Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

EC MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama İngilizce pratik yapmak ve Malta kültürü hakkında bilgi edinmek için iyi bir yoldur. Aileler EC Malta’ya 10- 30 dakikalık yürüme mesafesindedirler. Aileler nevresim,  havlu vermektedir.

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı Süper Konaklama

Tek kişilik oda ve özel banyo bulunmaktadır. Aileler EC Malta’ya 10- 30 dakikalık yürüme mesafesindedirler. Aileler nevresim,  havlu vermektedir.

EC Malta Dil Okulu Öğrenci Yurdu
 

Sınırlı bütçeli öğrenciler için iyi bir seçenektir. EC Malta Dil Okulu Öğrenci Yurdu düşük maliyetli konaklamadır. Uluslararası arkadaş edinmek ve Malta’da bağımsız yaşamak için büyük bir şanstır. Okula uzaklık20 dakikalık bir yürüyüş ya da 10 dakikalık bir otobüs yolculuğu ile okula ulaşılır.

EC Malta Dil Okulu Daireler

EC Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler

Paylaşımlı dairelerde daha fazla özgürlük ve bağımsızlık vardır.  Uluslararası öğrenciler ile kendi kendine yeterli olmak isteyenler için uygundur. EC Malta Dil Okulu 15 dakikalık bir otobüs yolculuğu ve 1 dakikalık yürüme mesafesindedir.

EC Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireler

Huzurlu ve özel bir konaklama için Tek Yatak Odalı Daireler tercih edilmektedir. Tek Yatak Odalı Daireler mutfak bulunur, sadece birkaç dakika okula yürüme mesafesindedir. EC Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireleri 20 dakikalık bir otobüs yolculuğu ve10 dakikalık yürüme mesafesindedir.

EC Malta Dil Okulu Yaz Öğrenci Evi

EC Malta Dil Okulu Yaz Öğrenci Evi ayrı girişleri olan 2 bloktan ibarettir. 5 büyük modern dairelerden oluşmaktadır.  Her dairede fırın, ocak, buzdolabı / dondurucu, mikrodalga fırın, ekmek kızartma makinesi ve çamaşır makinesi içeren tam donanımlı bir mutfak vardır.

EC Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri
EC Malta Aile Yanı
EC Malta Süper Aile Yanı
EC Malta Öğrenci Yurdu
EC Malta Paylaşımlı Daireler
EC Malta Tek Yatak Odalı Daireler
EC Malta Yaz Öğrenci Evi