Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

INTERNATIONAL HOUSE MALTA DİL OKULU

1

International House Malta 2001 yılında International House Gozo 2005 yılında kurulmuştur. International House Malta Dil Okulu FELTOM üyesidir.

International House Malta Dil Okulu öğrencilerin bireysel ihtiyaçlarına uygun bir ortamda tüm yıl boyunca üç farklı öğrenme merkezleri vardır. Her merkez International House nitelikli öğretmenleri ile çok yüksek bir standartta İngilizce eğitimi sunmaktadır.

International House Malta Dil Okulu deneyimli CELTA İngilizce Öğretmenleri tam haftalık eğlence programı ile birlikte yetişkin ve çocuklara İngilizce eğitim vermektedir. International House Malta Dil Okulu 6 klimalı sınıfı vardır. Okul içinde ücretsiz sınırsız Wi-Fi erişimi vardır.

International House Malta Dil Okulu yetişkinlere (18 +) İngilizce kursları St.Julians merkezinde verilmektedir. Okul St. Julians mağazalara ve eğlence merkezine 5 dakikalık yürüme mesafesindedir.

International House Gozo Dil Okul

2Gozo, sessiz, çok güzel ve çok sayıda restoran ve doğal yerler sunmaktadır. International House Gozo Dil Okulu Victoria (Rabat), otobüs terminali, mağazalar, restoranlar ve kafeler sadece kısa bir yürüyüş ile Gozo başkentinin kalbinde yer almaktadır.

International House Gozo Dil Okulu 3 aydınlık, havadar ve klimalı sınıfı ile yüksek bir standartta İngilizce eğitim verilmektedir. International House Gozo Dil Okulu CELTA nitelikli öğretmenleri ile yöneticiler ve eşleri için kendi evinde konaklama ile İngilizce kursları verilmektedir.

INTERNATIONAL HOUSE MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Genel İngilizce kursu
Mini Grup dersi
İkiye-bir Genel İngilizce ders
Bire-bir Genel İngilizce ders
Bire-bir İş İngilizcesi
Bire bir İngilizce
Aile için İngilizce kursları
50+ Yaş İngilizce programı
Gruplara özgü dersler
Bire-bir sınav hazırlığı

INTERNATIONAL HOUSE MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

International House Malta Dil Okulu öğrencilerinin aile yanı konaklama, okul yurdu, mutfaklı daireler, 3 – 4 – 5 yıldızlı otel seçenekleri vardır.

3

INTERNATIONAL HOUSE MALTA YAZ OKULU