logo
infoyed@gmail.com

 ESE MALTA DİL OKULU

ESE Malta 1996 yılında Malta’da kurulmuştur. ESE Malta Dil Okulu St.Julians’ta ve Paceville eğlence merkezine çok yakındır. ESE Malta dil okulu her zaman kalite odaklı olmuştur. ESE Malta dil okulu öğretmenleri profesyonel ve güler yüzlü olup, öğrencinin ihtiyaçlarına göre ders programları yaparlar. ESE Malta dil okulu İngilizce kursları tüm yıl boyunca mevcuttur.

ESE Malta dil okuluna Japonya, İspanya, Almanya, Fransa, Avusturya,  İtalya ve Rusya, Çin, Kanada, İngiltere ve Türkiye’den gitmektedir. ESE Malta dil okulu kültürel ve tarihsel tur ve eğlenceli etkinlikleri vardır. ESE Malta dil okulu öğrencilerinin mutfaklı daireler, aile yanı, 3*, 4* otel konaklama seçenekleri bulunmaktadır.

ESE Malta Yaz Okulu öğrencilerinin 8-11 / 12-15 Yaş Genç College Camp Konaklama, 13-17 Yaş Junior Club Otel Konaklama, 13-18 Yaş Aile Yanı Konaklama seçenekleri vardır.

ESE Malta dil okulu European School of English (Malta), ayrıca Executive Training Institute (Malta) ve York Associates (İngiltere) ‘den oluşan Claret Grubuna üyedir. Genel İngilizce, yoğun İngilizce, İş İngilizcesi, Bire-Bire özel ders, Kombine kurslar, IELTS, TOEFL sertifika programları sunulmaktadır. Ese Malta standartları EAQUALS, IALC, Kalite English, BAC, British Council, English UK ve FELTOM gibi uluslararası kabul görmüş akreditasyon kurumları tarafından onaylanmıştır.

ESE Malta misyonu çok uluslu öğrencilere günümüzün küresel ihtiyaçlarını karşılayan yüksek kaliteli İngilizce dil kursları sağlamaktır. ESE Malta öğretim yöntemleri, boş zaman ve konaklama hizmetlerimizin geliştirilmesi yoluyla hizmetlerimizin standartlarını sürekli geliştirmiştir. Öğrencilerin kişisel, akademik ve mesleki hedeflerini yerine getirmelerinde yardımcı olmaktadır.

Claret Group, Claret Holdings Ltd tarafından özel olarak tutulmaktadır. Claret Grubu içindeki diğer şirketler arasında, George Urban Boutique Hotel, Malta ve daha önce Coastline Hotel olan Malta Salini Resort’u bulunmaktadır.

ESE Malta Dil Okulu İngilizce Kursları

ESE Malta Dil Okulu Genel İngilizce

Haftada 20 – 30 ders Genel İngilizce tüm temel dil becerilerinizi (konuşma, dinleme, okuma ve yazma) geliştirirsiniz. Ese Malta dil okulu genel İngilizce kursu ile dil seviyenizi geliştirmek, günlük konularda kelime dağarcıklarını genişletmek ve telaffuzunu geliştirebilirsiniz.

Giriş Seviyesi: Başlangıç ​​+

Minimum yaş: 18 yaş

Kursun süresi: Minimum 1 hafta

Başlangıç ​​tarihi: Her Pazartesi

Dersler / hafta: 20 – 30

Sınıf öğrenci sayısı: Maksimum 12

ESE Malta Dil Okulu 30 + Yaş Genel İngilizce

ESE Malta dil okulu 30+Yaş Genel İngilizce, özellikle 30+ yaş öğrenciler için tasarlanmıştır.

Olgun öğrencilere, kahve makineleri, bilgisayarlar, gazeteler ve öğrencilerin rahatlayabilecekleri, sohbet edebilecekleri ve ETI salonunda bir araya gelme ve sosyalleşme imkânı sunuyor.

Haftada 30 ders İngilizce dil kursu ile dil akıcılığınızı ve güveni artırmaya odaklanacaktır. Dilbilgisi bilgilerinizi, telaffuzunuzu ve kelime dağarcığınızı geliştirme fırsatı bulacaksınız. ESE Malta dil okulu 30+Yaş Genel İngilizce kursu ile tüm temel dil becerilerinizi (okuma, dinleme, konuşma ve yazma) geliştireceksiniz.

ESE Malta Dil Okulu Yoğun Genel İngilizce

ESE Malta Yoğun İngilizce kursu, en popüler derslerden biridir ve İngilizce dil seviyesini daha kısa sürede iyileştirmek isteyen yetişkinler için idealdir. ESE Malta grup çalışması + bire bir derslerle birleştirerek, grup içi etkileşimden yararlanırsınız ve öğretmeninizle bire bir oturumlar sırasında İngilizce dilinin belirli alanlarına odaklanma fırsatı bulacaksınız.

Giriş Seviyesi: Başlangıç +

Minimum yaş: 18 yaş

Kursun süresi: Minimum 1 hafta

Başlangıç tarihi: Her Pazartesi

Dersler / hafta: 20 Grup dersi + 10 Bireysel ders

Sınıf öğrenci sayısı: Maksimum 12

ESE Malta Dil Okulu Uzun Dönem Genel İngilizce

Genel İngilizceyi 8- 12 – 16- 20 – 24 hafta gibi bir süre boyunca eğitim almayı düşünürseniz bu kurs doğru bir seçimdir.

Giriş Seviyesi: Başlangıç +

Minimum yaş: 18 yaş

Kursun süresi: 8 + hafta

Başlangıç tarihi: Her Pazartesi

Dersler / hafta: 20 – 30

Sınıf öğrenci sayısı: Maksimum 12

ESE Malta Dil Okulu İş İngilizcesi

Bir İş İngilizcesi kursu, İngilizcenizi kariyer veya iş amaçlı geliştirmeye olanak tanır. ESE Malta iş İngilizcesi kursu dinleme, konuşma, okuma ve iş yazısı gibi iş için gerekli olan temel dil becerilerini geliştirmenize yardımcı olacaktır. İş dünyası ile ilgili konularda konuşan diğer iş adamlarıyla tanışmaktan daha akıcı ve emin olursunuz. Buna ek olarak, genel iş konuları bağlamında dil bilginizi (gramer, kelime bilgisi ve telaffuz) geliştireceksiniz.

Giriş seviyesi: Orta Üstü (Upper Intermediate)

Minimum yaş: 18 yaş

Kursun süresi: 1 + hafta

Başlangıç tarihi: Her Pazartesi

Dersler / hafta: 20 – 30

Sınıf öğrenci sayısı: Maksimum 6

ESE MALTA KONAKLAMA

Aile Yanı Konaklama

Malta ev sahibi bir aileyle birlikte bir evin güvenliğinde İngilizce pratik yapabilirsiniz. Malta ev sahibi bir aileyle birlikte yaşamak, öğrencilere samimi ve güvenli bir ortamda İngilizce pratiğini uygulama imkânı sunar.

ESE Malta ekibi, öğrencileri ağırlamak için en uygun aileleri özenle seçer. Ev sahibi aileleri seçilirken evlerinin temizliğini ve konforuna göre karar verir.

ESE Apartman Daireleri 

ESE Malta daireleri (Central, Belmonte, Vadi Manzaralı, Tamarisk ve Astolat) yüksek standartlarda döşenmiştir.

ESE Belmonte mutfaklı dairelerde resepsiyon hizmetleri bulunmaktadır. Central, Valley View, Tamarisk ve Astolat Apartments, ESE Ana Bina resepsiyon servislerini kullanmaktadır. Yatak çarşaflarını ve havlu değişimini içeren haftalık temizlik hizmetleri yapılmaktadır. ESE Malta apartman bloklarında çamaşır makineleri mevcuttur. ESE Malta dairelerinde WiFi ücretsiz olarak kullanılmaktadır.

ESE Malta daireleri arasındaki farklılıkları, tesislerini ve tarzını göz önünde bulundurarak bunları Superior Plus, Superior veya Economy olarak sınıflandırılır.

ESE MALTA İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Genel İngilizce Kursları

ESE Malta Yoğun İngilizce Kursları

ESE Malta Mini Grup İngilizce Kursları

ESE Malta İş İngilizcesi Kursları

ESE Malta Dil Okulu Özel İngilizce Dersler

ESE Malta TOEFL IBT İngilizce Kursları

ESE Malta IELTS İngilizce Kursları

ESE Malta Cambridge İngilizce Kursları

ESE Malta Akademik Sene İngilizce Kursları

ESE Malta İngiltere Amerika Üniversite Hazırlık Programı

ESE Malta 50+ Yaş İngilizce Kursları

ESE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ESE Malta Aile Yanı Konaklama

ESE Malta Residence

ESE Malta Self-Catering Daireler

ESE Malta Otel Konaklama

ESE MALTA YAZ OKULLARI

ESE MALTA YAZ OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Genel İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Yoğun İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Özel Bire Bir İngilizce Kursu

ESE Malta Yaz Okulu 17+Yaş İngilizce Kursları

ESE Malta Yaz Okulu İngilizce Milan Futbol Kursları

ESE MALTA YAZ OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

ESE Malta Yaz Okulu 8-11 Yaş Genç College Camp Konaklama

ESE Malta Yaz Okulu 12–14 Yaş College Camp Konaklama

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Junior Club Otel Konaklama

ESE Malta Yaz Okulu 13-17 Yaş Aile Yanı Konaklama

ESE MALTA YELKEN, DALIŞ, SPOR PROGRAMI, EĞLENCE ETKİNLİKLERİ

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla