logo
infoyed@gmail.com

LAL IELS MALTA DİL OKULU

LAL- IELS Malta dil okulu 30 yılı aşkın süredir Malta’da çok çeşitli İngilizce dil kursları sunuyor. Hedefiniz İngilizce bilginizi gündelik hayatınız için geliştirmek ise, genel İngilizce (haftada 20 ders) veya Yoğun İngilizce (haftada 30 ders) kursunu seçebilirsiniz.

LAL Malta dil okulu 12 öğrenciye kadar sınıflar ve standart ve yoğun, maksimum altı öğrencinin küçük gruplarında bireysel ihtiyaçlara uygun bir programı ile İngilizcenizi geliştirebilirsiniz.

İletişim becerilerinizi geliştirmeyi ve konuşmanızı geliştirmeyi arzuluyorsanız, konuşma İngilizcesi (haftada 10 ders) veya telaffuz dersi (haftada 3 saat) ile normal kursları ile birleştirebilirsiniz. Ayrıca orta üstü İngilizceye sahip iseniz İş İngilizcesi kursuna devam edebilirsiniz.

LAL Malta dil okulu IELTS, TOEIC ve Cambridge FCE, CAE, CPE gibi sınavlara hazırlık kurslarına da gidebilirsiniz. Bir İngilizce öğretmeni olmak istiyorsanız, IELS Malta dil okulu C2 seviyesinde İngilizce olan herkes için uygun bir CELTA öğretmen eğitimi kursuna da katılabilirsiniz.

IELS Malta dil okulu adanın orta kesiminde popüler bir sahil kasabası olan Sliema’da bulunur. Sliema’da restoranlar, mağazalar ve kafelerle doludur ve Malta’nın Valletta başkentine 15 dakikada otobüs ile ulaşılır.

IELS Malta dil okulu, modern bir binanın bir bölümünde hizmet verir. Okulun 95 sınıfı vardır. LAL Malta dil okulu Optimize edilmiş bir öğrenme ortamı sağlamak için tüm dersliklerde interaktif beyaz tahta, TV ve projektörler bulunur. LAL Malta dil okulu derslerinizden sonra, boş zamanınızı internet kafede geçirebilirsiniz. Kütüphaneden bir kitap kiralayabilir veya okulun yanındaki öğrenci restoranında arkadaşlarınızla birlikte oturabilirsiniz.

Malta takımadaları Malta, Gozo ve Comino üç ana adadan oluşur Malta takımadaları İtalya’nın Güney ve Kuzey Afrika arasında, Akdeniz’in kalbinde yer almaktadır. Malta’nın resmi dili Maltaca ve İngilizcedir. Bu küçük ada renkli ve ilginç geçmişe sahiptir. Malta  takımadalarında bir yıl içinde güneşli gün sayısı 300’ün üzerindedir. Malta adalarını kış aylarında ziyaret etmek için ideal bir yerdir.

Malta’lılar turistlere karşı kendi misafirperverliği ve samimiyeti çok ünlüdür. Malta adaları dünyanın en güvenli yerlerinden birisidir.

LAL IELS Malta Sliema Dil Okulu (16 +Yaş)

LAL IELS Malta Sliema Dil Okulu klimalı ve aydınlık ve tam donanımlı sınıfları, kütüphanesi, bir internet kafe, resepsiyon alanında Wi-Fi erişimi, kafeterya ve aperatifler ve içecekler sunan otomatlar bulunmaktadır.

LAL IELS Malta Sliema Dil Okulu 690 öğrenci kapasiteli 100 derslik bulunmaktadır. LAL IELS Malta Sliema Dil Okulu yetişkinler için (16 + Yaş) popüler İngilizce kursları vardır.

LAL IELS Malta Sliema Dil Okulu sahile yürüme mesafesindedir. Sliema’da birçok mağaza, kafe ve restoranlar bulunmaktadır. St Julian’s sadece 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile eğlence bölgesine ulaşılır. LAL Malta Sliema 15 dakikalık bir otobüs yolculuğu ve 5 dakikalık bir feribot ile adanın başkenti Valetta’ya ulaşılır.

LAL IELS Malta’da Eğitim, Kültür, Gençlik ve Spor Bakanlığı tarafından lisanslanmıştır ve FELTOM (İngilizce Öğretmenliği Örgütleri Malta Federasyonu) tarafından tamamen akredite edilmiştir.

LAL IELS Malta da ALTO (Dil Seyahat Organizasyonları Birliği), FIYTO (Uluslararası Gençlik Seyahat Örgütleri Federasyonu) ve WYSET (Dünya Gençlik Öğrenci ve Eğitim Seyahat) bir üyesidir.

LAL IELS Gozo Dil Okulu (16 +Yaş)

IELS Malta Gozo dil okulu, Mgarr Grand Harbour’a yalnızca 10 dakikalık yürüme mesafesinde ve başkent Victoria, Gozo’dan otobüsle 10 dakika uzaklıkta yer almaktadır.

Her biri maksimum 10 öğrenci ağırlayacak sekiz geniş ve aydınlık sınıfıyla IELS Malta Gozo dil okulu, Malta’da İngilizce öğrenmek isteyen yetişkinler için bir butik okuldur.

Etkileşimli bir öğrenme ortamı sağlamak için tüm sınıf odaları TV’ler ve projektörlerle donatılmıştır. Bir alkolsüz içecek otomat da okulda öğrenciler için bulunur ve yanındak bir restoran vardır.

Neden Gozo’da Eğitim Alıyorsunuz?

IELS Malta Gozo dil okulu, Ghajnsielem gölgesinde bulunur, Malta’nın kardeş adası Gozo Adası’nın sakin ve Pitoresk bir köyüdür. Kendine özgü karakteri ve rahat atmosferi ile daha yeşil, daha kırsal ve Malta’dan daha küçüktür. Malta’da İngilizce öğrenmek isterseniz Gozo, İngilizce öğrenmek ve rahatlamak için mükemmel bir yerdir. LAL IELS Gozo Dil Okulu yetişkinler için (16 + Yaş) popüler İngilizce kursları bulunmaktadır. Sekiz derslik klimalı sınıfları, video odası, yönetim ofisi ve öğrenci yurdu vardır. LAL IELS Gozo Dil Okulu modern bir binada iki katlı ana yol üzerinde yer almaktadır.

LAL IELS MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

IELS Malta dil kulu İngilizce kursu haftada 20 ders veya Yoğun İngilizce kursu 30 ders CEFR B1 seviyesine sahip olanlar ( orta üstü )ve İş İngilizcesi kursu 20 ders olarak verilmektedir.

LAL Malta dil okulu sizin ihtiyaçlarınıza en uygun konuyla ilgili özel bir İngilizce kursuna (1 veya 2 öğrenci) Hukuk İngilizcesi, Tıp İngilizcesi, Turizm İngilizcesi gibi kursları alabilirsiniz.

IELS Malta dil okulu genel İngilizce kursu, İngilizce okuma, yazma, dinleme ve konuşma için gerekli dört ana beceriyi kapsar. İngilizce dilbilgisi ve telaffuz becerileriniz geliştirilmektedir.

IELS Malta dil okulu mini grup genel İngilizce derslerin içeriği ihtiyaçlarınıza ve ilgi alanlarınıza göre belirlenir. LAL Malta dil okulu mini grup genel İngilizce sınıflarında max 6 öğrenci vardır.

ELS Malta dil okulu İş İngilizcesi kursu sunumların bir iş ortamında nasıl kullanılacağı, iş müzakereleri ve toplantılar sırasında mesleki imajınızı koruma kabiliyetini öğreneceksiniz. LAL Malta dil okulu iş İngilizcesi derslerinde Maliye, Finans, Pazarlama, e-ticaret, vs. konular anlatılacaktır.

Yurtdışı üniversiteler kayıtlarında IELTS -TOEFL testini tercih eder. Bu testler akademik İngilizceyi anlama ve kullanma becerilerini ölçer. IELTS testi için skorlar 0’dan 9’a kadar değişir ve her skor, İngilizce seviyenizi gösterir. ELS Malta dil okulu IELTS kurslarını sınıf öğrenci sayısı max 12 öğrenci ile haftada 30 ders verilmektedir.

LAL IELS Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Standart Genel İngilizce Kursları
LAL IELS Malta Standart Mini Grup Genel İngilizce Kursları
IELS Malta Yeni Başlayanlar İçin Genel İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Standart Mini Grup Genel İngilizce

LAL IELS Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Standart Yoğun İngilizce Kursları
LAL IELS Malta Standart Mini Grup Yoğun İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu Akademik Dönem İngilizce Kursları

LAL IELS Malta Akademik Dönem Genel İngilizce
LAL IELS Malta Akademik Dönem Mini Grup Genel İngilizce + Özel Ders
LAL IELS Malta Akademik Dönem Standart Yoğun İngilizce
LAL IELS Malta Akademik Dönem Standart Mini Grup Yoğun İngilizce

LAL IELS Malta Dil Okulu Yönetici İş İngilizcesi Kursları

LAL IELS Malta Yönetici İş İngilizcesi
LAL IELS Malta Yönetici Mini Grup Yoğun İş İngilizcesi

LAL IELS Malta Dil Okulu Sınav Hazırlık Kursları

LAL IELS Malta Standart Genel İngilizce + IELTS Kursu
LAL IELS Malta IELTS Yoğun Sınav Kursu
LAL IELS Malta Dil Okulu Cambridge Sınav Kursları: FCE, CAE, CPE

LAL IELS Malta Dil Okulu Üniversite Hazırlık Programları

LAL IELS Malta Akademik Amaçlar için İngilizce
LAL IELS Malta Üniversite Hazırlık İngilizce Programı

LAL IELS Malta Dil Okulu Özel Ders Bire-Bir İngilizce Kursları

IELS LAL Malta İngilizce Eğitim & Staj

LAL IELS Malta CELTA, DELTA Öğretmen Eğitim Kursları

LAL IELS Malta Dil Okulu 50 +Yaş İngilizce Kursları

IELS LAL Malta Dil Okulu Cambridge CAE

LAL IELS Malta Dil Okulu CELTA Sertifikası

LAL IELS Malta Dil Okulu TOEIC

LAL IELS Malta İngilizce & Spor Programları

Dalış – PADI Open Water (4-5 gün, yıl boyu)
Dalış – PADI Advanced (3 gün, yıl boyu)

LAL IELS MALTA YAZ OKULU

LAL IELS Malta Yaz Tatili İngilizce Dil Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Çocuk 8-12 Yaş Programı

LAL IELS Malta Yaz Okulu Genç 13-17 Yaş Programı

LAL IELS Malta Aile Çocuk Programı

LAL IELS Malta Kapalı Okul Grupları

LAL IELS Malta Yaz Okulu Konaklama Seçenekleri

LAL IELS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

LAL Malta dil okulu İngilizce eğitimi alan öğrencilerine Day’s Inn Hotel & Residence, Apart dairesi ve aile yanı konaklama seçenekleri sunmaktadır. Apart daireler 18 ila 35 yaşları arasındaki öğrenciler için son derece popülerdir.

Aile Yanı Konaklama
IELS LAL Malta Öğrenci Yurdu (Day’s Inn Hotel & Residence)
Oteller

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla