logo
infoyed@gmail.com

AM MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

Öğrenciler AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama, Paylaşımlı Daireleri, Self-Catering Paylaşımlı Daireleri, 3, 4, 5 * Otel Konaklama seçeneklerinden herhangi birisinde konaklama yapabilirler.

AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

AM Malta Dil Okulu öğrencileri İngilizce konuşan bir Malta’lı aile ile konaklama yapabilirler. AM Malta Dil Okulu çok sayıda anlaşmalı ev sahibi aileler okulun yürüme mesafesindedir.

AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama öğrencilere İngilizce pratik yapmak ve kültürel deneyim sağlayacaktır.  Malta’lı bir ailenin yaşam tarzlarının içinde olacağınız için Malta gelenek ve görenekleri hakkında bilgi edinmek sizin için bir fırsat olacaktır.

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir.  Daha fazla bağımsızlık ve farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışmak, kendi yemeklerini pişirmek için fırsat sunmaktadır.

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı daireleri kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar 15-20 dakika yürüme mesafesindedir. AM Malta Dil Okulu çok sayıda anlaşmalı paylaşımlı daireler okulun yürüme mesafesindedir.

AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireler 

AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireler Malta’da İngilizce öğrenirken bağımsız bir konaklama için en iyi seçenektir. Öğrenciler farklı ülkelerden gelen diğer öğrenciler ile tanışırken mutfaklarında kendi yemeklerini pişirebilirler.

AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Dairelere yakın kafeler, barlar, restoranlar, mağazalar bulunmaktadır. AM Malta Dil Okulu çok sayıda anlaşmalı mutfaklı paylaşılan daireler okulun yürüme mesafesindedir.

AM Malta Dil Okulu 3, 4, 5 * Otel Konaklama

AM Malta Dil Okulu öğrencilerin 3, 4 ve 5 * Otellerde konaklama seçenekleri vardır.

3 * Oteller

2 yıldızlı bir otelden biraz daha fazla konfor sunan tüm 3 yıldızlı oteller AM Malta Dil Okulu ve Sliema ana alışveriş bölgesine yürüme mesafesindedir.  Valletta ve St Julians, Malta’nın tarihi yerleridir. Bu şehirlere Otobüs ile sadece 15 dakika uzaklıktadır.

4 * Oteller

4 yıldızlı bir oteller AM Malta Dil Okulu çevresinde yalnızca birkaç dakika uzaklıktadır.

5 * Oteller

5 yıldızlı bir otelde kalmak daha lüks bir alternatif üstün çekicilik sunmaktadır. 5 yıldızlı bir oteller merkezi konumda Sliema alışveriş alanları, sahil ve restoranlar, barlar ve kafeler yürüme mesafesinde sadece birkaç dakika uzaklıktadır.

AM Malta Dil Okulu çok sayıda anlaşmalı 3*,4*, 5* oteller okulun yürüme mesafesindedir.

AM MALTA DİL OKULU KONAKLAMA SEÇENEKLERİ

AM Malta Dil Okulu Aile Yanı Konaklama

AM Malta Dil Okulu Paylaşımlı Daireleri

AM Malta Dil Okulu Self-Catering Paylaşımlı Daireleri

AM Malta Dil Okulu 3, 4, 5 Yıldız Otel Konaklama

Malta Dil Eğitimi KAMPANYA
12 Hafta uçak bileti dahil olan kampanları görmek için tıklaynın
Tıkla