Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Junior Club Otel Konaklama

42

13-17 Yaş
Haziran-Ağustos

4 * Coastline Oteli

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 yaş öğrencileri St Julian’s ESE Naxxar ve ESE San Gwann yaz okulunda İngilizce eğitim almaktadır.

4* Coastline oteli  Salina Körfezinin karşısında ve Malta adasının kuzey kıyısındadır. Coastline Otel, St. Paul’s Körfezinin yakınındadır.

4* Coastline Otel St.Julians’taki ESE ana kompleksine sadece 15 dakika uzaklıktadır.

ESE Malta Yaz Okulu öğrencileri hepsi klimalı,  suit banyolu, televizyonlu ve radyolu, üç veya dört kişilik odalarda konaklarlar.

ESE Malta Yaz Okulu öğrencileri kahvaltı ve akşam yemeği otelde alırken öğle yemeği için öğrencilere sandöviç paketi verilir.

Kahvaltı: Değişik ekmek seçenekleri, jambon, peynir, tereyağ, reçel, meyveli yoğurtlar, meyve suları, kahvaltılık mısır gevrekleri, çay, kahve, süt, maden suyu verilir.

Öğle Yemeği: Değişik malzemeli sandöviç ekmeği, baguette veya ciabatta ekmeği, maden suyu, taze meyve veya tatlı çeşitleri verilir.

Akşam Yemeği: Çeşitli salatalar, makarna çeşitlerinden ve çorbalardan oluşan bir seçeneği 3 değişik ana menü ve ardından tatlı (meyve salatası ve dondurma) verilir.

ESE Malta Yaz Okulu öğrencilerin kalış süresince değişik akşam eğlenceleri yapılmaktadır.

3 * Oteller

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 yaş Junior Club konaklama için değişik 4*, 3* oteller kullanır. 3* Otel odaları 3-4 kişiliktir. ESE Malta Yaz Okulu 3*otel konaklama paketi tam pansiyondur. Hangi otelin kullanılacağı, seçilen paket programa, öğrenci grup sayısına bağlıdır.

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 yaş Junior Club konaklama, otelde öğrencilerle birlikte kalan ESE çalışanlarınca 24/7 gözetimlidir. ESE grup lideri öğrencileri havaalanında karşılamaktadır. Malta’dan ayrılıncaya kadar ESE denetimindedir.

ESE Malta Yaz Okulu öğrencileri kahvaltı ve akşam yemeği otelde alırken öğle yemeği için sandöviç paketleri verilir.

Okula ve aktivitelere ESE servisi vardır.

ESE Malta Yaz Okulu  Fiyatları 2016, 13-17 yaş Junior Club Konaklama

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 yaş öğrencileri haftada 20 ders alarak, 2-4 kişilik odalarda yaz aylarında Tam Pansiyon olarak konaklama yapabilirler.

1

ESE MALTA YAZ OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş Genç College Camp Konaklama
ESE Malta Yaz Okulu 12–14 Yaş College Camp Konaklama
ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Junior Club Otel Konaklama
ESE Malta Yaz Okulu 13-18 Yaş Aile Yanı Konaklama