logo
infoyed@gmail.com

AM MALTA DİL OKULU

AM Malta Dil Okulu 1987 yılında Sliema’da kurulmuş olup ISO 9001 belgeli ve FELTOM üyesidir. AM Malta Dil Okulu Malta’da kaliteli İngilizce dil kursları ve müşteri memnuniyeti sunan bir geçmişi vardır.

  • İngilizce Dersler profesyonel bir ortamda sunulmaktadır.
  • İngilizce kursları kişisel ilgi son yenilikçi öğretim teknikleri birleştirerek basit ve etkilidir.
  • Bütün öğretmenleri nitelikli ve anadili İngilizcedir.
  • İngilizce kursları, konaklama ve boş zaman aktiviteleri bulunmaktadır.

Neden am Language Studio?

AM Malta dil okulu İngilizce seviyenizi yükseltmek için ideal bir yerdir. Genç dinamik öğretmenler, dünyanın dört bir yanından gelen öğrencilere Malta Adaları unutulmaz bir öğrenme deneyimi sunmaktır.

Am Language Studio’ya katılın ve eksiksiz bir İngilizce deneyiminin tadını çıkarın.  AM Malta dil okulu yetişkinler ve gençler için çeşitli etkinlikler sunuyor ve dünyanın her yerinden insanlarla buluşmak ve İngilizce ile etkileşim kurmak için harika bir yoldur.

AM Malta dil okulu kursları samimi, kişisel ve profesyonel bir ortamda sunulmaktadır. AM Malta öğretmenleri lisanslı, deneyimli ve ana dili İngilizce olan kişilerdir. Farklı gereksinimlere göre geniş bir yelpazede ders sunulmakta ve özel programları uzman öğretmenler vermektedir.

AM Malta FELTOM’un kurucu üyesi ve tüm departmanları ISO 9001 tarafından akredite edilmiştir. AM Language Studio, Milli Eğitim Bakanlığı ve ELT Konseyi tarafından lisanslanmıştır.

Sliema Malta Adası’nın kuzeydoğu kıyılarında önemli bir turizm noktasıdır. Restoran, alışveriş ve gece hayatının yanı sıra rahatlatıcı tatil etkinlikleri bulacaksınız. Şehir merkezine kısa bir yürüyüş ve hala geleneksel karakter yükleri ile tipik bir Malta köyü bulacaksınız.

Sadece İngilizce kursu yanında konaklama seçenekleri sunulmakta ve boş zaman etkinlikleri ile öğrenciler desteklenmektedir. Dil seviyenizi ve becerilerinizi geliştirdiğinizi bilerek ve hissettiğinizden emin olmanızdır.

Tüm öğrencilerin seviyeleri farklı olduklarından, farklı şekillerde öğrenmeyi ve farklı nedenlerle burada olduklarını göz önünde bulundurulur. Bu amaçla, AM Malta kursları sizin ihtiyaçlarınıza göre çeşitli metodolojileri kullanmayı öğrenme fırsatı sunar. AM Malta öğretmenleri, derslerden bağımsız olarak, öğrencilerin çeşitli ortamlarda etkili bir şekilde iletişim kurmalarını sağlamaya dayanmaktadır.

AM Malta dil okulu ilgi alanlarınızı ve ihtiyaçlarınızı göz önüne alır ve İngilizceyi kullanırken akıcılık ve doğruluğu iyileştirmenize yardımcı olacak şekilde tasarlanmıştır.

Sınıflarınızda, dünyanın dört bir yanından gelen insanlarla tanışacaksınız ve dersler tamamen sürükleyici bir ortamda İngilizce iletişim kurmaya teşvik edilmenizi sağlar.

AM Malta dil okulu öğretmenleri gerektiğinde tamamlayıcı materyal kullanarak ihtiyaçlarınızı hedefler ve ders materyallerini buna göre tasarlamaya teşvik eder. Sadece dil becerilerinizi geliştirmekle kalınmaz aynı zamanda derslerinizde geçirdiğiniz zamanın keyfini çıkarmanız için gayret gösterilir.

Am Language Studio’da, ihtiyaçlarınıza göre değişen çeşitli kurslar sunulur. Uluslararası öğrencileri, teşvik edici, kapsamlı bir ortamda öğrenme fırsatı sunar.

AM Malta genel kurslar için, Oxford University Press tarafından yayınlanan Headway ve English File serilerinin son sürümlerini takip edilir. Dersler okuma, yazma, dinleme ve konuşma gibi dört temel becerinin geliştirilmesine dayanır ve konuları tamamlamak ve ihtiyaçlarınıza göre kişiselleştirmek için ek malzemeler kullanır.

Daha fazla iletişim kurmak için, AM Malta yoğun kursu genel bir kursta sağlanan becerilerin yanı sıra ihtiyaçlarınıza göre ayarlanmış ilave iletişim uygulamaları sunulmaktadır.

AM Malta dil okulu özel İngilizce kursu, belirli alanlarınıza odaklanmanızı sağlar ve her ders gereksinimlerinizi temel alır. Bu dersler azami fayda sağlamak için diğer derslerle birlikte alınabilir.

AM MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE KURSLARI

AM Malta Genel İngilizce Kursları

AM Malta Yoğun İngilizce Kursları

AM Malta Kombinasyon İngilizce Kursları

AM Malta İngilizce Mini Grup Kursları

AM Malta Bireysel İngilizce Kursları

AM Malta 50+ İngilizce Kursları

AM MALTA DİL OKULU SINAV HAZIRLIK İNGİLİZCE KURSLARI

AM Malta TOEFL İngilizce Kursları

AM Malta IELTS İngilizce Kursları

AM Malta Cambridge İngilizce Kursları

AM Malta BEC İş İngilizcesi Kursları

AM Malta TOLES Hukuk İngilizcesi Kursları

AM Malta WEFT Turizm İngilizcesi Kursları

AM MALTA DİL OKULU AKADEMİK YIL İNGİLİZCE KURSLARI

AM Malta Akademik Yıl Genel İngilizce Kursları

AM Malta Akademik Yıl Yoğun İngilizce Kursları

AM MALTA DİL OKULU İŞ İNGİLİZCESİ KURSLARI

AM Malta Genel İş İngilizcesi Kursları

AM Malta Yoğun İş İngilizcesi Kursları

AM Malta Yoğun İş İngilizcesi Mini Grup + Tek Kişilik Dersler

AM Malta İş İngilizcesi Mini Grup Kursları

AM Malta Bireysel İş İngilizcesi Kursları

AM Malta Kombinasyon İş İngilizcesi Kursları

AM MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE & SPOR KURSLARI

AM Malta İngilizce & Dalış Kursu

AM Malta İngilizce & Yelken Kursu

AM Malta İngilizce & Rüzgâr Sörfü Kursu

AM MALTA YAZ OKULU

AM Malta Yaz Okulu 8-13 Yaş Çocuk Grupları İngilizce Kursları

AM Malta Yaz Kampı 13- 18 yaş Genç Grubu Yurt Konaklama Paketi

AM Malta Yaz Okulu Genç (13-18 yaş) Aile Yanı Paketi

AM MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri

AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireleri

AM Malta Dil Okulu 3, 4, 5 Yıldız Otel Konaklama

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla