logo
infoyed@gmail.com

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi çocuklar için başlangıç İngilizce dersleri sunulmaktadır.  5 yaşından itibaren çocuklara yöneliktir. Ebeveynler haftada 20 dersten oluşan herhangi bir kursa devam edebilirler.

Çocuklarının İngilizce dil becerilerini geliştirilmesi amaçlanır. Ebeveynler 3*, 4* otellerde konaklayabilirler. Inlingua Malta çocuk aile paketi programı 5 yaşından itibaren çocuklar için İngilizce kursları sunmaktadır. Çocuğunuz için haftada 20 İngilizce dersi (5-12 yaş). Ebeveynlerde İngilizce dil becerilerini geliştirebilirler. Aynı okula çocuğu ile her gün okula gidebilirsiniz.

Inlingua Malta Yaz Okulu Kombinasyon Kursu
Inlingua Malta yaz okulu 5-12 yaş kombinasyon İngilizce kursu haftada 20 grup dersi + 10 özel ders şeklinde, 5-12 yaşlarındaki öğrenciler için başlangıç ​​- ileri düzey genel İngilizceyi geliştirmek ve belirli bir alana veya beceriye odaklanmak istiyorsanız bu kurs sisin için idealdir. Öğleden sonra bir grup kursunu bire bir öğrenimle birleştirebilirsiniz. Malta’da bir tatil geçirirken İngilizce öğrenmek isterseniz bu etkili bir çözümdür.

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk İngilizce Kursları Fiyatları

1 hafta 2 hafta İlave Hafta
Haftada 20 ders İngilizce Kursu (max 10 kişilik sınıflarda) 490 980 460

 İNLİNGUA MALTA YAZ OKULU

İnlingua Malta Yaz Okulu 5-12 Yaş Çocuk Grubu

İnlingua Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi

İnlingua Malta Yaz Okulu 18 + Yaş Yetişkin Grubu

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi

Inlingua Malta Yaz Okulu 13 + Yaş İngilizce

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla