logo
infoyed@gmail.com

Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama

Chamber College Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama Malta aile hayatı hakkında bilgi edinmek için en iyi yoldur. Ev sahibi aileler Chamber College Malta’ya 5 dakikalık yürüme veya 10-20 dakikalık bir otobüs yolculuğu arasında yer almaktadır.

Öğrenciler aile yanında tek kişi veya 2,3 kişilik odalarda konaklama yapabilirler. Chamber College Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama Yarım pansiyon (kahvaltı ve akşam yemeği) ve Tam Pansiyon (kahvaltı, öğle yemeği ve akşam yemeği) seçenekleri vardır.

Kahvaltı, çay ya da kahve, meyve suları ve süt, ekmek veya tost, tereyağı veya reçel ve tahıl bir seçim oluşur. Akşam yemeği tatlı, maden suyu ve üç yemek iken öğle yemeği iki sandviç, maden suyu ve meyve oluşur.

Chamber College Malta öğrencileri, ev sahibi aileler ile okulda öğrendiklerini pratik yapabilirler. Kahvaltı ve akşam yemeği servisi fiyata dâhildir. Bütün aileler yürüme mesafesindedir. Odalarda 1-2 kişi konaklayabilir. İngilizce konuşma ortamında İngilizce dil becerilerinizi geliştirebilirsiniz.

CHAMBER COLLEGE MALTA KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Chamber College Malta Aile Yanı Konaklama

Chamber College Malta Ekonomik Daireler

Chamber College Malta King’s Gate Apartman

Chamber College Malta Oteller

 

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla