Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

LAL IELS MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Aile Yanı Konaklama

IELS LAL Malta Dil Okulu öğrencileri Malta’lı bir aile yanında konaklama yapabilirler. Malta’da aile hayatı yaşamak,  aynı zamanda İngilizce pratik yapmak isteyen öğrenciler için idealdir. Aileler çocuklu, çocuksuz olmaktadır.

Öğrencilere Aileler yatak çarşaflarını ve çamaşırhane imkanı sunmaktadır. Öğrenciler kendilerine banyo ve plaj havluları sağlamalıdır.

IELS LAL Malta Dil Okulu öğrencileri Y.P (sabah+akşam yemeği) veya sadece kahvaltı+ oda seçenekleri vardır.

Tüm öğrenciler tost ve / veya tahıl, kahve ve çaydan oluşan bir kahvaltı sunulmaktadır. Bir akşam yemeği de verilmektedir Yemek saatleri genellikle 18.00 ve 19.00 saatleri arasındadır.

Özellikle akşam yemeği sırasında ailesi ile mümkün olduğunca İngilizce pratik yapmaları,Kendi yatağınızı ve odanızı düzenli bırakmaları,Dış kapı anahtarını yanında bulundurmaları tavsiye edilmektedir.

IELS LAL Malta Öğrenci Yurdu

Malta’da tam bağımsızlık ve konforlu bir konaklama isteyen öğrenciler için ideal bir seçimdir. IELS LAL Malta farklı zevklere ve bütçelere uygun öğrenci evleri sunmaktadır.  Mutfaklı konaklama ve kahvaltı seçilen konutlarda isteğe bağlı olarak mevcuttur.

Day’s Inn Residence ***

IELS LAL Malta Dil Okulu yetişkin öğrencileri Day’s Inn Residence *** konaklama yapabilirler.  Okuldan 5 dakika uzaklıktadır. Day’s Inn Yurdu IELS LAL Malta yönetimi tarafından çalıştırılır. Day’s Inn Yurdu 55 stüdyo daire ve 42 otel odasından oluşmaktadır. Day’s Inn Yurdu katta ortak mutfak veya özel mutfak olan odaları da vardır.

Day’s Inn Residence 24 saat resepsiyon servisi, 2 adet asansör, ortak bir oda, bir salon bar ve güneşlenme terası olan bir çatı yüzme havuzu gibi çeşitli imkanlar sunmaktadır.

Öğrencilerin aile ve arkadaşları ile görüşmeleri için ücretsiz Day’s Inn Residence Wi-Fi hizmeti Resepsiyon alanında verilmektedir.

Alborada Apartments **

Alborada Apartments ** İELS LAL Malta Dil Okulu 10 dakika uzaklıktadır. Bu seçenek, mutfak ile bir tek yatak odalı stüdyo daire tadını çıkarmak isteyen öğrenciler için uygundur.  Ortak mutfak ve çamaşırhane tesisleri birinci katta mevcuttur. Tüm dairelerde en fazla üç öğrenci konaklayabilir.

Oteller

Plevna Otel 3 ***

Plevna Otel 3 *** Okuldan 5 dakika uzaklıktadır. 100 odalı bir oteldir. Plevna Otel 3 *** sadece 5 dakikalık yürüme ile Sliema mağazalar, restoranlar ve kafelere ulaşılabilir.  Plevna Otel 3 *** Sliema sakin bir yerleşim bölgesinde yer almaktadır.

Palace Hotel 5 *****  ve Waterfront Hotel 4 ****  Okuldan 10 dakika yürüme mesafesindedir.