Telefon:0312 419 20 99 - 98
 

AM MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE & SPOR KURSLARI

Malta Akdeniz’in berrak suları ile çevrilidir, Malta Adaları dalış, yelken, rüzgar sörfü öğrenme ve becerileri geliştirmek için mükemmeldir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Spor Kursları tüm yıl içinde düzenlenmektedir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Spor Kursları (dalış, yelken, rüzgar sörfü) fiyatları kurs sürelerine göre değişmektedir. Öğrenciler Dalış, Yatçılık veya Rüzgar Sörfü ile AM Malta Dil Okulu İngilizce derslerini birlikte devam edebilirler.

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Dalış Kursu

Tüplü dalış sualtı dünyasını keşfetmek için en iyi sporlardan birisidir. Malta dünyanın en iyi dalış merkezlerinden birisidir.

AM Malta Dil Okulu öğrencileri tam donanımlı 5 * tüplü dalış merkezi Açık Su veya PADI Dalış Kursu ile herhangi bir İngilizce Dil Kursu birleştirme fırsatı sunmaktadır.

AM Malta Dil Okulu PADI Open Water Dalış Kursu

AM Malta Dil Okulu PADI Advanced Dalış Kursu

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Dalış Kursu Fiyatları

Dalış, Hafta Sayısına ve İngilizce Kurs derslerine göre fiyatlar çok çeşitlidir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Dalış Kursu Fiyatları Detay Bilgi için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz.

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Yelken Kursu

Malta Adaları’nda yelken sörfü şartları çok iyidir.  Malta’da İngilizce dil becerilerini geliştirirken yelken sörfü öğrenmek için ideal bir yerdir.

AM Malta Dil Okulu Yelken Sörfü Kursu ile herhangi bir İngilizce Dil Kursu birleştirebilirler.

AM Malta Dil Okulu Yelken Sörfü Kursu ISSA (Uluslararası Yelken Okulları Birliği) tarafından belirlenen mesleki kurallara tamamen uyumludur.

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Yelken Kursu Başlangıç (Seviye 1)

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Orta Yelken Kursu (Seviye 2)

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Yelken Kursu Fiyatları

Yelken Kursları, Hafta Sayısına ve İngilizce Kurs derslerine göre fiyatlar çok çeşitlidir. AM Malta Dil Okulu İngilizce &Yelken Kursu Fiyatları Detay Bilgi için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz.

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Rüzgar Sörfü Kursu

Malta Adalarında rüzgar sörfü şartları çok uygundur. Serin rüzgar ve sakin denizlerde rüzgar sörfü öğrenmek için Malta’yı ideal bir yer haline getirmektedir. İngilizce dil becerilerini geliştirirken AM Malta Dil Okulu kurslarına devam edebilirsiniz.

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Rüzgar Sörfü Başlangıç Kursu (Seviye 1)

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Rüzgar Sörfü Kursu (Seviye 2)

AM Malta Dil Okulu İngilizce & Rüzgar Sörfü Kursu Fiyatları

Rüzgar Sörfü Kursları, Hafta Sayısına ve İngilizce Kurs derslerine göre fiyatlar çok çeşitlidir. AM Malta Dil Okulu İngilizce & Rüzgar Sörfü Kursu Fiyatları Detay Bilgi için BİLGİ İSTEK FORMU doldurunuz.

AM MALTA DİL OKULU İNGİLİZCE & SPOR KURSLARI

AM Malta İngilizce & Dalış Kursu
AM Malta İngilizce & Yelken Kursu
AM Malta İngilizce & Rüzgar Sörfü Kursu