logo
infoyed@gmail.com

İNLİNGUA MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

İnlingua Malta Dil Okulu öğrencileri aile yanı veya St. Julians Yurdu, otel konaklama seçenekleri vardır.

İnlingua Malta St. Julians Yurdu

Bütçesi sınırlı olan öğrencilere uygundur. İnlingua Malta Dil Okulu St. Julians Yurdu St.Julians merkezinde yer almaktadır. 10 dakika otobüsle okula ulaşılabilir. Kumlu bir plaj, bowling salonu, banka, süpermarket, kafe, restoran, bar ve gece kulüpleri çok yakınında bulunmaktadır.

Inlingua Malta The Residence (YURT) 18 yaş ve üzerindeki öğrenciler için uygun bütçe konaklama seçeneğidir. Otobüsle Inlingua Malta dil okulu 10 dakika uzaklıkta yer alan otel, öğrenciler güvenli ve samimi bir yaşam ortamı sunuyor.

Aile Yanı Konaklama

Öğrenciler kendi evinde gibi samimi bir atmosfer, konfor ve yüksek standart için Aile yanı konaklamayı tercih etmektedir. Aile ile sürekli iletişim yoluyla İngilizcenizi geliştirirken, Malta gelenek ve görenekleri öğrenebilirler.

Seçenekler

Tek oda

Çift kişilik oda

Özel banyo

Oteller

İnlingua Malta Dil Okulu öğrencilerinin 3*, 4*, 5 *otel seçenekleri bulunmaktadır. İnlingua Malta Otellerde sabah kahvaltı, öğle ve akşam yemekleri verilmektedir. Otellerin en iyi 5 yıldızlı konaklama birimlerine ve kendi yemeğinizi pişirebileceğiniz apartmanlara kadar çeşitli konaklama seçenekleri sunulur.

The Palace Hotel

Malta’daki Sliema’nın kalbinde yer alan 5 yıldızlı lüks bir otelidir. Otelde ayrıca tatlı su kapalı yüzme havuzu, açık yüzme havuzu ve fitness salonu bulunmaktadır. Popüler çatı terasında ayrıca Akdeniz Limanının doğal manzaralarını seyredebilirsiniz.

İnlingua Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

İnlingua Malta St. Julians Yurdu

İnlingua Malta Aile Yanı Konaklama

İnlingua Malta Oteller

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla