Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

İNLİNGUA MALTA DİL OKULU

1

İnlingua Malta Dil Okulu 1980 yılından beri faaliyet göstermektedir. 44 farklı ülkede 345 merkezi olan, İnlingua uluslararası bir dil okuludur.

İnlingua Malta Dil Okulu özellikleri

Klimalı 44 derslik
DVD Odası
Kütüphane / Bireysel çalışma merkezi
İnlingua bina içinde ücretsiz WI-FI
24 saat Acil / Yardım Hattı

İNLİNGUA MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

2

Eğlenceli bir tatil ile bir İngilizce dil kursunu birleştirmek istiyorsanız İnlingua Malta Dil Okulu doğru bir seçimdir. İnlingua Malta Dil Okulu ile konuşma, gramer yapıları ve sosyal ortamlarda İngilizce iletişim becerileriniz gelişecektir.

İnlingua Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

İnlingua Malta Genel İngilizce
İnlingua Malta Mini Grup İngilizce
İnlingua Malta Kombine Kurslar
İnlingua Malta Bire-Bir Dersler
İnlingua Malta İkiye-Bir İngilizce
İnlingua Malta İş İngilizcesi
İnlingua Malta Sınav Hazırlık Kursları
İnlingua Malta Uzun Program
İnlingua Malta Yönetici Paketi
İnlingua Malta TELT Kursu
İnlingua Malta 50 + Yaş

İNLİNGUA MALTA YAZ OKULU

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Paketi (5-12 Yaş)

3

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Paketi  5 ile 12 yaş arasındaki öğrenciler için tasarlanmıştır, öğrencilerin 24 saat gözetimi vardır. İnlingua Malta Dil Okulu 5-12 Yaş Grubu Çocuk Paketi fiyatlarına yurt veya aile konaklama haftalık 20 ders İngilizce kursları dahildir.

İnlingua Malta Yaz Okulu Genç Paketi (13-17 Yaş)

4

İngilizcelerini geliştirmek, eğlence dolu bir tatil isteyen gençler için idealdir. Ayrıca Malta dünyanın her yerinden gelen öğrenciler ile yeni arkadaşlar edinmek isteyenleriçin bir fırsattır.

İnlingua Malta Yaz Okulu Genç Paketi (13-17 Yaş) İngilizcelerini geliştirmek isteyen gençler için mükemmel bir seçimdir. İnlingua Malta Dil Okulu 13-17 Yaş Genç Paketi fiyatlarına yurt veya aile konaklama, haftalık 20 ders İngilizce kursları dahildir.

İnlingua Malta Yaz Okulu Yetişkin Paketi (18 + Yaş)

5

İnlingua Malta Dil Okulu 18 + Yaş Yetişkin Grubu paketi fiyatlarına yurt veya aile konaklama, haftalık 20 ders İngilizce kursları dahildir. Sosyal aktiviteler ve turlar düzenlenmektedir.

İnlingua Malta Yaz Çocuk Aile Paketi

6

İnlingua Malta Yaz Okulu Çocuk Aile Paketi çocuklar için başlangıç İngilizce dersleri sunulmaktadır. 5 yaşından itibaren çocuklara yöneliktir. Ebeveynler haftada 20 dersten oluşan herhangi bir kursa devam edebilirler. Çocukların İngilizce dil becerilerini geliştirilmesi amaçlanır.

İNLİNGUA MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

İnlingua Malta Dil Okulu öğrencileri aile yanı veya yurt, otel konaklama seçenekleri vardır.

İnlingua Malta St. Julians Yurdu

7

Bütçesi sınırlı olan öğrencilere uygundur. İnlingua Malta Dil Okulu St. Julians Yurdu St.Julians merkezinde yer almaktadır. 10 dakika otobüsle okula ulaşılabilir. Kumlu bir plaj, bowling salonu, banka, süpermarket, kafe, restoran, bar ve gece kulüpleri çok yakınında bulunmaktadır.

Aile Yanı Konaklama

8

Öğrenciler kendi evinde gibi samimi bir atmosfer, konfor ve yüksek standart için Aile yanı konaklamayı tercih etmektedir. Aile ile sürekli iletişim yoluyla İngilizcenizi geliştirirken, Malta gelenek ve görenekleri öğrenebilirler.

Oteller

9

İnlingua Malta Dil Okulu öğrencilerinin 3*, 4*, 5 *otel seçenekleri bulunmaktadır. Otellerde sabah kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir.