logo
infoyed@gmail.com

ESE Malta Yaz Okulu Genel İngilizce kursları süresi 1 – 4 hafta arasındadır. ESE Malta Yaz Okulu İngilizce kursların ilk gününde tüm öğrenciler seviye tespit sınavına girerler. İngilizce seviyelerine ve yaşlarına en uygun sınıfa yerleştirilirler.

ESE Malta Yaz Okulu 12-14 Yaş Genel İngilizce kursları öğrencilerin 4 dil becerileri (okuma, yazma, dinleme, anlatma) ve gramer konuları anlatılmaktadır.

ESE Malta Yaz Okulu Genel İngilizce Kursları

Başlama Tarihleri: Haziran- Ağustos
Öğrenci Yaşı: 12-14
Kurs Seviyeleri: Başlangıç-İleri
Öğrenci Sayısı: Max 15 öğrenci
Haftalık Ders: 20 ders
Ders Günleri: Pazartesi – Cuma

Malta Junior Camp Residence

ESE Malta yaz okulu 12-14 yaş arasındaki genç öğrenciler 4 yıldızlı Salini Resort’ta konaklayabilir. Malta Salini Resort, ESE Malta dil okuluna araba ile 10 dakika uzaklıktadır. Öğrenciler, deniz veya kırsal manzaralı odaları olan, tamamen klimalı, 4 yataklı odalarında konaklayabilir.

Öğrenciler, 600 metrekarelik bir havuz, tenis kortu ve futbol / voleybol / basketbol sahası, öğrenci salonu ve dinlenme alanı bulunmaktadır. Ev sahibi aileler ile ya da Malta Salini Resort, konaklama yerlerinde kalan gençler, İngilizce kursları için Junior Camp öğrencilerine katılırlar. Etkinlikler ve yemekler ESE Malta yaz Junior Camp gençlerimiz için organize edilmektedir.

Okul tesislerinde yapılan tüm etkinlikler için Salini Resort’a ulaşım sağlanmaktadır. Salini Resort’ta kahvaltı ve akşam yemeği servis edilmektedir ve gençlere günlük paketlenmiş bir öğle yemeği verilmektedir. Genç öğrencilerin ESE Junior Camp’de güvenli, eğlenceli ve unutulmaz bir konaklama deneyimi yaşamalarını sağlanır.

ESE Malta yaz okulu gençleri 4* Salina Resort tam pansiyon olarak kalabilirler. Öğrenciler, TV ve radyo ile donatılmış üçlü / dört kişilik odalarda konaklayabilirler. Otelde kahvaltı ve akşam yemeği servis edilmektedir ve günlük paketlenmiş bir öğle yemeği verilmektedir.

Ulaşım okula ve aktiviteler sonrasında otel / konuta geri dönülür. Malta Salini Resort,  popüler bir turistik olan St Paul’s Körfezi’nin eteklerinde, Malta’nın kuzey kıyısında, Pitoresk Salina Körfezi’ne bakan bir yamaçta yer almaktadır. Malta Salini Resort, St Julian’s’daki Malta ESE ana binasından, Pembroke ya da Naxxar’daki genç yaz okullarından otele ulaşımı araba ile sadece 15 dakika uzaklıktadır.

ESE Malta Yaz Okulu Fiyatları, 2018 Dâhil Hizmetler

Havalimanı Karşılama-Uğurlama

Haftada 20 Ders Genel İngilizce Kursları

Ders Materyalleri

ESE Sertifikası

ESE Hoş Geldin Paketi

ESE T-Shirt

7/24 Öğrenci Refakat Hizmeti

ESE Sahil Kulübü Üyeliği (Hafta Arası)

Malta Salini Resort 3-4 kişilik odalarda konaklama

Grup Liderleri Okulda ve Tüm ESE Faaliyetlerinde Bulunurlar

ESE Otobüsleri İle Okul ve Aktivitelere Otelden Gidiş-Geliş Ulaşımı

ESE Malta yaz okulu genç öğrenciler TV ve radyo ile donatılmış klimalı, üçlü veya dörtlü banyolu odaları bulunan Malta Salini Resort’ta kalabilirler.

Malta Salini Resort odalar deniz manzaralı veya kır manzaralı balkona sahiptir. Tüm odalar yüksek standartlarda zevkle döşenmiştir. Malta Salini Resort’ta kahvaltı ve akşam yemeği servis edilmektedir ve günlük paketlenmiş bir öğle yemeği verilmektedir.

Kahvaltı: Ekmek, Jambon, Peynir, Tereyağı, Reçel, Marmelat, Yoğurt, Meyve Suları, Tahıllar, Çay Seçimi. Kahve, Süt Ve Maden Suyu..

Öğle Yemeği: Makarna, Pizza, Sarım, Salata, Pirinç, Sandviçler..

Akşam Yemeği: 3 Çeşit Açık Büfe Ana Yemek Soda Ve Tatlı Seçenekleri.

ESE MALTA YAZ OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş Genç College Camp Konaklama

ESE Malta Yaz Okulu 12–14 Yaş College Camp Konaklama

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Junior Club Otel Konaklama

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aile Yanı Konaklama

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla