Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

CHAMBER MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Chamber College Malta Dil Okulu Genel İngilizce Kursları

Genel İngilizce

Genel İngilizce Chamber College Malta Dil Okulu en popüler kursudur, Chamber College Malta Genel İngilizce kursu İngilizce dil anlayış yanı sıra iletişim becerilerini artırmak için tasarlanmıştır.  5 gün ve haftada 20 derstir.

Mini Grup Genel İngilizce

Chamber College Malta Dil Okulu Mini Grup Genel İngilizce kursu 6 kişilik küçük sınıflarda İngilizce dil anlayış yanı sıra iletişim becerilerini artırmak için tasarlanmıştır.  5 gün ve haftada 20 derstir.

Yoğun İngilizce

Chamber Malta Dil Okulu Yoğun İngilizce Kursları öğrencilere temel İngilizce kurallarını sunmak üzere tasarlanmıştır. Chamber Malta Yoğun İngilizce Programı 5 gün haftada 30 derstir.

Mini Grup Yoğun İngilizce

Chamber College Malta Dil Okulu Mini Grup Yoğun İngilizce kursları 6 kişilik küçük sınıflarda İngilizce dil anlayış yanı sıra iletişim becerilerini artırmak için tasarlanmıştır.  5 gün ve haftada 30 derstir.

Kombinasyon İngilizce

20 ders+5 Bire – Bir Ders
Haftada 20 ders Chamber College Malta Genel İngilizce kursu + 5 Bire Bir İngilizce olarak verilmektedir.

20 ders+10 Bire – Bir Ders
Haftada 20 ders Chamber College Malta Genel İngilizce kursu + 10 Bire Bir İngilizce olarak verilmektedir.

Bire-Bir Genel İngilizce

Bireysel eğitim isteyen öğrencinin ilgi alanında istediği dil becerilerine odaklanması sağlanır. Bire-Bir Genel İngilizce dersleri            60 dakika oluşur ve okul saatleri dışında herhangi bir zamanda kullanılabilir. Chamber College Malta Dil Okulu Bire-Bir Genel İngilizce kursları haftada 10-20- 30 ders alınabilir.

Chamber College Malta ELTS, Cambridge, TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce

Chamber College Malta Dil Okulu TOEFL, IELTS, Cambridge PET, FCE, CAE & CPE,  kursları Chamber Malta yüksek nitelikli öğretmenleri tarafından verilmektedir.

İngilizce eğitim veren Üniversitelere girmek ya da yüksek lisans yapmak isteyenler tercih etmektedirler.

İngilizce okuma, yazma, konuşma, anlama becerilerini geliştirirler. IELTS, TOEFL, Cambridge kurs seviye testleri alarak gelişimleri değerlendirebilirler. Kurs sonunda uluslararası düzeyde tanınan IELTS, TOEFL, Cambridge sınavlarına girebilirler.

ELTS Sınav Hazırlık İngilizce

Chamber College Malta Dil Okulu ELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 5 gün haftada 20 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta Yoğun ELTS Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 5 gün haftada 30 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce

Chamber College Malta Dil Okulu Cambridge KET, PET, FCE, CAE, CPE Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 5 gün haftada 20 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta Dil Okulu Cambridge KET, PET, FCE, CAE, CPE Yoğun Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 5 gün haftada 30 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 5 gün haftada 20 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Chamber College Malta Yoğun TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce Kursları 5 gün haftada 30 ders (45 dakika) olarak en az 8 hafta eğitimden oluşmaktadır.

Bir-Bir Sınav Hazırlık İngilizce Kursları

Chamber Malta uluslararası tanınmış sınavlara hazırlanmasında kişisel gereksinimlerine odaklanılmıştır. Chamber College Malta Dil Okulu Bir-Bir Sınava Hazırlık her dersi 60 dakika oluşur ve okul saatleri dışında herhangi bir zamanda 10, 20, 30 ders alınabilir.

Akademik Yıl İngilizce Programları

Chamber College Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı 24 hafta veya daha uzun zamanı olan öğrenciler için uygundur. İngilizce eğitim veren Üniversitelere girmek ya da yüksek lisans yapmak isteyenler tercih etmektedirler. Chamber College Malta Dil Okulu Akademik Yıl İngilizce Programı başlangıçtan ve İleri seviye arasındadır.

Chamber College Malta Dil Okulu İş İngilizcesi Kursları

İş İngilizcesi Kursları

Chamber College Malta Dil Okulu İş İngilizcesi kursları ekonomi, finansal terimler, vergi, pazarlama, lojistik, iş görüşmeleri gibi konular işlenir.

Yoğun İş İngilizcesi

Chamber College Malta Dil Okulu Yoğun İş İngilizcesi kursları uluslararası bir iş ortamında öğrencilerin etkileşim yeteneklerini geliştirerek, kendi İş İngilizce iletişim becerilerini geliştirmeye ihtiyacı olan bireyler için tasarlanmıştır. Chamber College Malta Yoğun İş İngilizcesi Program 5 gün haftada 30 dersten (45 dakika) oluşur. Chamber College Malta Yoğun İş İngilizcesi kursları maksimum 6 öğrenci ile özel iş alanında maksimum etkiyi alması sağlanır.

Bir-Bir İş İngilizcesi

Chamber College Malta Dil Okulu Bir-Bir İş İngilizcesi iletişim alanında kişisel gereksinimlerine odaklanılmıştır. Chamber College Malta Bir-Bir İş İngilizcesi her dersi 60 dakika oluşur ve okul saatleri dışında herhangi bir zamanda alınabilir. Bir-Bir İş İngilizcesi 10, 20, 30 ders olarak programlanmıştır.

CHAMBER MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

Chamber College Malta İngilizce Kursları
Chamber College Malta Genel İngilizce

Chamber College Malta Mini Grup Genel İngilizce
Chamber College Malta Yoğun İngilizce
Chamber College Malta Mini Grup Yoğun İngilizce
Chamber College Malta Kombinasyon İngilizce
Chamber College Malta Bire-Bir Genel İngilizce

Chamber College Malta ELTS, Cambridge, TOEFL İngilizce
Chamber College Malta ELTS Sınav Hazırlık İngilizce

Chamber College Malta Cambridge Sınav Hazırlık İngilizce
Chamber College Malta TOEFL Sınav Hazırlık İngilizce
Chamber College Malta Bir-Bir Sınav Hazırlık İngilizce
Chamber College Malta Akademik Yıl İngilizce

Chamber College Malta İş İngilizcesi
Chamber College Malta İş İngilizcesi

Chamber College Malta Yoğun İş İngilizcesi
Chamber College Malta Bir-Bir İş İngilizcesi