logo
infoyed@gmail.com

Bir aile yanı konaklama ile öğrenciler Malta’lı bir ailenin gündelik hayatını Malta kültürünün tüm çeşitliliğiyle birlikte paylaşma ve deneyimleme konusunda eşsiz bir fırsat bulmaktadır.

Öğrenciler iki ve tek kişi konaklama arasında seçim yapabilirler. İki kişilik oda konaklama seçen öğrenciler, farklı bir vatandaşlık öğrencisi ile yerleştirilmesini bekleyebilirler veya bir arkadaşınızla paylaşmayı seçebilirler.

Her odada, öğrencilerin giysiler, sandalyeler ve masalar için depolama alanı yanı sıra iyi aydınlatma, ayna, atık kâğıt kutusu sağlayacaktır. Yatak çarşafları ve havlular ev sahibi ailesi tarafından sağlanmaktadır ve ayrıca öğrencilere haftada bir kez çamaşır yıkama hizmeti sunacak ve ilave bir şey ev sahibi ailenin takdirindedir.

Ev sahibi bir ailenin yanında kalan öğrenciler, salon, yemek alanı ve mutfak gibi ortak kullanıma açık odalara erişirken, pek çok öğrenci pişirme olanaklarını kullanamayacak ve her ailen öğrencinin bir öğrencinin erişebileceği konusunda öğrenciye bilgi verecektir. Mutfak ve banyolar ev sahibi aile ile paylaşılacaktır.

Ev sahibi aileler, EC Malta dil okuluna toplu taşıma araçlarını kullanarak veya yürüme mesafesindedir, EC Malta’ya kolayca ulaşmaktadır. Aile yanında kalma yerleri arasında bunlarla sınırlı olmamak üzere; St Julian’s, Sliema, Swieqi, San Gwann, St Andrews, Ta ‘Xbiex, Gzira, Msida ve Pembroke bölgelerindedir.

Konaklama İçeriği

Ortak Mutfak

Kablo TV

Nevresim takımı

Çamaşırhane

Oda Tipi Standart (Tek veya Çift kişilik)

Yarım pansiyon (sabah kahvaltı + akşam yemeği) – Sadece Kahvaltı

EC Malta Dil Okulu Konaklama Seçenekleri

EC Malta Dil Okulu Aile Yanı

EC Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireler

EC Malta Dil Okulu Tek Yatak Odalı Daireler

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla