngilizce gramer ve kelime eğlence ve oyunlar yoluyla öğretilir. Öğrencilere tüm motive ve eğlenceli öğrenme teknikleri uygulanmaktadır.

IELS Malta Yaz Okulu (13-17 yaş) dil kursu, etkinlikler ve gezilerle doludur. IELS Malta Yaz Okulu (13-17 yaş) özellikle genç öğrencilere hitap edecek şekilde tasarlanan kitaplarda, hızlı ilerlemenin sağlanması için çeşitli yöntemler kullanarak modern, etkileyici yöntemler kullanılır.

Her ders iki bölümden oluşacaktır. İlk bölümde kelime dağarcığını, grameri ve telaffuzu incelemek için LAL Malta yaz okulu ders kitaplarını takip edeceksiniz, ayrıca konuşma, dinleme, okuma ve yazma becerileriniz ilerleyecektir.

Her dersin ikinci bölümünde proje çalışması yapacaksınız. Projeler, diğer öğrencilerle birlikte çalışarak iletişim becerilerinizi geliştirmeye yardımcı olur. Sadece İngilizce öğrenmekle kalmayacaksınız, dünyadaki öğrencilerle tanışıyorsunuz ve sosyalleşiyorsunuz, arkadaşlıklar kuruyorsunuz.

Sabah İngilizce dersleri öğleden sonra etkinlikleri yapılmakta ve öğretmen öğrencilerin gezilerinde eşlik etmektedir. Akşamları da öğrenciler için yerel olarak etkinlikler sunuyoruz.

IELS Malta Yaz Okulu (13-17 Yaş) Konaklama Seçenekleri 

Malta, öğrencilerin klimalı, ortak banyolu yatak odalarının keyfini çıkarabileceği otellerde hem Sliema kasabasında hem de kasabanın dışında özel konaklama olanağına sahiptir. İkamet ilçe dışındaysa, okula geliş-gidiş ulaşımı Lal Malta tarafından sağlanır.

LAL- IELS Malta dil okulu İngilizce öğrenmek için eğitim alıyorsanız, konaklama seçeneklerinden birinde kalabilirsiniz.

IELS Malta dil okulu ortak otellerinden birinde bir, iki veya çift kişilik bir yatak odası konaklamasını tercih edebilirsiniz. Diğer bir seçenek ise aile yanı konaklama Malta kültürüyle tanışmak için tek veya çift kişilik odada konaklayabilirsiniz. 18 yaşın altındaki öğrenciler için olan tek seçenektir.

Day’s Inn Otel

LAL IELS Malta Day’s Inn Otel öğrenci yurdu, öğrencilerin ihtiyaçlarını karşılamak için ideal bir şekilde yenilenmiştir. Tüm odalar tamamen döşenmiş air-conditioning /merkez ısıtma ile donatılmıştır. Özel banyo ve konforlu iki ve üç yataklıdır. 24 saat ücretsiz Wi-Fi erişimi olan Resepsiyon Servisi, TV Salonu, Çatı Yüzme Havuzu bulunmaktadır.

LAL IELS Malta Yaz Okulu Day’s Inn Otel 10 dakika yürüme mesafesindedir. Gençler için ideal bir konaklama yeridir.

Aile Yanı Konaklama

LAL IELS Malta Yaz Okulu anlaşmalı ailelerinden birisi ile kalmak aynı zamanda İngilizce pratikte yapma şansları vardır. LAL IELS Malta Konaklama ekibi dikkatle ev sahibi aileleri seçerler. Aileler Sliema ve okul çevresinde 10-20 dakika yürüme mesafesindedir. Öğrenciler, okulda öğrendikleri İngilizceyi ailenle uygulamaya ve Malta’nın yaşam tarzını öğrenme fırsatına sahip olacaklar. Öğrenciler yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) servisi yapılır.

Havaalanı Karşılama-Uğurlama 

LAL Malta personeli havaalanında gelmenizi bekliyor olacak. İniş yaptıktan ve karşılandıktan sonra, otobüs ile konaklamaya getirileceksiniz.

İngilizce Kursu

Gündüz aktiviteleri / gezileri

Akşam aktiviteleri / gezileri

Tam Pansiyon (sabah kahvaltı + paket öğle yemeği + akşam yemeği)

Sınıf Öğrenci Sayısı: Max 15

Kurs Süresi: 1 – 4 hafta

Haftada Alınan Ders Sayısı: 20

Seviyeler: Başlangıç +

Başlangıç Tarihleri: 04 Haziran – 8 Eylül 2018

LAL IELS MALTA YAZ OKULU 

LAL IELS Malta Yaz Tatili İngilizce Dil Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Çocuk 8-12 Yaş Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Genç 13-17 Yaş Programı

LAL IELS Malta Aile Çocuk Programı

LAL IELS Malta Kapalı Okul Grupları

LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla